יש לי בעיה עם Windows Movie Maker

ester6

New member
יש לי בעיה עם Windows Movie Maker

אני די חדשה בתחום ולא השתמשתי בתוכנה הרבה, אבל אתמול למשל זה לא קרה לי- כל פעם שאני פותחת את התוכנה, אני מעלה את הקטעים שאני רוצה ואחרי דקה או שתיים אני מקבלת את הודעה הזאת- .Windows Movie Maker has encountered a problem and needs to close .we are sorry for the inconveniennce ומתחת לזה- .if you were in the middle of something,the information you were working on might be lost .Please tell microsoft about this problem .We have created an error report that you can send to help us improve Windows Movie Maker .We will treat this report as confidential and anonymous .to see what data this error report contains,click here Send Error Report Don't Send רציתי לדעת למה זה קורה, מה הבעיה בעצם ואיך אני יכולה לסדר אותה כי אני מאוד רוצה להשתמש בתוכנה אבל לא יכולה. ועוד משהו- הבנתי שיש בעיה והם רוצים שאני ידווח למייקרוסופט על הבעיה, אבל איך זה עוזר לי? שלחתי הרבה פעמים ואני לא מבינה איך זה עוזר בעצם כי זה לא מסתדר לי.. אני ישמח אם מישהו שמבין בזה יוכל לעזור לי. תודה רבה!!

ddronn1

New member
מומלץ לשמור כל 2 דקות כך

שהעבודה תשמר. מעבר לזה נראה שהמעבד אצלך כנראה לא מתאים לעבודה מסוג זהץ לפחות כך אני חושב

ester6

New member
תודה..

אבל הבעיה היא שזה נכבה אחרי כמה שניות.. אני אפילו לא מספיקה לשמור.. ויש איזה דרך לסדר את זה בכל זאת? תודה על העזרה!

למעלה