יש לי בעיה......

לין14

New member
יש לי בעיה......

טוב, אני אתחיל בזה, שיש ילד אחד שיש לי כלפיו רגשות, ויום אחד יצא לנו להיות לבד, והוא אמר לי שגם לו יש רגשות כלפיי, אבל הבעיה, שלא מזמן הוא היה דלוק על חברה שלי, והיא דחתה אותו, הוא טוען שהוא כבר שכח אותה, ושהוא רוצה שניפגש בחופש, ושאנחנו מתאימים. רציתי לדעת, איך אני אמורה לדעת אם הוא שכח אותה, ושהוא לא סתם משקר לי?

רציניקן

New member
שאלה יפה.

בתחיל תהיחסים איתו לא תוכלי לדעת. אולי רק בהמשך תגלי מה כוונותיו האמיתיות כלפיך. אני מבין את הדאגה שלך שמא הוא 'מתפשר' ובוחר בך לאחר שחברתך דחתה אותו. זו אכן שאלה לא קלה ובמשך הזמן תוכלי להבין אותו יותר. מלבד זאת, אם את רוצה את יכולה לפנות אליו ולשאול. ייתכן שהוא יראה זאת בעין לא יפה אך גם ייתכן שכוונותיו כלפיך לא תמימות. אני מציע שתכירי אותו אותו קודם לפני שתהיו חברים.

לין14

New member
הצעה טובה, אבל....

אבל... שכחתי לציין,שאחרי כל הקטע הזה הוא לא התקשר אליי, אולי כי הוא ביישן ואולי כי לא בא לו.... חוץ מזה יש לי כזה קטע שבנים שאין לי כלפיהם כלום, יש להם משהו כלפיי, ואלו שלי יש משהו כלפיהם לא מפגינים שום רגש.... באסה....

לין14

New member
../images/Emo13.gifאני חדשה פה.

אני רק היום הצטרפתי לפורום הזה.

16אלי

New member
שאלה מעניניית..

יש דרך לא הכי יפה, אך מאוד יעילה. לדבר שבחים על החברה שלך לאמר עד כמה היא מתוקה כמה שהיא אוהבת לעזור שהיא החברה הכי טובה שלך בעולם. ושאת לא מעוניניית שאיש יפגע בה. לחלק לה ציונים, ומחמואת בנדיבות לב אני מאמין שהוא לא ישאר אדיש to heap (praise, gifts), to inundate, to ...

לין14

New member
גם רעיון טוב

היא באמת שווה את כל השבחים ההלו, אנחנו החברות הכי טובות, ואני לא רוצה לעשות את זה, כי אולי זה יפגע בה. אני לא יודעת גם מתי אני אפגוש את אותו הילד...

oh-da

New member
לא לא לא

לא לעשות דבר כזה! זה כמו לשבת בדייט ולדבר על האקס/ית. תראי, נכון שזו בעיה, יכול להיות שהוא רוצה להתקרב אליה דרכך, אבל את לא תוכלי לדעת, בנתיים את רק יכולה להאמין לו. אחרי הכל הוא רק היה דלוק עליה, לא? זה עובר מהר לפעמים...

לין14

New member
זו בעיה....

יכול להיות שהוא רוצה להתקרב אלייה דרכי ואם זה כך הוא יצטער על היום שהוא נולד..... כל החברה נפגשים, והוא שם בדרך כלל, אבל עכשיו נראה לי הוא מתחמק ממני או משהו... יכול להיות שהוא ביישן. וגם.... הוא היה פעם חבר של אותה חברה.... היא לא יכולה לסבול אותו, כי היא אוהבת מישהו אחר, אבל לגביו אין לי שמץ של מושג.....

למעלה