יש לי בשורות רעות

שלמונזה

New member
יש לי בשורות רעות

אני לא יודעת מי מכם מכיר אותו ומי לא אבל אתמול ערן טל נהרג בתאונת אופנוע ערן אומנם לא היה כ"כ פעיל בו בפורום, אבל הא מעריץ מושבע הוא קנה את הדומיין של האתר של משינה וניהל ביחד אופיר את האתר. ההלוויה שלו תערך היום בשעה 18:30 בבית העלמין בירקון. יהי זכרו ברוך
 

נעה99

New member
יהי זכרו ברוך../images/Emo16.gif

ערן היה אחד האנשים שהכי ציפיתי לראות בהופעה. תמיד הוא היה מנסה לשכנע אותי לעלות לבמה ולקפוץ ממנה על הקהל (הוא עשה את זה פעם בסיבוב של מפלצות התהילה עם שלום - "את באה לבקר"), ודווקא פעם אחת הסכמתי, אבל הוא אמר שיש שם יותר מדי אנשים שהוא מכיר מהתקשורת (הוא היה כתב בynet) אז דחינו את זה לפעם הבאה שניפגש בהופעה. זה כבר לא יקרה.. ערן היה אחד המעריצים הכי מושבעים של משינה. אתם לא מאמינים כמה קלטות נדירות יש לו בבית. מכל מיני הזדמנויות. יש לו גם דפים מקוריים של חוברת המילים של מפלצות התהילה. כל החדר שלו היה מלא בפוסטרים עתיקים של משינה. וכמו שיפית כבר אמרה, הוא בנה עם אופיר את האתר הרשמי של משינה והעלה המון כתבות וקליפים לאתר. אני אתגעגע אליו. http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3280564,00.html זאת כתבה ששו עליו החברים שלו מynet, שתבינו כמה הוא היה מיוחד. התמונה היא מהופעת האיחוד של משינה.
 

שלמונזה

New member
בדיוק 3 שנים לאיחוד

כמה סמלי, היום לפני 3 שנים חזרתי איתו הביתה אחרי ההופעה אחרי שכולנו נהננו נורא והיינו באקסטזה. לפחות זכה לראות את הלהקה האהובה שלו מתאחדת שוב.
 

darksideonline

New member
ערן../images/Emo16.gif

ערן חברי היקר איש מדהים,ילד בנשמה,אבידה גדולה,ערן היה מעריץ גדול מאוד של משינה,אהב מאוד את החיים,חייכן,עיתונאי,שותף בערוץ טבע הדברים,ובאתר לילה.
ערן היקר תמיד נזכור לעד
יהי זכרו ברוך.erantal.com קוד- "חבר".אני יוצא להלוויה בבקשה שימרו על עצמכם.עצוב ומר
 

Pete Best

New member
../images/Emo16.gif

לא הכרתי אותו אבל הוא נשמע בנאדם מיוחד... כואב הלב.. יהי זכרו ברוך.
 
למעלה