יש לי איזה בעיה רצינית ...

KOSONNN

New member
יש לי איזה בעיה רצינית ...

שמעו עברתי איזה תראומה בילדות ובגללה לא גייסו אותי לצבא יצאתי על 21 וגם פסלו לי תרשיון נהיגה ורק עכשיו החזירו לי . עכשיו בגלל המצב הזה פשוט קשה מאוד למצוא עבודה! עם זה שמירה ועם זה משלוחים באוטו עכשיו אני כן יוכל להוציא אבל לא יכלתי ועם זה עבודות ממשלתיות בית חולים ועם זה הרבה עבודות שפשוט רוצים צבא .. כול עבודה נורמלית פוסלים אותי במיוחד באיזור שאני גם שהמצב העבודות מאוד קשה עכשיו הכולב גלל תראומה שעברתי ויש לי אישורים על זה והכול! עשכיו השאלה שלי עם במצב כזה אני אמור לקבל ניחות ? כי הגשתי בקשה והבחורה עושה לי שהכול בסדר יש לי פוטנציל והכול אבל אני עושה לה זה לא שאני אומר שאני לא בסדר זה המדינה אומרת שלא! קשה לי למצוא עבודה בגלל שהמדינה חסמה אותי עכשיו בגלל זה דוגמא בלישקה שולחים אותי לעבודות הכי גרועות שיוכלות להיות תנאים על הפנים הכול כמו עבודות ברזלים עושים לי תיסע חצי שעה באוטבוס כאילו עבודות הכי בררה שיש כמו נקיון סופר שאין אין מצב אין לי מתאים לי כי אני יש לי בושה ענקית . עכשיו האם אפשר להתלונן על זה שאני חסום מכול הכיוונים של העבודות ? ובאו נגיד ככה שעם הייה לי צבא וגם תנהיגה מזמן הייתי עובד .כי כול עבודה נורמלית שהתנאים סבבה רוצים צבא ואין לי בכלל בעיה לעבוד קשה הייתי עובד בעבודות קשות אבל בגבול הטעם הטוב שגם יהיה מסודר הסעות והכול ולא סתם לדחוף עבודות .למה מסיק שאין עבודות וגם עם שי אני פסול אז גם ת1000 שקל היקחו לי שלפחות שזה מחזיק אותי עד שנילך ללמוד .

מעבר לתלונות בלשכה בקש ללמוד מקצוע שמתאים

ליכולות שלך ושאתה מתחבר אליה זה הפתרון האידיאלי בשבילך.בהצלחה.

למעלה