יש כאן בנות "מתקדמות" יותר?

jeannav

New member
יש כאן בנות "מתקדמות" יותר?

שלום, איכשהו רק עכשיו הגעתי לפורום הזה, למרות שכבר כמה שנים אני בטיפולי פוריות (וקוראת הרבה בפורום פוריות) ואני פוליציסטית (ידוע לי מגיל ההתבגרות). עכשיו אני אחרי IVF שלישי ולא מוצלח. מחכה לפגישה עם הרופאה. מעניין אותי לדעת אם יש כאן בנות שנמצאות באותו שלב של טיפולים (פחות או יותר). כי רוב ההודעות שאני קוראת כאן הן בנושא של איקקלומין/ הזרעות. שלבים שעברתי כבר מזמן, לצערי ללא הצלחה. בפורום הפוריות אני לומדת הרבה, אבל שם הרי יש אנשים עם כל מיני בעיות. אותי מעניין מה קורה עם בנות עם בעיה דומה לשלי, איזה פרוטוקולים עברו, אצל מי, וכו'. אני גם סובלת מעודף משקל גדול מאוד. לא ארחיב בנושא הזה, אגיד רק שהשיא היה כשלפני 3 שנים עברתי ניתוח להגבלת קיבה (טבעת) שלא הצליח, ובינתיים חזרתי למשקל שלי ויותר. אשמח לשמוע מבנות שנמצאות באותה סירה. ז'אנה
 

מיב10

New member
5 IVFים

בחמישי הצלחנו אחרי שינוי פרוטוקול מאוד רציני שנעשה ברביעי: התחלנו עם 3 שבועות גלולות, ביום השלישי לסיומן 3 ימי דקא, ביום השלישי של הדקא גם מנוגון ופיורגון וסטרואידים. אח"כ רק מנוגון ופיורגון וסטרואידים עד שהיה צורך והוסיפו גם צטרוטייד. לביוץ אוביטרל ומהשאיבה דוקסילין. עם הסטרואידים המשכנו נדמה לי עד ההחזרה או כמה ימים אחריה. עבד יופי בפעם הרביעית (הקפיץ לי פי שלוש את מספר הביציות והן היו תקינות לשם שינוי) התוצאה היתה הריון כימי, ובחמישית הצלחנו.
 

jeannav

New member
ואו, קודם כל ../images/Emo39.gif../images/Emo49.gif../images/Emo42.gif

מאוד שמחה לקרוא! אני מתארת לעצמי שאין לך עכשיו זמן להיכנס לפרטים, אבל בכל זאת אשמח אם תוכלי לפרט קצת. ביום ראשון הקרוב יש לי פגישה עם הרופא שלי לקביעת פרוטוקול רביעי, ואשמח לבוא מוכנה, אולי עם עוד רעיונות. מה היה איכות של ביציות בלי סטרואידים ואיתם ? אצל מי טופלת ואיפה? ברביעי ובחמישי היה אותו פרוטוקול? איזה פרוטוקולים עברת שלא הצליחו? האם היה לך עודף משקל לפני הריון? סליחה על מבול השאלות, ניסיתי למצוא תשובות בפורום, אבל לא הצלחתי. אודה מאוד על כל תשובה! ושוב מזל טוב והמון בריאות לך ולתינוקת!
 
למעלה