יש לי בעיה בהקלטה בקיובייס

moshikobahar

New member
יש לי בעיה בהקלטה בקיובייס

שלום..יש לי כרטיס קול פשוט וביתי מתוצרת קריאייטיב ואני משתמש בתוכנה קיובייס כדי להקליט.. אחרי שהקלטתי את המנגינה שהיא בעצם הפלייבק לשירה אני רוצה להקליט את השירה..חיברתי את המיקרופון למגבר של הגיטרה שישמש כקדם מגבר למיקרופון..ומהיציאה של האוזניות במגבר חיברתי כבל שהולך לכניסת מיקרופון בכרטיס קול.שומעים טוב והכל בסדר אבל אחרי שהקלטתי את השירה..השמעתי את ה שיר והשירה באה באיחור.ניסיתי להקליט ערוץ אחד של שירה בפרוייקט חדש עם הטמפו ועדיין השירה באה באיחור..אני לא יודע מה הבעיה..מקווה שתוכלו לעזור לי..תודה רבבהה

baduist

New member
בוא נתחיל מלעבוד נכון.

יש כניסת מיקרופון בכרטיס? אז למה המגבר גיטרה? חבר את המיקרופון לכרטיס. נסה שוב וחזור לדווח.

moshikobahar

New member
אוקיי הבעיה היא כזאת..

פתחתי פרוייקט חדש בעל ערוץ אחד בלבד..הקלטתי עם הטמפו וכשהשמעתי השירה הייתה בקצב והכל בסדר..אחרי זה פתחתי פרוייקט שהכנתי (7 ערוצים)והקלטתי עליו שירה השירה הייתה לא בקצב.. אני חושב שהבעיה היא הכרטיס הקול הלא מקצועי..אבל אני לא מבין בזה.. (כל זה לאחר שחיברתי את המיקרופון ישירות לכרטיס קול-למרות שגיליתי שזה לא משנה) תודה

Infected Yobbo

New member
ככה..

תשנה את ההגדרות של הASIO לCREATIVE ASIO ותוריד את הלייטנסי ל10 ומטה. נדמה לי שזה יסדר את הבעיה. תדווח

moshikobahar

New member
תודה רבה על התגובה המהירה אבל....

חחחח...לא הבנתי מילה ממה שאמרת..האם תוכל ללהסביר לי איך משנים את ההגדרות ואיך מורידים את הלייטנסי??? תודה רבה על עזרתך!..

baduist

New member
איזה כרטיס קול יש לך?

אם מדובר בכרטיס לא מקצועי יכול להיות שזו הבעיה.

moshikobahar

New member
הכרטיס לא מקצועי

הכרטיס הוא כרטיס קול ביתי ופשוט של קריאייטיב..אני גם חושב שהבעיה היא הכרטיס..אבל כשאני מקליט עוד ערוץ גיטרה או משהו הכל בסדר..

baduist

New member
כי האיחור הוא אותו איחור -

כלומר, הגיטרה מאחרת בדיוק אותו איחור של הערוץ הראשון שהקלטת. זה לייטנסי, זה נובע מהכרטיס, ללא ספק.

moshikobahar

New member
אבל משהו לא הגיוני

אפשר לפתור את הבעיה???..איך מורידים את הלייטנסי??.. תודה

baduist

New member
אם הכרטיס שלך

תומך בדרייבר אסיו (לא סביר, לרוב רק כרטיסים מקצועיים תומכים בזה), תוכל לנסות, ובאופן כללי בדוק מה הלייטנסי (עכבה) הנמוך ביותר שהכרטיס שלך מסוגל לעבוד בו (ע"ג האריזה אולי, או בדוק עם היצרן). בד"כ כרטיסים לא מקצועיים לא יכולים לספק עכבה נמוכה מספיק בשביל עבדוה מקצועית.

moshikobahar

New member
פתרתי את הבעיה

נכנסתי ל device setup ואז ל-vst multitrack ושם שיניתי את ההגדרות באסיו דרייבר..זה פתר את הבעיה אבל אני לא יודע אם זה נכון לעשות ככה כי אני לא מבין בזה

baduist

New member
הגיוני.

אני מניח ששינית את הBUFFER, אם כן, מה שנח לך תשאיר, כל עוד הבעיה נפתרה, אנחנו בסדר.

Infected Yobbo

New member
לקריאייטיב גם הביתיים יש לייטנסי

נמוך יחסית לכל השאר ואין שום בעיה להוריד להם את הלייטנסי. דיי לזלזל בקריאייטיב!!

baduist

New member
אני לא מוצא נתונים מדוייקים

אתה יכול להביא? אין כל כוונה לזלזל. פשוט היה לי ניסיון רע איתם (גם עם הדגמים המקצועיים כביכול).

Infected Yobbo

New member
נתונים מדוייקים אין אבל..

ליפני שקניתי את האודיג'י שיש לי עכשיו היה לי קריאייטיב פשוט ועבדתי איתו על לייטנסי של 10 אם אני לא טועה. באודוג'י עכשיו אני עובד על 7 לא ניסיתי אפילו לרדת מתחת לשבע כ אני מספיק מרוצה ככה..

baduist

New member
הבנתי.

10 זה לא רע אני מניח. אני אישית לא הייתי מסתפק בזה, אבל זה מספיק בשביל לא להחליף את קריאטיב.

למעלה