יש היום מפגש שילת?

kangal

New member
../images/Emo124.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gifמפגששילת../images/Emo70.gif../images/Emo41.gif

מפגש שילת מנצל את מזג האויר הנאה והיבש יחסית על מנת לתדלק במלוא המרץ ממלאי הבירות המטורף של המקום... מוזמנים : כווווווווווווווווווווווווווווווווווווווולם
אז מי בא חוץ מיומאן (שקולף מהאופנוע ביום שני....)http://www.riders.co.il/Articals/MsgInfo.asp?id=783

h a j b i

New member
../images/Emo45.gif מגיע

וע"פ הידוע לי הרוסי מגיע גם, עוד לא דברתי איתו. מאיזה שעה תהיו שם?

kangal

New member
החל משעה 22:00

מי שרוצה , אני יוצא מתל אביב בסביבות 21:30, נסיעה רגועה. אני אחכה בירידה לאיילון דרום ליד תחנת הרכבת ארלוזרוב (ליד ה"טרום טיסה") מי שרוצה להצטרף , אחלה!!

h a j b i

New member
העיקר בכיתם

אתם נוסעים מהר מידי. הרבצת כמו גדול והייתי צריך להישאר עם מצערת פתוחה לרווחה כל הדרך.

kangal

New member
../images/Emo9.gif כמעט ולא הגעתי לעצר....

אבל אתה צודק
, זה היה מהיר מדי לטעמי... במיוחד עם מג'י.(לא ממש מרגיש בטוח בקוים שהם לא ממש ישרים , היית מאחורי , ראית באילו חלקים בלמתי). לא הבנתי למה את לא עוקף....
פעם הבאה ניסע ביחד ונשאיר את ה"צעירים לעלוז"
נראה לי ששני המנצ'גים היו יותר מדי....

yoman321

New member
אחרי שעקפתי אותכם

ירדתי ל100 לאיזה 10 דקות כדי שתסגרו את הפער ואז פתאום ראיתי שהגעתי להלכה

cafesito

New member
הוא הרביץ בגלל הברבר../images/Emo72.gif

בכלל הוא הבריק לקראת סוף הערב
שבוע הבא שמישהו יארגן גזיה או טרמוס למים רותחים. עוד שבועיים אם לא ירד גשם נארגן שוב קומזיץ במקום אמרולה.

kangal

New member
הברבר איכזבה קלות..../images/Emo4.gif

הייתי צריך להשאר עם הכהה....
בכל מקרה היה אחלה כמו תמיד , לקח זמן להניע אבל אחרי כמה "פושים" היה סבבטין!!

kangal

New member
../images/Emo105.gifהוראות הגעה

מת"א: כביש 1 לכיוון י-ם , יורדים בבן שמן לכיוון מודיעין (443) , יש עד צומת שילת (כביש מסורק) פונים שמאלה לכיוון שילת/מודיעין עילית ,שוב שמאלה לכיוון אזה"ת שילת , פניה ראשונה שמאלה וישר עד הסוף.

למעלה