יש לי בעיה עם הפורום של האתר שלי ..

liran lev

New member
יש לי בעיה עם הפורום של האתר שלי ..

אני מעלה את קבצי ה- ASP לשרת (מותקן על המחשב שלי, מע´ הפעלה XP). כשאני מנסה להכניס user חדש או להכניס הודעה בתור אדמיניסטרטור אני מקבל הודעת שגיאה שהאובייקט של ה- database הוא לקריאה בלבד ולא ניתן לעדכן את הרשומה.... אכן בתחילה המאפיינים של הקובץ בשרת היה לקריאה בלבד אז הוספתי את גם את אופציית הכתיבה. אבל עדיין אני מקבל את אותה הודעת שגיאה. בדקתי את ה- attribute של הקובץ והתיקיה בחלונות וגיליתי שהם עומדים באופן קבוע על read only וגם אחרי שאני משנה את זה וחוזר לבדוק ... אני מוצא כי חלונות החזיר את הערך הזה שוב לקובץ. בדקתי אם ההרשאות הללו נרכשות מתיקיה ברמה גבוהה יותר והן לא. מה אפשר לעשות?! אני בטוח שברגע שאני אצליח לשנות את ה- attribute בחלונות לקריאה/כתיבה הבעיה תיפתר. תודה מראש, לירן

rmarko

New member
אני חייב לשאול אותך

כי אחרת אני אשתגע. לך ל- my computer, ותצביע על כונן c שלך. משמאל ב- details, מה כתוב ליד File System? בקשר לבעיה שלך, הספריה של הדטהבייס בתוך ה- wwwroot או מחוץ לה? היא אמורה להיות מחוץ. כשאתה בודק את ה- properties שלה, תנסה לראות מה קורה אם בטאב Web Sharing אתה מסמן את Do not share.

liran lev

New member
תשובה וגם שאלה ...

ה- file system שלי הוא NTFS. והשאלה שלי היא... האם אני צריך או לא צריך לסמן do not share ואם אני בוחר את אחת מהאופציות איך בדיוק זה פותר לי את בעית ה- read only attribute?

rmarko

New member
אוקיי, תודה!

אני לא חושב שה- read only אמור לשנות שום דבר. בקשר ל- web sharing, תנסה כמה אופציות: 1. סמן do not share ותנסה להריץ את ה- asp. 2. סמן את share this folder, תוודא שיש לך שם הרשאת write אבל לא scripts (למטה סמן none) ותנסה להריץ אץ ה- asp. אם שניהם לא עובדים, ננסה דברים אחרים.

liran lev

New member
וואלה זה עובד .... תודה רבה

אם כי אני כמעט בטוח במליון אחוז שזה בדיוק מה שעשיתי מקודם ... אבל עכשיו זה עובד perfect הרבה תודה !

למעלה