יש יש יש יש יש יש יששששש

פז*

New member
יש יש יש יש יש יש יששששש../images/Emo47.gif

יששששששששששש אני כל כך מאושרתתתת, אך איזה שיר חזקקק!שמרת
, אורלי, אניבטוחה שגם את אהבת אותו לאור מקרים דומים בעבר,מי יתן ונשמע אותו כל יום במינרווה עשו לי את השבוע!ליאור נרקיס שם שחור בעיניים ומרט שערות מהחזה או שאני דידמיינתי? בכל מקרה איידבה טורקיהה מאוי מאווי מאסמאבי לולולולול ולא אני לא טורקיה

חח לא דיימנת

הוא באמת הוריד שערות מהחזה....
אבל זה היה מגניב איך שהם הופיעו.. פשוט הוא ערבי מידי..

ב י ל ב י

New member
הטה טורק

אני טורקיה אבל יש גם חצי מרוקאי--->לדעתי הוא שולט !! בהחלט שיר משו משו וריקוד משו משו גם
====~~

פזושששששששששש

באמת שיר חמוד! אמנם אהבתי יותר את הרומנים, שיר חזק ביותר אבל גם טורקיה לא רע. בטח עדיף על הלסביות צעצוע, ששכחו להתלבש ולהסתרק אה וגם שכחו לכתוב שיר.. זה היה נשמע כאילו הן עשו "באלנס", לפני השיר. בקיצור זוועת עולם. וליאור באמת היה חמוד, נתן אחלה שואו למרות המריטה של השערות בכלל שמעתי שהיה לו קטע עם המנחה<אולי בגלל זה הפסדנו... זיין אותה וזרק אותה הערס> בכל מקרה פזוש, כשאת מאושרת אני מאושרת

דנהה1

New member
בקשר לטאטו המזעזעות...

אמא שלי סיפרה לי שלפני הארוויזיון דיברו על זה שהם היו אמורות להתפשט (אני מתארת לעצמי שלא לגמרי) ולעשות איזו סצנה וההירו אותם שלא יעזו לעשות את זה על הבמה...כמו שנה שעברה עם להקת פינג פונג והדגלים? רק שפינג פונג אשכרה עשו את זה

מאמי, פינג פונג היו לפני המון זמן..

לא לפני שנה... שנה שעברה היה את שריתיל'ה... "לייט ת'L&M"...
ולפני זה את טל סונדק... "עוד תראי אהובה אין דבררררררררררר" אז לפני שלוש שנים ככה... אבל אני לא קטנונית...
חחחח
לג'ינג'...

דנהה1

New member
טוב זה מה שקורה

שלא זוכים שנה אחרי שנה, מדחיקים הכל......... אני בעד לשלוח את דנה שוב!

פז*

New member
שמרתתתתתת../images/Emo24.gif../images/Emo25.gif

מתה עלייך בובה, וקרן אהמממ אני מתגעגעת אליכן שלא תחשבו !!! הממ את השיר של רומניה לא שמעתי, נראה לך באמת שהמנחה תזרוק לכיוון של נרקיס??? זה עוד אחת מהשמועות שישראלים אוהבים להשמיע "אהם אהמם *עם סידור החגורה והמכנסיים* כן כן נכון לא כבשנו את אירופה אבל כבשנו את המנחה"
היידה טורקיהההה

קרן^

New member
מתגעגעת אליכן ../images/Emo25.gif../images/Emo24.gifגם

גמ'תאלפים~!@~##

למעלה