יש לי בקשה, קצת אידיוטית, אני מודה-

tookmy

New member
יש לי בקשה, קצת אידיוטית, אני מודה-

אימצתי כלבה לפני מספר ימים. אני לא מצליחה בשום אופן לחשוב על שם שימצא חן בעיני וכבר חשבתי פשוט לקרוא לה "בואי" או לחילופין "טובה". למי שיש הצעות נחמדות ולא נדושות מדיי מוזמן להמיע לי שמות... מבטיחה להסתכל אחרי יום כיפור (לא גולשת ביום הזה, אבל מי שכן מוזמן להשאיר לי הודעות...). חוץ מזה יש לי המון שאלות בקשר לזה, אבל זה כבר יהיה בהזדמנות אחרת.... תיאור הכלבה, כדי שהשם יתאים: בת כחמישה חודשים, חום בהיר מאד עד לבן, לא קטנה במיוחד, מעורבת עם זאב אבל קטנה מזאבים. חוץ מזה היא שמחה ונערית, יפה וטובה, אבל זה בטח כולם חושבים על הכלבות שלהם...

רצוי מאד שהשם יכיל אות שורקת אחת

לפחות: ש´ ס´ צ´ וכד´, כדי שהתגובה של הכלבה לשמה תהיה מהירה והגיית השם תיצור ערנות גבוהה. ההצעה שלי היא, מניסיוני, שכדאי להתבונן בה ובהתנהגותה, לאורך כשבועיים עד חודש, ואז תדעי בעצמך מה מתאים לה. לדוגמה: לכלבתי הצעירה החלטתי לקרוא "שנטי" אבל תוך שבועיים הבנתי שזו תהיה ממש בדיחה. אז התלבטנו בין שולה ל - שרה ל - סורי ולבסוף ננעלנו על שרה שבמשך הזמן הפך ל- שרל´ה וזה מתאים בול. מתוקה, טובה, חכמה ושובבית. וכשהיא מתנהגת כמו טורנדו משוגע אז מיד שרל´ה הופך ל- שרה! פוי! והכל בא על מקומו בשלום. כלבתי הבוגרת, נקראה "שיק" ואצלנו הוסב שמה ל"צ´יקה". שניהם מתאימים לה ואנחנו משתמשים ב"שיק" כשרוצים להסב את תשומת לבה מהר עכשיו ומיד. שנה טובה.

מספר שמות מתוקים ../images/Emo8.gif

שמות חמודים בעלת או שורקת ( שאני מסכימה שזה באמת רעיון טוב ויפה) : צ´יפסי ובקיצור צ´יפ, צ´וקולטה ובקיצור צ´וקי, שלומפי, סליפי (מלשון sleep), , סוזי, צ´ופי,צ´רלי, מוצ´ו (פירוש -מאד-בספרדית). אני הייתי בוחרת בסוזי או סליפי . רצוי שגם שהשם לא יכלול יותר משתי הברות ויהיה מהיר וקליט. יש לי בבניין כלב ושמו אלכסנדר, וכל פעם שבעליו קוראים לו, זה מחריד
, ובגלל ריבוי ההברות גם לוקח לו הרבה זמן להגיע. מצורפת תמונה חביבה חיפושית

bimbo.

New member
../images/Emo49.gif על אימוץ הכלבה. היא

נשמעת מקסימה. אז מה דעתך על "קסם"?

motilana

New member
tookmy תתחדשי. מוקה או מקס

אני אישית מעדיף את השם מוקה שלדעתי הוא מדהים. לגבי אות שורקת - אני לא בטוח... כלבים רבים מגיבים כמובן לשמם בלי שום הברה שרקנית... גם מקס הוא שם גדול, כי זה קיצור של מקסימה... תתחדשי וספרי לנו מה בחרת! ביי

tookmy

New member
תודה לכל המייעצים, אני עוד לא

בטוחה, מקסי זה מקסים... אז אולי, חשבתי לקרוא לה סיני, בגלל הצבע שיותר דומה לחולות של סיני מאשר למוקה... (כנראה לא תיארתי טוב)

למעלה