יש לי בעיה

OrgazmaBoy69

New member
יש לי בעיה

זה התחיל לפני כמה ימים. קיבלתי טלפון ב1 בלילה. כמה בנים התקשרו ואמרו שהם יודעים עלי. אז התחלתי לצחוק ולשאול מה הם יודעים. הם אמרו שהם יודעים שאני הומו, ושהם יודעים עם מי הייתי והכול. אני כמובן הכחשתי הכול ואמרתי להם שזה היה הכול לפני שנה וחצי והם סתם מעלים דברים ישנים שכולם כבר שכחו וישי לי חברה וכול מיני דברים כאלה. בסוף ששאלתי מי הם הם אמרו שהם חבורה של ילדים שמוציאה ילדים אחרים מהארון. ושוב צחקתי ואמרתי שאין מה להוציא כי מי שצריך לדעת יודע מה היה. בסוף הם ניתקו. ויום אחרי זה כבר ידעתי מי היו הילדים והשגתי את כול הפרטים שהייתי צריך עליהם. אז החלטתי לעשות להם אותו תרגיל "מסריח" ולאיים שאני יוצא אותם מהארון. פתחתי איי סי קיו חדש, והתחלתי לעבוד עכל אחד מהם תוך כדי הוצאת פרטים על כול שלושת הילדים. בסוף הוצאתי הכול ואמרתי להם שאם הם יעיזו לעשות משהו יש לי את הקלף שלי נגדם וכול זה. הם התעצבנו מזה שכאילו "עבדתי" עליהם ואז התחיל בלאגן. הם השיגו ת'מספר של הבית שלי והתקשרו אלי הביתה והתחילו לקלל ואמרו שהם יבואו אלי הביתה וכול זה. אז רציתי כאילו לסגור את זה בנינו ואמרתי להם שניפגש ונדבר על זה. אז קבענו ונפגשתי איתם. בהתחלה היה רק ילד אחד. ו2 דקות אחרי שהתחלנו לדבר הוא הוציא סכין ואמר שאני יזהר ממנו וכול מני דברים כאלה. אמרתי לו שכול עוד הסכין ביד שלו אין לי מה לדבר והתחלתי ללכת. טוב סבבה הוא זרק את הסכין לשיחים והמשכנו לדבר ביינתים בלי הסכין ובלי החברים הוא היה רגוע מאוד (גם מהעובדה שהם בכיתה ט' ואני ביא'). אחרי שהחברים שלו הגיעו הוא התחיל לתפוש "תחת" מעצמו והתחיל לאיים ואמר שאני ישלם על מה שעיתי ושלכול דבר בחיים יש מחיר. אמרתי לו את אותו דבר שהוא והחברים שלו התחילו. ושתיהיו בעניין הם שלושתם הומואים והם כאילו הכחישו את זה ממני ואמרו שהם לא ושהם הומופובים ומרביצים להומואים. למרות שאני יודע בברור שהם הומואים ואני גם יודע על אנשים הם היו איתם ושהם הולכים לאגודה בכפר סבא ועוד כול מיני פרטים עליהם. אחר כך הם כאיול ניסו להסתודד עלי שלושתם אז אמרתי להם שיילכו להזד*** ועליתי הביתה. הם התחילו לצלצל בפעמון וכול זה ואחותי קלטה מי אלה לפי הקול באינטרקום כי הם איתה בשכבה. אז היא ירדה למטה וכאיול דיברה איתם שילכו וכול זה אני גם ירדתי אחרי כמה דקות ואז הם כב התחילו לדבר עם אנשים שיבואו להביא מכות לילד אחד שלכלך עליהם. אחותי התקשרה לגב שלנו ונתנה לילדים האלה לדבר איתם. בסוף הם אמרו לכולם לא לבוא. אני ואחד מהילדים נכנסנו לחדר מדרגות לדבר. ואז כאיול עשינו סולחה והכול ואז הוא אמר שעדיין אני צריך לשלם על מה שעשיתי. ישר אמרתי לו שכסף הוא לא יקבל מכות לא יזרו אז שכאיול אין כלום ושירד מהקטע. אז הוא אמר אני שוכח מהכול רק אם תתן לי למצוץ לך. אני התנגדתי לזה בתוקף. והוא ניסה לשכנע ואמרתי לא שיעזוב אותי שיש לי חברה ואני לא מוכן לעשות דברים עם בנים שאני כבר לא נמשך לזה וזה מגעיל אותי. אחרי שהוא ראה כמה רציני הייתי הוא כאילו נסוג עם זה ואמר שהוא סתם ניסה לבדוק אם אני הומו או לא. והוא אמר שהוא לא הומו. בסוף דיברנו עוד קצת ואז לפני שהם הלכו הוא סגר את הדלת של החדר מדרגות וכאילו בא לתת לי חיבוק כזה של חברים. אמרתי לו שיתרחק ואני לא נוגע בו הוא אמר נו בוא מה הקטע שלך שנינו לא הומואים זה סתם כמו לחיצ יד אז חשבתי לעצמי יאללה בסדר ואז הוא תפס אותי חזק והתחיל לממש אותי מקדימה ומאחורה. אני ישר העפיתי אותו ממני והוא נתקע בדלת. וראו על העיינים שלו שהוא רוצה ושזה עושה לו את זה ישר העפתי אותו מהדלת ואמרתי לו שיצא שאני חייב עוד כמה דקות לנסוע לתל אביב לפגוש חברים. הוא התחיל כזה בטח אתה נוסע לאגודה וזה ואמרתי לו שאני נוסע לפגוש חברים מארצות הברית במלון שלהם. אז בקיצור אני ואחותי עלינו הביתה הם הלכו. אחרי איזה 10 דקות היה צילצול באינטרקום שוב. ואמרו שהם גם נוסעים תלת אביב שאני ירד וניסע ביחד. ידעתי שמשהו חשוד וזה אז אמרתי להם שאני יוצא רק עוד שעה והם אמרו שהם יחכו למטה. יצאתי למרפסת והסתכלי וראיתי שהם הביאו מישהו שבא על אופנוע. אז אחותי ראתה ולא יודע אם היא מכירה אותו או לא אבל היא דיברה איתו והוא הלך. אתמול ממש הייתי לחוץ מכול הקטע אז סיפרתי הכול למההל של פורום אחד שאני נמצא בו לפעמים. היום דיברתי איתו בפלאפון והוא אמר לי לבוא לכאן להגיד מה הבעיה ואיך אפשר לעזור בזה. היום אני כבר יותר רגוע כי זה לא ממש טרי עכשיו וגם עשיתי כמה טלפונים וכול הגב שלהם לא יעיז לגעת בי אבל לעומת זאת הגב שלי בשמחה יגע בהם. אני לא רוצה לפתור את זה באלימות בכלל. בגלל זה גם לא עשיתי להם כלום אתמול, מה שיכולתי לעשות. בבקשה אל תפנו את זה למשטרה ולא לכום כי ראיתי בהודעות כאן שאתם כן מםנים דברים למשטרה ובבקשה אני ביינתים רוצה לנסות לסגור הכול בטוב בלי רעש. רק אם זה היהי כיון המפלט האחרון אז לר תיהיה ברירה ואני יאלץ ללכת למשטרה ביינתים תנו לי את העצות שלכם בלי לערב שום גורם זר מחוץ לפורום. ותודה רבה מראש

CrazyMagic

New member
אמממ

אני לא כל כך יודעת מה להגיד לך, ז"א.. בינתיים כדי שתעשה הכל עם כמה שפחות אלימות... (עדיף שלא) אולי כדאי שתערב את ההורים שלך? או אולי מישהו שאתה קרוב אליו בבית הספר? למרות שאתה מתנגד אני בכל זאת אציע.. לך למשטרה, הם יוציאו נגדם צו הרחקה ממך ומהבית שלך.. (אני מכירה מקרוב את ההרגשה של: אם אני אלך למשטרה זה יעצבן אותם עוד יותר והם יתנקמו בי. זה לא ככה!) אז ההצעה שלי, תשתף את ההורים\ מישהו מבוגר קרוב ולך למשטרה! (מקווה שעזרתי)

OrgazmaBoy69

New member
תודה על התשובה אבל

לא נראה לי שאני יספר לאמא שלי בגלל שהיא ייקית ומעצבנת והיא תנפח את זה אם אני ינסה להוציא צו הרחקה (מה שנראה לי מיותר) אני יצטרך לספר כול מה שקרה ואז זה סתם ייפתח למשטרה. אני מבחינתי העניין יכול להיות סגור אבל לא יודע מה איתם אני אמרתי להם שאני רוצה שנסגור הכול ונעבור הלאה נשכח מזה ואחד מהשני אבל אני לא חושב שהם כול כך רוצים בזה כי גם אחרי שסיכמנו ככה הם הביאו מישהו. לא יודע מה לעשות בקשר לזה ומצטער אנילא מנסה להיות אנטיפת עם זה שאני שלל הצעות באמת אני מעריך את זה פשוט שלא כול דבר הוא בר ביצוע

מתוק תקשיב..

תגיד להם ככה.... "חבל שאני אצטרך לערב בזה יותר מדי אנשים ומשטרה וכל השיט הזה, סגרו את זה איתי ככה עכשיו ויהיה טוב אם לא...." אני כמעט בטוחה שזה מה שיעזור לך! כי לפי מה שהבנתי הם מפחדים, הם רק משחקים אותה עבריינים וזה.. היה לי עסק עם אחד כזה והוא נכנס לבית חולים-הגב שלי ממ עשה לו את זה
אני אנסה לחשוב על עוד דרכים...בינתיים זה מה שיש לי.. 271006605-תמיד פה בשבילך!

OrgazmaBoy69

New member
עם איומים הגענו רחוק מידי

הם התחילו להביא אנשים ואני כמעט אם אני יגיד להם שאני ירע את המשטרה הם ילכו בקטע הזה עד הסוף ויתחילו כול הזמן להגיד תערב אותה תערב וכול מיני כאלה הם ילדים קטנים והם עצמם משחקים אותה עבריינים אבל הם מכירים אנשים זה מה שמפריע לי והקטע שאני לא רוצה לפעול באלימות כי אם בסוף תתערב משטרה זה ייפול גם עלי אם אני יעשה משהו באלימות ביינתים אני יוצא דיי נקי מכול העניין

../images/Emo4.gif

אין לך הרבה מה לעשות חוץ מ- *לערב משטרה *לערב את הגב סליחה שאני לא עוזרת יותר מזה

למעלה