יש לי בעיה עם IDE של כונן 3.5"

• פותח הנושא Bex2b
  • פורסם בתאריך

Bex2b

New member
יש לי בעיה עם IDE של כונן 3.5"../images/Emo4.gif

היי שלום... אני פרמטתי והתקנתי מחדש את המחשב והתוכנות... אני משתמשת ב- WIN ME ופתאום כונן ה- 3.5" לא עובד.. אםילו המנורה בהתחלה שמדליקים את המחשב לא נדלקת ושאני מנסה להכניס דיסק אז המחשב אומר לשים דיסק כי אין.. אבל לפני שפרמטתי הוא היה בסדר... יש סיכוי שזה ספק הכח של הכונן עצמו... כי ניסיתי את זה עם כונן אחר ואותה הבעיה צצה.. ניסיתי לבדור גם ב-BIOS והכל תקין... אני חושבת שאולי הבעיה ב-WIN ME... כי זה עבד לפני שפירמטתי.. אני שוקלת להחזיר את WIN 98 SE... והכונן הקטן זה פלג אנד פליי אז מה הבעיה יש לכם רעיונות צורו עימי קשר בבקשה

NoAm IM

New member
תגובה

הצעה בתוקף: לחזור מהר ל98 SE או להתקדם ל XP PRO מה מפרט המחשב ? לאילו צרכים ? יום טוב, נועם

Spidi man

New member
אל תזלזל במערכת הפעלה ME!!!>

וxp לא הכי טוב. וזה הרבה תלוי במחשב שלו.

NoAm IM

New member
תגובה

אמרתי משהו על ME פה ? אם כבר אתה אמרת על XP .. חוצמזה זכותי להביע את דעתי בנושא..

Spidi man

New member
לא אמרתי שלא...אם שמת לב...>

או שלא שמת לב, אני לא יודע. גם אני הבעתי את דעתי.

הצעת 98 או XP, בנוסף לזכויות

הלגיטימיות שלך, אתה גם שולח תוכנות בדואר לכל אלה שהצעת להם ? אדם מתקין מערכת הפעלה לפי מה ברשותו - לא כל אחד רץ לאתרים פיראטיים להוריד משם משהו אחר או מבקש מחברים לצרוב !

סופרמן!

New member
מנהל ההתקנים

1) נסה להעלות את המחשב מדיסקט הפעלה, הצלחת? הבעיה לא פיזית. 2) בהנחה שהבעייה לא פיזית, מה אתה רואה במנהל ההתקנים? 3) בכל מקרה, מחק את כונן הדיסקטים ממנהל ההתקנים. 4) לא עובד? מחק כל מה שקשור לIDE או FLOPPY ממנהל ההתקנים. 5) דווח לנו

למעלה