יש טיסות, מועטות אבל עדיין

dudi4321

Member
ניתן לרכוש כרטיסים למשל לכמה מאיי יין ולחזור בלי חשש להשאר בבידוד מאולץ של שבועיים.
חג סוכות שמייח

לאונידס

Active member
לפי הוראת הממשלה כרטיסי טיסה שנרכשים אחרי ה 25 לספטמבר בשעה 14:00 לא יכובדו, הנוסעים לא יורשו לעלות לטיסה.
נכון לכרגע ההוראה עדיין בתוקף.
אז ניתן לחזור ללא חשש, אבל לצערנו לא ניתן לנסוע

SupermanZW

Well-known member
לפי הוראת הממשלה כרטיסי טיסה שנרכשים אחרי ה 25 לספטמבר בשעה 14:00 לא יכובדו, הנוסעים לא יורשו לעלות לטיסה.
אז יצטרכו להחזיר להם את הכסף.

לאונידס

Active member
אז יצטרכו להחזיר להם את הכסף.
דבר ראשון להגיע לשדה התעופה, אחרי שלקחת חופשה מהעבודה, מצאת ביביסיטר לחתול ומישהו שישקה את העציצים, שילמת שכירות לרכב ולבתי מלון וביטוח נסיעות וכו' ובנתב"ג שלחו אותך עם פניית פרסה חזרה הביתה - לא נעים ונזק כספי.
גם אם מישהו יחזיר את הכסף על כרטיסי הטיסה (מי בדיוק?) מי יחזיר את הכסף על שאר ההוצאות כמו ביטוח בריאות, השכרת רכב, לינה, כניסות לאטרקציות (שכיום להרבה מהן צריך לרכוש כרטיס מראש) ואפילו חבילה סלולרית?

אם ממליצים לאנשים לרכוש כרטיסי נסיעה לחו"ל נראה לי הגון להסביר שיש סיכון ממשי ברכישה כזו כדי שהרוכש הפוטנציאלי יוכל לכלכל את צעדיו בתבונה.

dudi4321

Member
אפשר להעביר כרטיסים לאחרים. נבדקים לקורונה וטסים.
אמנם יש גם ספסרות אבל יש מקרים שאנשים מעבירים את כרטיסי הטיסה לאחרים בחינם. אמיתי, בדוק!

דניאלה1311

Active member
מנהל
לפי הנאמר היום אח"צ בערוץ 12 עדיין חברות התעופה וחברות הנסיעות מוכרות כרטיסי טיסה כי לא נאסר עליהן וגם אי אפשר לאסור על חברות שמקום מושבן בחו"ל, והישראלים ממשיכים וטסים באין מפריע. בקיצור כמו כל דבר אחר הקשור בקורונה (ולא רק) גם פה משחק הפרטאץ'

לאונידס

Active member
לפי הנאמר היום אח"צ בערוץ 12 עדיין חברות התעופה וחברות הנסיעות מוכרות כרטיסי טיסה כי לא נאסר עליהן וגם אי אפשר לאסור על חברות שמקום מושבן בחו"ל, והישראלים ממשיכים וטסים באין מפריע. בקיצור כמו כל דבר אחר הקשור בקורונה (ולא רק) גם פה משחק הפרטאץ'
מזכיר לי מערכון מארץ נהדרת את פילוס במטוס מנסה לעשן והדייל אומר לו שאסור.
ואז מתפתח הלוך ושוב של:
"אסור לעשן"
אז למה מכרת לי"
"אסור לעשן"
"אז למה מכרת לי?"

אז עכשיו סוכן הנסיעות מוכר כרטיס ואז:
"אסור לטוס"
"אז למה מכרת לי?"

dudi4321

Member
אל על טסה לרודוס, היום
חיפשתי טיסה של אגאן ומצאתי טיסות של בלו בירד במקום אגאן. ישראייר גם טסה כרגיל