יש לי בעיה מקווה לשמוע ממכם טיפים

משיייי

New member
יש לי בעיה מקווה לשמוע ממכם טיפים

אז ככה כמו שרובכם קראתם השבוע התחלתי שומרי משקל ויש את התפריטים שלהם והכל אחלה, מה שקורה הוא שבמשך השבוע הולך לי מצויין בבית שלי , כי אצלינו מאוד שומרים , הבעיה היא סופ"ש בבית של החבר בו יש המוווווווווווווון מתוקים, שוקולדים, חטיפים וכו'. הצלחתי למור על עצמי ואכלתי את המנה שלי מהמתוקים כי אין שום סיבה שאני יגמל לגמרי במיוחד שכל השבוע לא אכלתי מתוק ולפי התפריט מותר לי בסופ"ש בכל מיקרה מה שקורה עכשיו יש את המשחק
וכל המשפחה של החבר יושבים למטה שותים בירה עם פיצוחים במבה וכל מיני אחרים שבהחלט מגרים אותי אוקיי אז חתכתי לי גמבה מתוקה ואכלתי לי ואני עם בקבוק של מים ליידי אבל הם מגרים אותי אז עליתי למעלה לפה למחשב ואני לא יושבת וצופה איתם בכדורגל למרות שאני רוצה. זה לא שהרגשתי בעונש כל הסופ"ש אבל עכשיו איכשהו כן מה עושים איך לא חושבים על זה איך לא מרחרחים את הפיצוחים ואת כל השאר?????????????????????????

tuti f

New member
לא בדיוק טיפ אבל...

תראי השוקולד, הגרעינים ומה שלא יהיה הם לא משמינים , מה שעלול לגרום להשמנה זו אכילה בלתי מרוסנת של הדברים האלה, אבל אם תחליטי שאת אוכלת קצת ממה שמתחשק לך לא אמורה להיות עם זה בעיה. דיאטה זה לא עונש ואין סיבה להתענות ולהתבודד, דיאטה נכונה ובריאה זה אורח חיים ובאורח חיים בריא אפשר לכל הכל רק צריך לשים לב לכמות. בכל אופן כשמתחשק לי לנשנש אני מכינה פופקורן במיקרוגל או אוכלת ביגלה מחיטה מלאה ..אבל גם במוצרים "בריאים" אלה צריך לשים לב לכמות שאוכלים תהני מהמשחק !

17sweet girl

New member
משי...

שיטת הנקודות של שומרי משקל זוהי שיטה גמישה! יש לך כמות מסויימת של נקודות שאת צריכה לצרוך מכל אב מזון,נכון? היום זה משחק כדורגל,מחר זה יהיה אירוע משפחתי ומחרתיים מישהי תביא לעבודה עוגות..ואז מה? כל הזמן תאכלי גמבות בזמן שכולם אוכלים פיצוחים,עוגות וכו'...? מה זה במבה? זה פחמימות אבל את יכולה לחשב את זה גם כשומנים. מה זה פיצוחים למיניהם?זה שומנים... על אירועים כאלה את יודעת בדרך כלל מראש..אז פשוט תפרסי את הנקודות..ותשאירי לך 2-3 או כמה שאת רוצה נקודות לערב... חוץ מזה למה לא אכלת שבוע מתוק? הרי יש פינוק יומי,לא? ויתרת על משחק ועלית למחשב בגלל שאת לא רוצה להיתגרות. את מפחדת מהאוכל?? אוכל לא מגרה אותך! כשאת חושבת על אוכל מסויים כאוכל אסור ונמנעת ממנו במשך כמה זמן אז אחר כך, כשאת רואה את המאכלים האסורים כביכול את מפתחת פחד מהם ומתחילה לחשוש מלאכול אותם,שמא הם "ישמינו אותך". אבל אוכל הוא דומם,לא מגרה אותך,ולא משמין אותך! תקראי את מאמרי הפורום למשתתפים חדשים,יש שם הרבה מידע

charmed111

New member
בתור אחת

שנמצאת הרבה במסיבות, שכל האנשים בהם [כל האנשים, בלי יוצא מהכלל] ממש לא סופרים קלוריות, ואוכלים הרבה ממתקים ופיצוחים ובכלל לא חושבים על מוצרי דיאט [לדוגמא: שולחן שלם שותה קולה, ואני שותה דיאט - תמיד] אז בהתחלה לא נגעתי בכלום, וכן הרגשתי בעונש. היתה גם תקופה שניסיתי לשכנע את עצמי שזה לא טעים לי, שזה היה מאוד לא דבילי מצידי. מוצאים איזון, לומדים לקחת קצת ולהרגיש גם שנהנים כמו כולם וגם שומרים על הבריאות והגזרה. תאמיני לי, לאכול קצת באמת לא יעשה לך רע, אלא רק טוב. אני אישית שומרת לי קלוריות לפני כל יציאה. לדוגמא שיוצאים למסעדה בערב יש לי לפחות 600 קלוריות שמורות לארוחה, וגם למסיבות אני שומרת. גם בנקודות אני ממליצה לך לשמור נקודות לערב, אם יש מפגש מיוחד. ככה את גם לא חורגת וגם מרגישה טוב. כמובן שאני לא מדברת על כל היום לאכול חסה, כי זה סתם יגרום לך להתנפל על האוכל במסיבה. אבל תמצאי את האיזון שלך. זה לא שחור לבן, לא הכל או כלום. ומותר לך גם להינות ולא להרגיש בעונש. בתאבון

17sweet girl

New member
../images/Emo45.gifזאת הגישה../images/Emo45.gif

ושימי
שכתבנו די דומה
וגם באותה שעה

17sweet girl

New member
../images/Emo13.gifנחמד נחמד...

אני ואמא ואחותי הכנו אוזני המן במילוי ריבת חלב ושוקולד,ויצא טעים מאוד מאוד מאוד
. חוץ מזה לא עשיתי היום שום דבר מיוחד... מה איתך? איך עברה השבת?

charmed111

New member
ריבת חלב ../images/Emo3.gif אני מתה על זה!

נשמע טעים
אני הייתי הרבה עם חברים.. כדורסל ומסעדה. עכשיו אני בדרך לפגוש ידיד לקפה. שבוע טוב מותק

משיייי

New member
תודה לכולכם הקטע הוא

שלא ידעתי שיש משפגש חברתי בלילה ואכלתי את הנקודות שלי אחרי הצהריים כמו כן אני יודעת שצריך לאכול בכמות אני לא מאתמול עושה דיאטות אבל הבעיה שלי היא להפסיק לאכול הרי אחד גורר לעוד אחד וכך הלאה זאת היתה הבעיה שלי התמודדתי איתה יפה לבסוף בכל מיקרה תודה לכם ולא אני לא מרגישה בעונש בכלל

למעלה