יש להכניס נושא להודעה 8

יש להכניס נושא להודעה 8

השיר הזה מתנגן לי בראש לא יודע על מה הוא מדבר רק שהוא ארוך שהוא באיסלנדית ואיך קוראים ללהקה זה הכל . אבל השיר הזה כל כך אחר כל כל יפה מזכיר לי יערות גשם או ים קר עם גלים ענקיים שמתפוצצים בקול גדול , או חיבוק של מישי , או חיוך אמיתי והוא ארוך , והוא מוזר והוא מתנגן לי בראש אפילו שהוא לא קליט . וראיתי את הקליפ בטלויזיה פעם , לא שמים אותו בכלל אבל פעם נשארתי ער והיה אותו ובקליפ יש אוטיסטים שרוקדים ומחייכים על שפת הים , איי שם באיסלנד , באיסלנד קר מאוד עכשיו , בטח 10- מעלות . באיסלנד אנשים עצובים עצובים עצובים , בכל סקנדנביה אחוז המתאבדים הוא הגדול ביותר כי חשוך שם הרבה וקר שם הרבה וקודר שם הרבה . כל כך רוצה לגור באיסלנד , אני יודע שזה מוזר , אבל כל כך רוצה. שיהיה לי קר ועצוב וקודר אמיתי , ולא חורף מזויף כמו פה . רוצה שלג, וקרח והמון בגדים , ומעיל אמיתי ,אולי אני אלך לבקר שם פעם את התאומים האמיתים שלי .ואני אשיר להם את השיר שמתנגן לי בראש, פשוט אשיר להם.והם יחבקו אותי ויבכו , כמו שאיסלנדים יודעים. יחבקו אותי ויתנו לי לגור איתם, כי אני כל כך מתאים.

איסלנד ארץ קרה....

שיהיה לי קר ועצוב וקודר אמיתי , ולא חורף מזויף כמו פה . רוצה שלג, וקרח והמון בגדים , ומעיל אמיתי... כי אתה כל כך מתאים...

כלב ים

New member
כל כך מתאים לה....

איסלנד ארץ קרה,מאוד.בסנפלסנס כמעט -30 עכשיו,ארץ קשה קשיחה שהקרח מקבל צורות של כאב מתעצב כמעט לפי רצון המקומים.בודדה היא,מתוסכלת על שנשכחה במקום כזה שמפחיד אפילו להסתכל עליה,בטח שלא לנסות להתקרב,להקשיב גידלה לעצמה זיפי קרח משוננים. איסלנד ארץ קרה,מאוד.ברייקיויק מסתגרים עכשיו בערך 270 אלף אנשים בקוביות האבן שלהם,כמה משעמם יכול להיות לנער שם?באיסלנד אחוז הסופרים הגבוה בעולם,יש אנשים לא עצובים שכותבים? איסלנד ארץ קרה,מאוד. אני לא רוצה לנחש מה הטמפ במרכז השומם לגמרי של האי.מתחת לפני הקרח שנערם עולה תקווה ללא שם שקטה,מחכה לעיתה להתפוצץ בעוצמה,לבקוע ממעטה הקפור לצאת לחיים להמיס את הקר שבקרים,ככה היא עירומה בלי שכבות ומנגנוני הגנה היא דווקא מאוד חמה ומרשימה ואם צריך שם תוכלו להקיר אותה כגייזר. איסלנד ארץ קרה מאוד,בחווה בדרום מזרח האי ילדה קטנה יוצאת אל הקור ליבה טוב עמה והאפור הופך צהוב כשערה,כגופה קרן אור יפיפיה,טמונה בה כבך. רבדים רבדים בנויה לה איסלנד,כאדם,כסיפור מעיל כבד ושכבות כדי לשמור על שבוער בפנים שלא מגיע לו לחדול. אולי באחד הימים תגיע לבקר את התאומים האמתיים שלך,בוערים,שמחים עמוק בפנים,בעוצמה.

רותי ב.

New member
תיאור פיוטי, ומרתק,

הרגשתי קצת שם, קצת מתחילה היכרות עם מקום לא נודע... "...רבדים רבדים בנויה לה איסלנד,כאדם,כסיפור מעיל כבד ושכבות כדי לשמור על שבוער בפנים שלא מגיע לו לחדול." "יש אנשים לא עצובים שכותבים?" שאלה שאני שואלת את עצמי המון. תודה על זה,

למעלה