יש היום תוכנית בערוץ 2 על הפרעות אכ

שרונית21

New member
יש היום תוכנית בערוץ 2 על הפרעות אכ

הראו עכשיו בתוכנית הבוקר של עינב גלילי שבחבילה תהיה מיטל שחר שהחלימה מהפרעות אכילה.זה יהיה אחרי יאיר לפיד.

shanyz

New member
../images/Emo51.gif ומנצלש"ת...../images/Emo26.gif../images/Emo39.gif

קראתי עכשיו במעריב שיש משהו חדש, מן שבב פיצי שמשתילים בתוך הבטן, והוא שולח אותות חשמייל לקיבה וגורם לתחושת שובע
כתוב שאנשים ניסו את זה (לא זוכרת כמה) וירדו במשקל. אני לא אתפלא אם בקרוב הם יתמוטטו.. תגידו לאן הגענו!?!?!?!?!?
חוצמזה השמנתי קילו
טוב זה לא פלא אני כל היום יושבת, לומדת, וטוחנת כמו
. כל הכבוד שני! גאה בך
ביי

Aisha

New member
לא נורה

זה ידוע שתקופת הבחינות היא תקופה לחוצה. תקפידי גם לעשות פ'ג זה אחלה להוציא מתחים

B A N A N I T

New member
שני, לא נורא גם אצלי זה ככה..../images/Emo94.gif

כשיש תקופה של עבודות ומבחנים ולחץ (עכשיו) אז אני גם טוחנת, ולא מקפידה ולא שומרת ואוכלת המון מתוק... גם לא יוצא לעשות ספורט, כי אין זמן וגם אחרי כול הלימודים אין כוח...
אבל לא נורא, אני בטוחה שכשייגמר לך הלחץ, אז תוכלי יותר להקפיד על לאכול נכון, ולעשות יותר ספורט, אל תתבאסי...
ובקשר לתוכנית.... אני שמחה שכתבת את זה, אני ישתדל לא לשכוח ולראות...

../images/Emo41.gif בקשר לספורט בתקופות לחוצות

זה גם קורה לי לפעמים - הבית-ספר המעצבן הזה משתלט לנו על החיים מדי פעם עם כל המבחנים והעבודות שהוא מפיל עלינו...
אבל יש לי פיתרון לזה
הוא לא כזה פיתרון מיוחד או מוצלח.. אבל הוא עוזר קצת... תנסי בימים כאלה ממש להשתתף בשיעורי ספורט. אני יודעת שהרבה בנות לא ממש פעילות בשיעורי ספורט בבית-ספר, אז כדאי לפחות בימים שאין זמן לעשות ספורט לבד - ממש להשתתף בשיעור ספורט... וחוץ מזה, תנסי ללכת ברגל לבית-ספר או בחזרה.

shanyz

New member
../images/Emo39.gif

אני סיימתי ללמוד, כלומר אנחנו לא באים יותר לבית ספר ללמוד, באים רק למבחנים... הספורט היחיד שאני עושה זה מהמטבח לחדר
עצוב

../images/Emo41.gif יש לך מדרגות בתוך הבית../images/Emo35.gif

אם כן, תעלי ותרדי כמה פעמים ביום.

shanyz

New member
תודה../images/Emo140.gif../images/Emo39.gif

ספורט אני לא יכולה כרגע לעשות כי יש לי כאבים ברגל ועוד כמה ימים אני הולכת לבדיקות
אבל אני אנשתדל לא לזלול הכנתי לי כבר מראש היום "נישנושים"- חתכתי ירקות ותפוח. אני מקווה שזה יעזור ואני לא אלך לזלול איזה קורנפלקס כמו תמיד
בהצלחה גם לך

ednalis

New member
גם אני מנצל"ש../images/Emo8.gif

פורום יקר, לצערי לא אוכל יותר להשתתף בדיונים המסעירים כאן כמו בשבוע שעבר( בחינות ועבודות), ולכן אשאיר לכם מזכרת חמודה. נכנסתי לאתר מצחיק ובדקתי את המשקל שלי, תראו מה קבלתי:

לוּבּה

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo170.gif

אז את באמת רזה מדי... מה הכתובת של האתר?

ednalis

New member
זה מראה כמה המדדים האלה לא משקפים

אני לא רזה, אפילו טיפה מלאה ( היתי רוצה להיות פחות 3 קילו) הנה ציטוט מתוך העמוד: הנה שמות של סלבריטאים שה BMI טוען שהם במשקל יתר: קיאנו ריבס
, ויל סמיט,ג'ורג' קלוני,סילווסטר סטלון, הריסון פורד, ארנולד שוורצינגר, ברוס וילס וברד פיט (היופיוף
- זו תוספת שלי) Name Ht Wt GVT Class Keanu Reeves 6-1 223 Overweight Will Smith 6-2 210 Overweight George Clooney 5-11 211 Overweight Sylvester Stallone 5-9 228 Obese Harrison Ford 6-1 218 Overweight Arnold Schwarzenegger 6-2 257 Obese Bruce Willis 6-0 211 Overweight Brad Pitt 6-0 203 Overweight

ednalis

New member
אוופס, שכחתי, הנה הכתובת:

http://www.consumerfreedom.com/game_fatchart.cfm

shanyz

New member
כתבה מעניינת../images/Emo26.gif../images/Emo39.gif

קראתי עכשיו בעיתון כתבה מעניינת ומצאתי אותה באתר של מעריב אז הנה קישור לכתבה! מומלץ|מומלץ|

אני מכירה את מיטל שחר אישית

היא בחורה מהממת מכל הבחינות
אני אבקש ממנה פעם שתבוא להתארח בפורום, מה דעתכם?

למעלה