יש הימורים למרוץ היום בצרפת?

rubber duck

New member
אין הימורים יש וודאות

רוסי פשוט ראש וצאוואר מעל כולם 250 פוג' 125 הכל פתוחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח שרון

Fighting Nir

New member
המקום הראשון דיי מובטח, לא../images/Emo35.gif

אך אני מוכן לתת הימור לגבי המקום השני והוא, ALex Baros האגדי. למרות שהוא רוכב על ימהה.
חוץ מזה אני אנצל במה זו כדי לחדד נקודה מסויימת, אתמול המסלול הצרפתי היה רטוב מגשם, רוסי עולה על המסלול נכנס להקפה שניה, המצלמות עוקבות אחריו, רוסי מתקרב במהירות לפניה ולפתע... החלקה לא צפויה של האחורי?!?, מכווונת/לא מכוונת, זה לא ממש משנה. העיקר הוא שרוסי מרפה מדוושת הבלם האחורי על מנת להמנע מכניסה להיי סייד. וזו הנקודה החשובה, (מוקדש, לכל מי שקרא את השירשור על נושא הבלימה). ואגב תודה כRוב, שעזרת לי להבין שלא צריך להתרגש מכל אימרה שנאמרת, החשוב הוא להמשיך ולטפל בנושא, וכפי שהזכרת הוא היה מאוד עניני"

Fighting Nir

New member
לא הייתי רחוק, אה../images/Emo6.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

לא ראיתי את המירוץ אבל הייתי און-ליין באתר של MOTO GP, מה הייתה הסיבה לעצירת המירוץ באמצע, באתר לא היה רשום כלום. ועוד דבר, הייתי שמח לדעת מתי השידור החוזר (הלוואי שזה יהיה מחוץ לשעות העבודה או השינה
)

natla

New member
גשם!

כל כך חבל על קפירוסי. זה לא מגיע לו. בכלל ממש חוסר מזל לדוקאטי במירוץ היום. דווקא קיוויתי שהם יכנסו לפודיום.

המרוץ הופסק בגלל הגשם...

התקנות החדשות קובעות שאם מתחיל גשם ונשארו יותר משלוש הקפות (תקנו אותי אם אני טועה) המרוץ מופסק, לרוכבים יש הזדמנות להחליף צמיגים כי זה ממש מסוכן הצמיגים החלקים לרכיבה בגשם ואז המרוץ ממשיך כאשר מצב ההובלה במרוץ הוא שקובע את מיקומיי הרוכבים על הגריד. זה מה שקרה היום... בקשר לשידורים החוזרים לא בדקתי אבל בד"כ יש ביום שני ב 9:30 שידור חוזר וב 1:00 בלילה לקט. (שוב, תקנו אותי אם אני טועה)

fireworks

New member
לצערנו החלק הראשון של המירוץ בוטל

נשארנו עם מירוץ מקוצר,לפי החוק החדש כל מה שהושג בחלק הראשון שווה רק מיקום,לפי החוק הישן רוסי
היה מנצח-אבל הוא קיבל יפה את ההפסד וידע להעריך את המאמץ וההישג של סטה.
דוקטי וסוזוקי התאכזבו-יאמאהה הוכיחה שהיא במשחק-בארוס היה חזק והוא עדיין פצוע.

מזל מזל מזל שירד גשם!

עד ההקפה ה13/14 שעמומון המחץ,העיניים כבר נעצמו לי מזל שירד גשם והמרוץ התחיל מחדש נהיה שוב מעניין עם קרב צמוד צמוד עד הפניה האחרונה. כל הכבוד לסטה.

fireworks

New member
היה לדוהן מקרה של מירוץ שהופסק

בגלל גשם אבל הוא ניצח גם בזמן וגם על המסלול-כנראה שזה לא דבר קל... (אז כמובן החשיבו גם את החצי הראשון של המירוץ)

אני איתך!!../images/Emo45.gif

הגשם רק עזר ושתי ההקפות האחרונות ג'יברנאו ורוסי פשוט סיפקו אקשן טהור! ומסתבר שהבלתי מנוצח, מנוצח! 2 מתוך 4, ע"י אותו אחד.... מצפה לרוסי שנה קשה,זהו, נגמר הגן ילדים!!

למעלה