יש כתבה בYnet על הכיתה המדהימה שלי

cohen shir

New member
יש כתבה בYnet על הכיתה המדהימה שלי

יש כתבה בYnet על הכיתה המדהימה שלי!!!!!!!!1 http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3263542,00.html תראו, תגיבו, תהיו מגניבים !!!!!!!!!!! ויש להם שם כמה טעויות... אנחנו 36 בכיתה ו24 לומדים וטרינריה ו12 לומדים מדעי המידע שזה גם כן מקצוב חדש וניסיוני ומגניב והייתה לי היום בו בגרותתתתתתתתתתתתתתתתת י'1 המדהימיםםםםםםםםםםםםםםם כ"כ אוהבת את כווולם!

cohen shir

New member
*מקצוע

וכן אני יודעת שאני מתלהבת!

Hil ve LA

New member
חע למישהי קוראים שם עדי ארז

למרכז הבוגר שלנו קוראים עדי ארז גם D:

cohen shir

New member
ואווו אין לכם מושג איזה קקי........

הוציאו אותנו סופר חנונים בכתבה הזאתתתתתת! גררררררר חוצפנים! ורעינו כיאילו את כל המוזרים ואת המושלמת של הכיתה... חחחח

cohen shir

New member
תיזהר ממני! אני מסוכנת!!!!!! ../images/Emo46.gif

ואני לא חנונית! יש לי אפילו נכשל אחד בתעודה!!! [אומנם בנקודה כי המורה שלי לספרות היא קקי אבל עדיין נכשל]

cohen shir

New member
ואייי אני בשוק ממך! אתה חצוף! ../images/Emo46.gif

ואני באמת מסוכנת... יש לי קשרים עם עבריינים צעירים.... תיזהר ממני!!! [חחחחחחחחחחחחחחחח]

trigotrigo

New member
אל תדאגי.

אמרתי כבר שיש לי אישור כניסה ליערות מחנות הקיץ?

cohen shir

New member
לא דואגת בכלל!

איזה כייף לך אני יכולה לבוא איתך למחנה קיץ של עמריקי ושל מורי? חחחח...
מוזמן לבוא למחנה שלנו, נושא מנהיגים יהיה לפנים!

lolita205

New member
יאבה איזה מגניב זה..!

זה מזכיר לי שפעם היתה כתבה על איזו שביתה {שביתת התלמידים הזאתי..} ובאו לצלם בבי"ס שלי XD כי כל הבי"ס ישב בחוץ והיה ממש מצחיק.! {מה קשור עכשיו אין לי מושג, זה פשוט הזכיר לי את זה!}

cohen shir

New member
כן לקחו את כל המוזרים ../images/Emo3.gif

עדידי כפרעליה היא בצוות שלי והיא טסה למשלחת בארה"ב ביום שבת ועכשיו אנחנו עושים לה מסיבת הפתעה וחוטפים אותה מאמצע חזרה של המחול מודרני ושמים לה כיסוי בעיניים ולוקחים אותה למסעדה שם יחכה לה כל הצוות והכנו לה מחברת עם תונות ומכתבים...
הלכתי למסיבת הפתעה.... אספר מה היה כשאני אחזור...

למעלה