יש כאן סטודנטים לתור שני???

יש כאן סטודנטים לתור שני???

אני מתעניינת בתואר שני במנהל עסקים באוניברסיטה הפתוחה.. אשמח לשמוע פרטים.. קשיים וכו'..

tomerba

New member
לא מומלץ

1. התוכנית עדיין בהרצה כך שרוב הקורסים לא נפתחו 2. היתרון של תואר שני זה פרוייקטים משותפים (בקבוצות) כגון משחק ההשקעות, בנייה ומכירת מוצר ועוד. אין דבר כזה באוניברסיטה הפתוחה. 3. עד עכשיו היה סיפור עם מועד ב. ניתן להיבחן רק פעם אחת בלבד. צריך לבדוק את הנושא מחדש בקיצור, חפשי לך מקום אחר לMBA ועדיף בחול בהצלחה

תודה.. יש עוד דיעות??

פעם ראשונה שאני שומעת חוות דעת שלילית מעניין אותי לקבל כמה שיותר דעות.. לכאן או לכאן.. תדה שוב

vinney

Well-known member
לגבי 3

סליחה שאני מחדש לך, בשום תוכנית לתואר שני באף אוניברסיטה אין מועדי ב'. בתואר שני ניתן, ככלל, להבחן פעם אחת בלבד. לגבי MBA בחו"ל, לפי מה החלטת את זה? המה חו"ל יותר טוב מהארץ מהבחינה הזאת? להיפך, בארץ יש המון, אבל המון נסיון יזמות, פריצות דרך, הנפקות בכל העולם ואחותו, ושאר ירקות עסקיים, למה חו"ל יהיה יותר טוב בהכרח?

vinney

Well-known member
אמרתי "אוניברסיטאות"

בר אילן זה לא אוניברסיטה, אפילו שקוראת לעצמה כך...
סתם סתם, אבל אני לא מתלהב גדול מהרמה שלהם, ואם יש להם מועדי ב' - זה נראה לי יותר מהלך שיווקי, פחות צורך אקדמי. ההגיון אומר שמי שהולך לעשות תואר שני, יש לו מספיק שכל ללמוד מהפעם הראשונה, הרי בין מועד א' למועד ב' אין שום הוראה, רק חזרה על החומר של התלמיד עצמו.

tomerba

New member
אתה שואל ברצינות?

למה בחו"ל? כי אם תחזיק בתואר מuniversity of columbia או מMIT השכר ההתחלתי שלך יהיה מעל 150 אלף דולר בשנה. זה למה הרי בשביל זה אנחנו לומדים. בנוסף, רוב הספרים של התוכנית MBA באוניברסיטה הפתוחה הם ספרי לימוד של האוניברסיטאות בארה"ב (חוץ מהספר המצחיק של אריה נחמיאס "מימון" שזה ממש בושה ללמד את אותו קורס גם בתואר ראשון וגם בתואר שני) בקיצור אח שלי, נכון שלא צריך ג'ימט, נכון שמוסי רוזנבוים מרצה סבבה, ונכון שמהכסף שלך בנו בניין מהמם ברעננה ומה חוץ מזה? רק חומר למחשבה

vinney

Well-known member
חמודי ../images/Emo13.gif

אם יש לך תואר מקולומביה או MIT גם לא במנהל עסקים, אתה תקבל 150 אלף דולר, אבל אתה יודע מה? בשביל תואר מMIT לא מספיק לרצות ללמוד שם, צריך גם להתקבל לשם, ובשביל ללמוד בקולומביה לא צריך לרצות לקבל 150 אלף בשנה, צריך גם להיות תושב ניו יורק או לשלם שכר לימוד שם. רק חומר למחשבה. בן אדם נורמלי לא צריך תואר מMIT או קולומביה כדי להסתדר בחיים, ואני לא יודע מה איתך, אבל בן אדם נורמלי גם לא צריך MBA כדי לקבל משכורת מצוינת.

חוץ מעניין מועדי ב'..

קשה ללמוד את החומר לבד? מישהו כאן עושה תואר שני במנהל עסקים בפתוחה? תודות שוב

גלבים1

New member
כל החומר הוא באנגלית

יש רפרט להגשה, ובמהלך הקורס דנים במאמרים. קצת קשה.

לי רז1

New member
תואר שני בחו"ל

אני בשנה הבאה עוברת לגור בניו ג'רזי ורציתי לברר לגבי תואר שני במנהל עסקים מכיוון שהלימודים מאוד יקרים בחו"ל חשבתי ללמוד דרך האוניברסיטה הפתוחה אבל אולי מישהו מכיר אוניברסיטה טובה באזור ניו יורק שמביאה מלגות? אשמחלשמוע כל אינפורמציה תודה לי

למעלה