יש לי בעיה עם Windows Movie Maker

ester6

New member
יש לי בעיה עם Windows Movie Maker

אני די חדשה בתחום ולא השתמשתי בתוכנה הרבה, אבל אתמול למשל זה לא קרה לי- כל פעם שאני פותחת את התוכנה, אני מעלה את הקטעים שאני רוצה ואחרי דקה או שתיים אני מקבלת את הודעה הזאת- .Windows Movie Maker has encountered a problem and needs to close .we are sorry for the inconveniennce ומתחת לזה- .if you were in the middle of something,the information you were working on might be lost .Please tell microsoft about this problem .We have created an error report that you can send to help us improve Windows Movie Maker .We will treat this report as confidential and anonymous .to see what data this error report contains,click here Send Error Report Don't Send רציתי לדעת למה זה קורה, מה הבעיה בעצם ואיך אני יכולה לסדר אותה כי אני מאוד רוצה להשתמש בתוכנה אבל לא יכולה. ועוד משהו- הבנתי שיש בעיה והם רוצים שאני ידווח למייקרוסופט על הבעיה, אבל איך זה עוזר לי? שלחתי הרבה פעמים ואני לא מבינה איך זה עוזר בעצם כי זה לא מסתדר לי.. אני ישמח אם מישהו שמבין בזה יוכל לעזור לי. תודה רבה!!
 

Hatotah1

New member
תשובה

היי, בעיה מוכרת ובאמת מעצבנת. כמו הרבה מוצרים של מייקרוסופט, מה לעשות זה לא יציב (לא יציב = קורס לעיתים קרובות = נסגר). ההודעה בעצם אומרת שהתוכנה נסגרת (אין סיבה...). כשאת מדווחת למיקרוסופט זה בעצם שולח למיקרוסופט דוח של הבעיה ובטח יש להם שם מערכת כזו שאוספת את כל הדוחות האלה ומראה להם איפה יש בעיות. מן הסתם הם עובדים כל הזמן על לתקן ת'בעיות האלה, אז תמשיכי לדווח :) בקיצור אין ממש מה לעשות עם זה. אם זה כל הזמן נסגר אז תנסי אולי להתקין מחדש, אם זה מדי פעם - אז זה קורה לכולם. אני אישית ממליץ לשמור כל כמה דקות את הפרויקט, כדי שלפחות לא תצטרכי להתחיל כל פעם מחדש. בהצלחה.
 

ester6

New member
תודה..

זה מה שמעצבן בזה, שזה כל הזמן-אני פותחת את התוכנה ואחרי דקה, אני לא מספיקה לשמור אפילו וזה נסגר.. אני ינסה להתקין את הגרסה החדשה יותר אולי זה יעזור.. תודה בכל מקרה!
 

vyaakov

New member
תגידי לי בבקשה

התוכנה עפה (הודעת שגיאה + תקלה) עוד לפני שאת מספיקה לעשות משהוא ? אפילו לא לפתוח פרוייקט ? במידה והתשובה היא כן , היתכן שעבדת על פרויקט כל שהוא כשהתוכנה קרסה בפעם הראשונה ? יעקב
 
למעלה