יש כאן מיכא"ליסטים?

Guest2112

New member
יש כאן מיכא"ליסטים?

אני מחפשת בנרות מיכא"ליסטים לשעבר או כאלה שנמצאים בקורס עכשיו ועברו את מפגש 8. יש כאן כאלה?

Breaking Wave

New member
זרקו אותי במפגש ה-4

אבל ידידה שלי סיימה את הקורס! ושלווווום פעם ראשונה שלי פה!

Guest2112

New member
איך זה קרה?

אולי תוכלי לקשר אותי אליה? זה באמת חשוב. ברוכה הבאה - גם אני חדשה כאן..

Breaking Wave

New member
איך זה קרה שזרקו אותי ?

איחרתי ב-7 דקות או משהו כזה!!
זה היה כ"כ עצוב...
אין לי בעיה לקשר אותך אליה אבל איך? אין לה חיבור לאינטרנט.. מה את צריכה חומר?

Guest2112

New member
לא, משהו יותר מסובך..

אחכה לראות אם יש כאן מישהו שהיה שם. תודה רבה בכל זאת..

פילפלת15

New member
../images/Emo45.gifעברתי את כל הקורס......

שנה שעברה עברתי קורס מיכ"אל והוא נהדר אז אם יש לך שאלות.....

Guest2112

New member
אני בספק אם עוד תוכלו לענות...

ניסיתי לשלוח לכן הודעה פרטית אבל משהו כאן די משובש... העניין הוא שמחר אחרי הצהריים יהיה המפגש השמיני שהבנתי שאמור להיות מפגש מאוד קשה. קיבלנו את המשימה של המכתבים, ועשיתי אותה, ואני יודעת שעומד לקרות משהו עם המכתבים האלה, אבל אני חייבת לדעת מה.. אני בספק אם באמת תקראו את זה לפני שאצא מהבית מחר בבוקר ואם אקבל תשובה על זה לפני שכבר אגלה בעצמי, אבל שווה לנסות, כי אני פשוט חייבת לדעת... מה אם נתבקש להקריא אותם? ונהיה חייבים? חשבתי קצת והגעתי למסקנה שלא נורא אם המורה יקרא, הרי זה התפקיד שלו ולשם כך משלמים לו, כמו שאף אדם לא מתבייש לדבר עם רופא על בעיות, ואפילו מהסוג המביך. אבל להקריא?! לפני כולם? זה לא שיש לי משהו נגדם כמובן, ושום אסון לא יקרה אם הם ישמעו את המכתב, אבל אני לא רוצה. ייתכן שיש בזה משהו שהוא למעשה לא הגיוני בכלל, כי מה אכפת לי? שום שדבר לא יקרה והם לא יעשו לי כלום, אבל זה שלי, זה אישי, ובימים מטורפים כאלה שכולם יודעים הכל על כולם צריכים לשמור על הפרטיות בקנאות משהו... סביר להניח שאתן קוראות את זה כשאני כבר שם, כך שכנראה שאין צורך ממש לענות אבל אני מודה לכן על המוכנות.

Guest2112

New member
מצטערת מאוד על האיחור.

אני גרה באיזור נתניה. למה את\ה שואל\ת?

למעלה