יש יש יש יש יש יש יש יש

tolaat meshi

New member
יש יש יש יש יש יש יש יש ../images/Emo45.gif../images/Emo127.gif

רק רציתי לחלוק את הבשורה המשמחת!!!!! אין מאושרת ממני בנשים!!!!! אתמול היינו בבדיקת דופק ראשונהת וראינו את הלב הפיצי והחמוד הזה פועם בחוזקה!!!!!! והכל בUS בטני!!!!! הייתי בשוק!!! לא ידעתי שניתן בכלל לראות משהו דרך הבטן בשבוע 7+4 (תיקנו לי את השבוע כי לפי הוסת האחרונה הייתי צריכה להיות ב-8+2 היום). אבל לא משנה, ראינו את הפיציק שלנו מה שנקרא חי ובועט בכל ה-1.2 ס"מ (מאמי שלי...
זהו, עכשיו צריך לעשות כל מיני בדיקות דם ובעוד 3-4 שבועות שקיפות עורפית. אפרופות באותה הזדמנות רציתי לבקש המלצות לרופאים לבדיקת שקיפות. אנחנו גרים בפ"ת, אבל לא אכפת לי לנסוע גם רחוק ובלבד שיהיה רופא טוב!!!!! תודה רבה רבה רבה !!!! ושיהיה לכולן יום כתום!!!!

Shukilida

New member
המון מזל טוב!

הריון קל ומשעמם! אני מהצפון, אז אתן למומחיות מהמרכז להמליץ על רופאים האזורך...

../images/Emo140.gif מזל טוב!

אני מחכה להודיע רשמית גם אחרי בדיקת דופק .....בנתיים אני בשקט

ניקולי

New member
איזה יופי

אגב בפ"ת יש רופא בשם קרלוס קופרשטיין ואני יודעת שהוא מבצע את הבידקה באופן פרטי. אני בעצמי הולכת אליו בעוד כשבועיים ואז אוכל לספר לך בשמחה

הוא רופא טוב.. אבל אותי הוא קצת

הרגיז.. הוא לא התייחס אלי יפה (בהריון ה 1) אלא אם כן, אני באה אליו בפרטי ואף דאג לנקוב במחיר הגבוה. הרופא הנוכחי שלי, ד"ר פרדו , אומנם גם אצלו המחירים גבוהים אבל, הוא רופא פשוט אמיתי! הדאגה והמסירות שלו יוצאת דופן. הוא מקבל ברמת השרון ובנוסף הוא מנהל את מרכז בריאות האישה- שילה בר"ג, רופא בכיר בבלינסון -נחשב מאוד!!! אם תרצי טלפון, אשמח לשלוח בפרטי.

ניקולי

New member
אה את מכירה אותו ?

את קופרשטיין אני מתכוונת! לאמר את האמת ? גם בהתחלה לא ממש אהבתי אותו בעבר היתה הרופאה שלי ד"ר הראל לינדה אבל היא עזבה אז עברתי אליו. היו לי ימים שהוא היה ממש לא נחמד אבל לדעתי הוא השתפר.. איתי בכל אופן.

רופא מאוד מקצועי.. ידוע במומחיותו

בעיניין הריונות בסיכונים ובעוברים פגומים (שלא נדע.. חמסה שום בצל). לגבי התייחסות, אנושיות.. ככה , ככה.. ייתכן והוא השתנה. אני, בכל אופן , לא מתה עליו.. לי חשובה האוזן הקשבת, הסובלנות והסבלנות, להרגיש שמדובר בחבר.. ולהרגיש שאת יכולה לומר לו הכל - בלי לחשוש להשמע - הריונית היסטרית..

ניקולי

New member
צודקת אחותי ../images/Emo45.gif

אין מה להתווכח על יחס. אם הייתי מקבלת ממנו יחס לא טוב הייתי עוזבת אותו. אבל מה אני אומר לך כנראה הגיל עושה את שלו
בכל פעם שאנחנו הולכים אליו הוא מדבר בצורה נאותה, מספר אפילו בדיחות..נכון, פעם הוא היה ממש לא נעים.

ד"ר קופרשטיין

בהריון הזה הוא רופא הנשים שלי. והאמת- ברמה האישית הוא לא ממש להיט, אבל השמועות אומרות שהוא מאד מקצועי, וכנראה שזה המבחן. בכל מקרה הופתעתי לגלות שהוא רופא ידוע, ובנות הפורום מכירות אותו....

למעלה