יש לי בלוג!

dorhaimovich

New member
יש לי בלוג!

היי חבר'ה!
אז כן,פתחתי בלוג לסיפורים קצרים פרי עטי!מדי יום או יומיים אני אעלה לשם המשך לסיפור,כי רוב הסיפורים שם הם סיפורים בהמשכים.עד עכשיו כבר העלתי לשם סיפור שפרסמתי בפורום אתר "הפונדק",שנקרא "העתיד שהיה" (סיפור בהמשכים ממש מגניב, אני ממליץ לקרוא).כמובן שאני לא אנטוש את שני הפורומים היפהפים האלה,פורום מד"ב ופנטזיה ופורום כותבי מדע בדיוני ופנטזיה,וחוץ מזה,אני רוצה להודות לסקיפי על שהזכירה לי שאני צריך להתחיל לעבוד ולפוליטיקה של מים שנתן לי ביקורת בונה,וחוץ מזה,יש לו שם ממש מגניב...
אז אני ממליץ להיכנס לבלוג שלי,שנקרא "הכוכב השביעי",בכתובת הבאה: blog.tapuz.co.il/sevenplanet
נ"ב:אני מדי פעם אעלה לפה טיוטות ורעיונות כדי שתגיבו אם אתם אוהבים.חוץ מזה,אני כמובן אבקר פה כל יום,כדי לראות מה חדש!

סקיפי

New member
אז אל תנטוש..

אני עוד מחכה

avivs

New member
נצל"ש - המלצה לוהטת על הספר "זמנים מופ

ספר חדש שיצא בהוצאת מטר.
מהכריכה האחורית:
"יום אחד מגלים ג'וליה בת השתים-עשרה והוריה, וכמוהם שאר בני-האדם בכל רחבי העולם, שמהירות סיבובו של כדור הארץ הולכת ומואטת. בהדרגה מתחילים הימים והלילות להתארך, כוח הכבידה משתנה, והטבע יוצא מדעתו. שום דבר אינו כשהיה.
בד בבד עם ההסתגלות לתופעות הטבע ההרסניות שהאטת מהלכו של הכדור גורמת, ג'וליה נאלצת להתמודד גם עם זעזועים בחיי המשפחה, חברות שמתנכרות לה לפתע, ייסורי האהבה הראשונה, התנהגותו המוזרה של סבא שלה."

הספר הזה נפלא, מרגש, כתוב נהדר ולעתים ממש מצמרר. הוא מזכיר לי מעט את "סחרור" מהבחינה שמשהו קורה ומשנה את כל העולם, אבל הכתיבה עצמה מאוד שונה.
קראתי את הספר הזה ביומיים בערך, ונהניתי מכל עמוד.
הסיפור של העולם, שמסופר בצורה אמינה ועקבית, משתלב עם הסיפור האישי של הגיבורה ובני משפחתה בצורה נהדרת.
באמת אחד מהספרים היותר טובים שקראתי לאחרונה, ולמרות שהוא לא מסווג כספר ז'אנר, הוא בהחלט מתאים, לדעתי.
נמצא עכשיו במבצע של 4 ב99 בסטימצקי.

מומלץ בחום!

avivs

New member
"זמנים מופלאים".

ושכחתי לציין שיש משהו מעט אנמי ומרוחק בכתיבה. לדעתי זה עובד, אבל יהיו כאלה שירגישו מעט ריחוק מכל מה שקורה שם.

avivs

New member
ההשוואה לסחרור מאוד במקום.

הספרים היחידים שקראתי בסגנון הזה הם "סחרור" ו"הכרונוליטים".

avivs

New member
בהחלט.

הספר מסופר בגוף ראשון על ידי ילדה בת 12. היא כמובן נשמעת בוגרת לגילה, אבל עדיין יש שם לא מעט התעסקות בענייני נעורים והתבגרות.

למעלה