יש יריד מתחתנים ב23-24/10/04

שמיימית

New member
יש יריד מתחתנים ב23-24/10/04

בגני התערוכה בשעות 18:30-23:00 נראה לי שווה ללכת שהכל מרוכז תחת קורת גג אחת בזמן השרון ועל השרון נדמה לי יש כניסה חינם למי שמביא את המודעה ככה עולה כניסה 20 ש"ח זה מה שראיתי בעיתון בכל מקרה

Springie

New member
כניסה חינם ב-Inspot

כבר כתבו את זה, אבל למי שפספס... יש כניסה חינם (או לפחות ככה טוענים) דרך האתר Inspot... מדפיסים איזו הזמנה וזה אמור להספיק... קישור מצורף...

אתי צודקת על כך חבלך על הזמן

אל תשאירי טלפון , מנסיון !!!!! זה מטורף. גם אם יציעו לך כדי לזכות לכל מיני שטויות , אני סבלתי .. אני ממליצה ללכת לראות לשטוף את העיניים ולא יותר מזה .

אחוה1

New member
../images/Emo88.gifהייתי בפעם הקודמת

לא להשאיר טלפונים גם אם מבטיחים הגרלות - של שירות בחינם, חו"ל וסופ"שים משגעים אותי עד היום והיינו באוגוסט... בכל מקרה - כל מי שסגרנו איתו בכלל לא היה בתערוכה. פנינה

אחוה1

New member
../images/Emo41.gifאם יש לך כיוון כללי / המלצות

מהפורום לגבי צלם די.ג'י. אולם וכו' לדעתי זה מספיק בעיקרון בגני התערוכה זה היה המוני ומפוצץ - ולא לקחנו שתיה איתנו והתייבשנו. תנסו - מקסימום תתרשמו ותצאו או שתשארו אם מוצא חן בעיניכם

שמיימית

New member
תודה ../images/Emo39.gif

בנתים אין לנו כלום
מעט מאוד כיוון לגבי אולם ותאריך ייעודי

שמיימית

New member
גבולי אבל כן ../images/Emo13.gif

מה לעשות יש עוד בעיות קטנות בדרך לפני שנלחץ לגבי החתונה כמו עבודה
אין מה לעשות לא כולם עובדים במדינתנו הקטנה

אחוה1

New member
../images/Emo140.gifמקווה שיסתדר

גם אצלי לא מדהים אבל אני אופטימית שיהיה יום טוב

MonicaMonica

New member
הי..

אנחנו הלכנו...שווה בחינם (דרך inspot או מתחתנים) כי לשלם זה לא שווה...אנחנו הלכנו אבל כבר את הרוב סגרנו וממש היה מוזר השארנו את השמות ולא קיבלנו כלום (אפילו לו ברושור) היו כמה מקומות/אנשים ששווה לראות ונותן רעיונות אבל באמת להשאיר טלפונים זה סיוט כי מתקשרים וגם עוד דבר קשה ללכת כי כל שניה תוקפים (כן תוקפים) אתכם עם הצעות

למעלה