יש לי בקשה קטנה

צופיה**

New member
יש לי בקשה קטנה

אני בהריון ואני מחפשת שם לקטן/קטנה שבביטני. אני מחפשת שם תנכ"י מיוחד עם משמעות. אשמח אם תעזרו לי בבחירת השם. אני אפתח הודעה לשמות בנים והודעה לשמות בנות ואודה לכם אם תשרשרו שמות במקומות המתאימים. תודה מראש, צופיה.

גם לבנות יש שמות ברוכים...

לדמות הבת היהודית יש ערך חשוב מכל הבחינות... אי לכך גם להן יש צורך בשם תוכני עמוק. אלו השמות שעלו בדמיוני: רעי-ה אמונה רינתי-ה תהילה אבי-ה שירה כמו כן שמות אמהותינו עליהן השלום: שרה רבקה רחל ולאה... שמות נוספים יש...אך אלו היפים לטעמי...עם משמעות עמוקה מבחינתי... הרבה מזל טוב... בשורות טובות... אני...

שיר*14

New member
לא כל השמות היפים בעולם הם

מרכזניקים... לדעתי תחשבי על התקופה ועל ההרגשה...

ודאי!

ודאי שלכל אדם יש את הרגשתו שלו ומי יודע יותר טוב לבחור מאשר הזוג עצמו... נתתי רעיונות שאותם כל יהודי מאמין יכול לאמץ... מרזניקים? מדוע? אני...

שיר*14

New member
ברור שאת צודקת...

מרכזניקים מכיון שאני גרה במקום שריכוז המרכזניקים (ההולכים בדרך הרב קוק אם לא הבנת - מרכזניקים ע"ש ישיבת מרכז הרב) הוא גבוה מאוד ואלה שמות מאוד נפוצים אצל תלמידי הרב קוק... אמונה,צופיה,תהילה,שירה,רננה,רינתיה וכו´... אבל אם לא הבנת אז לא משנה...

שיר.....

הבנתי אבל אני מכירה זוגות שאף בחברות האחרות מאמצות את השמות הללו... ראיתי ששמה של המבקשת הוא צופיה אז תיארתי כי זה הסגנון שהיא מחפשת... על כל פנים היא תבחר את הטוב ביותר ואם יש כמה טובים...יהיה להם שימוש בע"ה גם בבאים...(או באות:))) אגב... נראה כי אנו מעלות את ההודעה הזאת מעלה מעלה... מקווה שצופיה לא תפספס... הרי זה מיועד לה! שנשמע בשורות טובות!! ורק ירבו שמחות בישראל! אני...

שיר*14

New member
אני...ני...

נכון אבל מצד אחד זה שקוראים לה ככה זה לא אומר כלום כי כידוע היא לא בחרה את שמה... חוץ מזה אני לא יודעת עם שמת לב אבל היא בקשה שמות תנ"כיים.... ערב טוב!

ושתי

ב"ה ושתי אשת פוטיפר ואולי גם .....´רחב´...גם לה היה משמעות....היא מכרה מזון לרעבים...

א77

New member
ושתי לפוטיפר

בזיווג שני אחרי שאחשורוש הזמינה לושתי לרבנות

איזה מכה!!!

אני לא מרכזניק ובכל זאת שמות בנותיי: אמונה, אביה ורינתיה... לחזור בתשובה??.... :))) ולאני...ני... (?) איך הצלחת לכוון לשמות של ילדותיי החמודות?

אוהב יקר:)

קודם כל... לחזור בתשובה צריך תמיד... ובקשר לשמות.... ידוע לפני שיש לך קשר אליהם... ואם אתה שואל מדוע? עיין ערך צ´אט.. למרות שאיני רוצה להזדהות:) שבת שלום.. אני.. (מחייכת :)

אם בשמות עסקינן...

זהו הנושא המעניין עליו אני מהרהרת בזמן האחרון.... שמות מעניינים לבנים בע"ה הם: אורי-ה אלקנה - "אשרי משכיל אל דל ביום רעה ימלטהו ה´" גדלי-ה - "גול על ה´ דרכך ובטח עליו והוא יעשה" ידידי-ה נתנא-ל רפא-ל מנחם עקיבא נועם חזקו ואמצו ויתן ה´ שכר לכם.... מזל - טוב! אני...

הינשול

New member
בעיה..

בס"ד את רוצה שם מיוחד וגם בעלמשמעות.... שם מיוחד: "ארפכשד" שם בעל משמעות: "הילד הכי נחמד וצדיק בעולם, יהי רצון שיגדל למעשים טובים" עכשיו, כיצב שמלבים בין השניים? אההה, אני יודע, אולי השם ארפכשד כשם פרטי והשני כשם אמצעי? (סתם, סתם. המון מזל טוב!)

וזה לא בגלל שככה קוראים לי !!!!

"רועי"
מזל טוב !!!!!!!!!!!!

למעלה