יש לי בעיה

בת-חן .ש.

New member
יש לי בעיה

אני בת 14.5 חבר שלי (16) כל הזמן מעיר על זה שאני לא רוצה להזדין

liran b

New member
בעיה שלו...

כנסי ותראי.. אם את לא מוכנה..וכנראה שאת לא אם את לא רוצה .. אז בעיה שלו והוא צריך להתמודד עם זה ... או שהוא פשוט לא אוהב אותך כדי לחכות עד שתיהיה מוכנה.... ובלי להשמע מגעיל... תמיד יש את יד ימין או שמאל.... אם הוא לא יודע..

LINKIN PARK!!!

New member
אני אתן לך עצה...

אני אתן לך עצה בכמה מילים: תזרקי אותו!!!, תעזבי אותו!!!, תיפטרי ממנו!!! וכדי לך להשתמש בעצה הזאת כמה שיותר מהר. ואני לא רוצה לסכסך או משהו, אבל כנראה שהוא לא אוהב אותך, כנראה שהוא רק רוצה... לעשות את זה. ואם הוא ילחץ עליך או משהו, את יכולה להתלונן עליו(אפשר להתלונן כבר עכשיו, אבל זה באמת לא מומלץ, זה אפילו מאוד קיצוני). מקווה שעזרתי.

$ מעיין $

New member
חח ממש ורדה רג´יאל ג´קונט....

אני תומכת מאוד בדעה שלך, (אמיר לא?) בכל אופן עושה רושם שהוא באמת לא אוהב אותך והוא רוצה רק....איך אני אגיד את זה במילים עדינות? המממ.. מזיין ובורח(??) .... (ובסיגנון אמיר/ורדה): תיזרקי אותו!!!!!!

Luv 2 Luv

New member
בת חן...

קשר שכזה עם בחור שרוצה רק להכנס למיטה מועד לכישלון נחרץ. עצתי היא שפשוט תעזבי אותו... אם זה לא מרצונך זה לא שווה כלום ולך killer שתדע לך שזה לא ממש משנה הגיל... אלא מה היא מרגישה בפנים!!! שונא את הזיוני שכל האלה על הגיל הכל בולשיט! מה שחשוב זה מה שמרגישים עמוק בפנים...! בהצחלה לך בת-חן ואשמח אם תעדכני בהמשך מה קורה...

הוא מנצל אותך ! ! !

בת חן, את לא צריכה להאשים את עצמך בזה שאת לא מוכנה לקיים יחסי מין ובטח לא עכשיו ! ! ! חבר שלך גדול, ויש לו בראש דבר אחד שאת כבר יודעת מה הוא. עצעתי אליך, תדברי איתו ותבהירי שאת לא מוכנה ותסבירי איך את מרגישה, אם הוא יעזוב אותך סימן שהוא רק ניסה לנצל אותך אם הוא יבין סימן שבאמת איכפת לו ממך. קבלי חיבוקי גדול ממני מיכל:)

vampire_Girl

New member
קבלי ../images/Emo24.gif

אם הוא מעיר לך על זה שאת לא רוצה להזדיין זה אומר כנראה שהוא ילד יצור ומרוקז בעצמו.... הוא מנצל אותך.... תזרקי אותו או שתתני לו ברירה של אם אתה ממשיך אתה עף לי מהתכניות... חבל באמת שהוא כזה... מסכנה.... ואם תזרקי אותו נראה לי שזה יהיה צעד חכם מאוד בהצלחה חמודה אוהבת תמיד, ערפדונת

black_magic

New member
שיל להזדיין עם עצמו

אין לו שום זכות לכפות עליך אפילו בדרך סמויה סקס! אל תתני לו! זה לא יועיל לך נראה לי שהוא סתם רוצה זיון ממך

simla101

New member
לא נעים

רגע רגע רגע מה את עושה איתו עוד אני לא מבין זה לא מספיק ברור שיעודו לך הוא מין מין ועוד מין. לא כלום כאלה וזה לא נומאלי תזרקי אותו וזהו

אוקיי אותו דבר עם הסיגריות..אז ככה

אל תכנעי ללחץ שלו... זה לא אומר שהוא אוהב אותך אלא בדיוק להפך...... את טובה כשאת עצמך ולא תהיי יותר טובה אם תשכבי איתו.... זה לא יהפוך אותך למצישהיא יותר טובה..... מה גם שאת רק בת 14.5 יש לך את כול החיים לפניך אל תעשי משהוא שאת לא שלמה איתו ב120% ... אל תחשבי אל אף אחד בקטע הזה חוץ מעל עצמך תעשי רק מה שאת רוצה לעשות לא מה שהוא אומר לך ..... הוא לא שולט בך...... את עצמאית!!!!! בהצלחה.....

קחי עצה.......

תעזבי אותו/ תפרדי ממנו/ תזרקי אותו/ תעיפי אותו/ תחפפי אותו לכל הרוחות. אם זה מה שחבר שלך רוצה אז סימן שהוא יוצא איתך רק בשביל לזיין אותך, תסלחי לי שאני אומרת את זה אבל הוא חתיחת בן זונה!!! כי אם הוא היה באמת אוהב אותך הוא היה מוכן לחכות לרגע שאת תיהיה מוכנה ולא היה לוחץ עלייך בקשר לזה. זכרי! אל תתני לא! שלא תעיזי לתת לו! כי אם את אוהבת אותו אז אחר כך זה יפגע בך. (ואני מדברת מניסיון) רעות.

למעלה