יש לי בקשה לכתיבת תוכנית

יש לי בקשה לכתיבת תוכנית

אני צריך תוכנית שמקבלת קובץ של רשימה של לינקים, עוברת על כל לינק, מציגה אותו בחלון של אקספלורר למשך דקה ואז עוברת ללינק הבא. אם זה יותר נוח אפשר לשים את הלינקים בקובץ טקסט ובסוף הרשימה תו מיוחד. בכל פעם שעוברת דקה אפשר לסגור את החלון ולפתוח חלון חדש, או פשוט לשים את הלינק החדש באותו חלון. נ.ב. זה לא משהו שקשור לספאם, לא לדאוג...

SHMENDOZA

New member
FFS!

אהבתי... לא רק שאתה "מבקש" קוד אתה עושה את זה כאילו מישהו חייב לך משהו... מחלק פקודות לפחות תגיד בבקשה תודה משהו.... אנשים במדינה הזאת חושבים שמותר להם הכל! לקרוא אתה יודע? "פורום Visual Basic נועד לעזור למפתחים הנתקלים בבעיות בזמן הפיתוח. זהו אינו המקום לחיפוש ובקשת קודים מוכנים."!!!

מצטער לא קראתי את זה.

לא חילקתי פקודות, פשוט כתבתי את ההודעה הזו גם בפורום אחר והעתקתי אותה לכאן ולא שמתי לב לניסוח... יש מצב שמישהו יכול לכתוב לי את התוכנית? פליז... זה לא כזה קשה, נראה לי... :)

כלקוח לבעל עסק אתה יכול לשלם לי ?

אתה יודע כמה זמן זה יקח, אתה יודע כמה עשרות שעות של DEBUG זה .. אני אמות תוך כדי הכנה

SHMENDOZA

New member
אני לא עתודאי....

אולי פעם אני יהיה, אבל זה נראה לי בזבוז זמן.... ובמקום שתתחיל לבקש דברים כדאי שתתחיל את זה בעצמך זה לא כזה סיפר גדול... אם תתקע תבקש עזרה ובשמחה אני יעזור.

למעלה