יש לי ויכוח עם חבר ....

פיני1ל

New member
יש לי ויכוח עם חבר ....

האם ניתן לחבר שני מחשבים לרשת דרך נתב כאשר לכל אחד מהמחשבים יש רק כרטיס רשת אחד,אני אמרתי לחבר שבכל מקרה גם עם אתה מחבר את את שני המחשבים לנתב אתה חייב שהמחשב הראשי יהיה עם שני כרטיסי רשת כאשר אחר מהם הולך לנתב\ SWICH והשני הולך למודם. החבר אומר שהמודם מתחבר לנתב ושני המחשבים מתחברים כל אחד בהמצעות כרטיס רשת אחד לנתב וכך שני המחשבים "יראו"בהמצאות הנתב אחד את השני וניתן אהיה לגלוש באינטרט משני המחשבים והשאלה היא מי משנינו צודק תודה פיני

פיני1ל

New member
אם כך........

על איזה נתב אתה ממליץ דב כאשר המחיר לא יקר מידי.... אגב ההגדרות שיש בלינק הירוק לא מתיחסים לחיבור בהמצעות נתב האם ההגדרות שיש בלינק שבוא מצויין חיבור רשת כאשר למחשב הראשי יש שני כרטיסי רשת אפשר להתיחס אליהם גם בחיבור בהמצאות נתב ואם לא אנא תדריך אותי איזה הגדרות אני צריך לשני המחשבים תודה פיני

dov98

New member
רגע, אתה לא הבנת את הנקודה ../images/Emo13.gif

בלינק הירוק יש מדריך ICS שהוא גם נתב, נתב תוכנה, אבל נתב והוא מובנה במערכות הפעלה 98SE ומעלה. נתבי חומרה זה סיפור אחר: יש בלינק הירוק כמה סקירות עליהם ובלוחות הפורום יש מחירים וכתובות.

dov98

New member
וכן, בשביל ICS כן צריך

2 כרטיסי רשת במחשב ראשי. אתה יכול לפנות גם לשאלות נפוצות באתר שלנו ולקרא.

פיני1ל

New member
ועוד שאלה קטנה

הנתב טוב רק לחיבור ADSL מכיון שאני מחובר לכבלים האם אחרי הנתב אני חייב HUB/SWICH או שאפשר להתחבר ישירות מהנתב למחשבים

dov98

New member
נתב חומרה

יכול לעבוד גם בכבלים ואין צורך בשום HUB/SWITCH כי יש לו בדרך כלל כזה מובנה. עם זאת בכבלים לא כל נתב יעבוד. ידועים לי כרגע שניים: DLINK 704P וPHEENET BIG 1/4

למעלה