יש לי בעיה דחופה

יש לי בעיה דחופה

יש לי אוסף של 100 דיסקים ואני מעוניינת להעביר את הדיסקים למחשב ואז לצרוב אותם ל MP3 בדיסק לרכב. באיזה תוכנה אני צריכה להשתמש כדי להעביר את הדיסקים למחשב???? חוץ ממדיה פלייר כי כבר ניסתי ואני לא מצליחה לצרוב את מה שהעברתי!! אשמח אם מישהו יענה לי בהקדם האפשרי יום טוב :)

Cmona

New member
../images/Emo39.gif תוכלי לתאר איך ניסית עם WMP?

מה עשית ב-Windows Media Player? תוכלי לתאר? הפעלת RIP, הכנסת CD....בחרת MP3.... למה לא הצלחת לצרוב? צורבים כ-DATA, קבצי MP3. הייתה איזה שגיעה? בכל מקרה הנה המדריך, אולי יעזור לך
http://www.mp3.com/tech/tutorial_rip_cd_wmp.php אותו דבר את יכולה לנסות גם בתוכנה Winamp, רק צריך לבדוק האם התוסף של Encoding ל-MP3 הוא בחינם.

תגובה

הבעיה שלי היא כזאת אחרי שהעתקתי את כל המוסיקה למחשב ניסתי לצרוב בנירו אבל השירים לא עברו לי מהחיפוש למקום שבו צורבים

uriler

New member
מז"א מהחיפוש למקום שבו צורבים?

תתארי מה עשית. יש לך תיקייה עם קובצי MP3? בחרת בנרו burn Data CD, והוא לא נותן לך לצרוב את הקבצים?

uriler

New member
C, אאל"ט, התוסף ב WMP

הוא רק ל WMA. בשביל לקודד לMP3 צריך לקנות מקודד.

תגובה

ברגע שאני עושה add ומנסה להוסיף את השירים (שהעברתי מדיסק למחשב) זה רושם לי no compatible file found אה ודרך אגב הסיומת של השירים היא wma אולי זאת הבעיה?? ואם כן איך אני משנה את זה ל MP3? או שאולי אתה מכיר תוכנה אחרת להעתקה???? תודה על העזרה :)

uriler

New member
כן, כמו שחשבתי.

W>P לא יכול לקודד ל MP# בלי שמורידים תוסף שעולה כסף. כמו שאמרו פה בשרשור, תורידי את CDEX מקישורי הפורום. תוכנה חינמית ויעילה להמרה ל MP3. תעשי איתה את ה RIP, ואז תוכלי לצרוב את הקבצים.

חי בר

New member
לדעתי תוכנות כמו CDEX (חינמית)

ועוד אינספור תוכנות שקיימות (חפשי בגוגל "CD MP3 CONVERT" או משהו בסגנון ותקבלי כמה עשרות תכונות שכאלה). מה עושים? מכניסים CD AUDIO למחשב, פותחים תוכנה (למשל CDEX), מופיעה רשימת השירים שבדיסק, בוחרים באיזו ספרייה להעביר אותם, איזה רזולוציה (משפיעה על גודל הקצבים על חשבון איכות
), איזה פורמט להמיר (MP3, WMA וכו') מחכים כמה דקות שצריך בשביל ההמרה ויש לך ספריה עם קבצי MP3 (או מה שבחרת) של שירים. חוזרים על הפעולה 100 פעמים
ויש לך המון GB של שירים ב-MP3. צורבים כמה שמצליחים להכניס בדיסק, בעזרת כל תוכנת צריבה (NERO וכיוב'). אפשר בתיקיות נפרדות או הכל באותה תיקיה (מה שבא לך).

springa

New member
מדייה פלייר 10

יש לך מדייה פלייר 10? אם לא אתה יכולה להוריד אותו ישירות מהאתר של מיקרוסופט (בחינם כמובן..) הנגן הזה מצויין בשביל העתקה של דיסקים לתוך המחשב בפורמט MP3 ברוב המקרים ברגע שתכניסי דיסק ותשמעי דרך המדייה פלייר הוא יזהה את שמות השירים והמבצעים של השירים.. אחרי שתעתיקי את השירים דרך המדייה פלייר תצרבי דרך NERO באופציה MP3 DISC

למעלה