יש כאן מישהו בשעה זו של הלילה ?- דחוף

123נעמי

New member
יש כאן מישהו בשעה זו של הלילה ?- דחוף

גורת חתולים בת חודש וחצי מנסה כבר חצי שעה להקיא ולא יוצא כלום. היא מתאמצת נורא יש למישהו עצה מה לעשות? תודה נעמי

orit2201

New member
אני יודעת שעכשיו כבר 8 בבוקר אבל...

תמיד כדאי לנסות ולעסות את מרכז הבטן בעדינות אולי זה יעזור.השאלה למה להקיא, האם אכלה משהו לא טוב?? חוץ מזה יש מספרי חירום של בתי חולים וטרינרים/וטרינרים. אפשר תמיד להתייעץ עימם. מקווה שהכול עבר בשלום, מיכל

123נעמי

New member
התקשרתי בלילה למרפאת חרום

אמרו לי שזה לא נישמע גרוע ושאני יעקוב אחריה לא לתת אוכל רק שתיה. בבוקר אחרי הארוחה שוב התחיל כל הסיפור לקחתי אותה למרפאה וטרינרית לבדיקה בתוך הגרון ובפה לא ראו כלום - כמה שכבר אפשר לראות - היא קטנטונת והם טוענים שזה משהו נאורולוגי - משהו במערכת העצבים. היא קיבלה זריקה - דקסמטזון (אין לי מושג מה זה
וחזרנו הביתה. חזרתי עכשיו מעבודה - אני לא רואה שיפור גדול היא ממשיכה לנסות להקיא אני צריכה לחזור מחר בבוקר לעוד זריקה במרפאה השאלה הגדולה: לחכות עד מחר או לחזור אליהם עכשיו או ללכת לשמוע דעה של וטרינר אחר?

123נעמי

New member
קראתי - מפחיד ../images/Emo12.gif

תודה על האינפורמציה. למישהו כאן יש ניסיון עם מחלות של מערכת העצבים בבעלי חיים?

תגובה מוזרה

לאן התקשרתם? אני חייב להגיד שמהתאור כאן - נסיונות הקאה אצל גורה - אני מעריך שהייתי ממליץ לכם להגיע לבדיקה... בכל מקרה - דקסמטזון זה סטרואיד. לפעמים יש הגיון להשתמש בזה - התרופה בשימוש מאד נרחב גם אצל אנשים וגם בבעלי חיים מצד שני נראה לי שאם המצב ממשיך אצל הגורה שלך - אז קצת המשך אבחון יכול לעזור בגלל שמה שאת מתארת נשמע קשור לאזור בית הבליעה - סביר שיש צורך הרדמה קצרה או טשטוש עמוק כדי לראות את המקום מקוה שזה ישתפר במהרה ארז

123נעמי

New member
אתמול בערב ניפסקו התופעות

גם היום בבוקר הכול בסדר היא אכלה טוב והכול שקט טפו טפו טפו
עוד שעה יש לי תור נוסף במרפאה אני מקווה שעברנו את המשברון הזה והכול יהיה בסדר. אם זה יחזור אני אתעקש על בדיקות מקיפות יותר כרגע זה נרגע תודה לכל העונים.

למעלה