יש לי בעיה שהיא קצת ההפך מנדודי שינה

The Real Ali g

New member
יש לי בעיה שהיא קצת ההפך מנדודי שינה

יום רביעי חזרתי הביתה מהבסיס בשעה 18:00 אכלתי ארוחה והרגשתי עייף ואמרתי שנילך לשים את הראש ונקום בעוד שעה שעתיים כמו חדש, אך לא קמתי למחרת בשעה 6 בבוקר ומיד הלכתי לבסיס, זאת אומרת ישנתי 12 שעות שלילה רגיל שזה מאוד לא רגיל בשבילי, באותו היום חזרתי הביתה גם כן בשעה 18:00 בערב, בגלל שישנתי לילה קודם 12 שעות ידעתי שאני ילך לישון מאוחר ביום הזה מכיוון שישנתי המון ויש עדיין אנרגיות, אך טעיתי בגדול, שמתי עוד הפעם את הראש על המיטה וקמתי אחרי 14 שעות שינה מה קורה פה מישהו יכול להגיד לי? בדרך כלל אני הולך לישון בשעה 12 בלילה וקם בשעה 6 בבוקר וזה מספיק לי בהחלט

elhanan10

New member
זה קורה. יתכן והיתה לך עייפות מצטברת.

לעניות דעתי, ואני מומחה לנדודי שינה ולא למצב שתיארת ( שזה ההפך מזה) : אם זה לא מפריע לך בתפקוד, לדעתי פשוט תעקוב אחרי זה ותיראה אם זה חוזר. אם זה חוזר, אני ממליץ להתיעץ עם רופא משפחה. יכול להיות שישלח אותך לבדיקות לראות אם הכל תקין אצלך, שזה בכלל כדאי לעשות מפעם לפעם למען הבריאות בלי שום קשר. אני מציע גם שאם אתה קם בשעה סבירה, אל תפנק את עצמך ותמשיך לישון אם אתה לא ממש עייף. פשוט תקום וצא מהמיטה. זה יעזור לך לקבע את זמני השינה והקימה שלך.

Ortal D

New member
חחח הלוואי עליי

כמה זמן שלא ישנתי שינה כזו ארוכה. השינה הכי ארוכה שלי היא 4 שעות בלחץ. תיהנה מזה!!! ואגב, נראה לי שהגיע הזמן להחליף את החתימה. 5 שנים רשיון זה כבר מזמן לא נהג חדש.... :]

למעלה