יש הטוענים ש-

Musi© Gi®l

New member
יש הטוענים ש-

אנשים עם סכמים של כ 92 וקצת בטכניון הוזמנו לאחרונה למו"ר . האם יש בסיס לטענה? זה באמת ככה????

נסי אני עדיין לא יודע מי אתה

אבל יש לי הרגשה שתרוץ לועד של השנה שלך אני טועה? טוב אני אתפוס איזה עתודאי משנה א' אשאל מי זה נסי...זה ממש לא קשה לתפוס אתכם

NesiZ 19

New member
ממש לא בעיה לזהות אותנו../images/Emo13.gif

בקושי אני מוצא את החדרים, אני לא יודע כלום על שום דבר וגם אין לי כל כך הרבה זמן לברר(עם כל הנסיעות לטבריה), ועם רוב האנשים במחזור שלנו בכלל לא החלפתי מילה. אבל לאט לאט, אני מתכנן לרוץ שנה הבאה, ועוד שנתיים ליו"ר:) אגב, אצלכם העניין הזה של הקומונה לא תפס? נראה לי טיפשי שכל פעם צריך לחכות להודעות וועד באמצע הרצאה או לאימיילים, הכי פשוט שתהיינה הודעות בקומונה(ועוד דברים, כמו תמלולים שונים וכו') וכולם יוכלו לראות מכל מקום. חבל שאין שיתוף פעולה=/

שמע אם לא החלפת מילה

עם רוב האנשים בשנה שלך יהיה לך קשה להיבחר לועד של השנה שלך, שהוא נקודת זינוק טובה לועד של שנה בהאה, שהוא נקודת זינוק טובה ליו"ר בשנה ג'. אבל הכל מתחיל בארגון כמה דברים בימים הראשונים של השנה בשביל לעשות רושם טוב לפני הבחירות. אף על פי שהסיו"רית היוצאת לא עשתה כן ועדיין הצליחה. שני המתמודדים על תפקיד היו"ר הם עתודאים למשל, אז אתה תהיה ממשיך הדור. (אגב תצביע לאראל, לא בגלל שהוא מהשנה שלי, אלא שהוא יודע לאן הוא נכנס לעומת מני שיהיה היושב ראש הגרוע בשני בהיסטוריה אחרי יושב ראש השנה שעברה) כל מקרה הקורמונה אצלינו לא תפסה אף על פי שניסינו כמה אנשים להחיות אותה. זה היה נראה לי כמו רעיון טוב, אבל לאנשים העוסקים של ימינו אין כנראה זמם לקומונות. יש מצב שהיא עוברת בימים אלו עוד ניסיון החייאה, אבל בינתיים אפילו לא בדקתי. אתה גר בטבריה, אתה שנה א', ועוד לא קיבלת מעונות? נראה לי קצת מוזר

NesiZ 19

New member
אני לא מבין

בכלל למה שנה א' בכלל צריכים להשתתף בבחירות. הרי הם לא מכירים אף מועמד. מילא לבחור יושב ראש לשנה שלנו-עומר מהוועד הזמני ממש שיחקה אותה ואין מצב שלא יבחרו בה. בכלל אנחנו בוחרים יו"ר לשנה שלנו או וועד? לא כל כך הבנתי. בכל אופן גם אם יש אנשים אחרים 'ראויים', קצת קשה להתבלט למי שלא בוועד הזמני. ולי במיוחד כעתודאי, צעיר, ויהודי(45 אחוזים מהמחזור הם ערבים). מני חילק לנו דף עם מידע די חשוב, וגם שלח לאימיילים את המצע שלו ושל הסגן. אבל שוב, לא נראה לי שמישהו בשנה א' מתכוון להצביע למני/אראל/ווטאבר, וגם אם הם יצביעו, סביר שזה יהיה רנדומלי לחלוטין. בקשר לקומונה-זה מצחיק, כי היא יכולה לחסוך המון זמן וטרטורים. ממש לא נעים לי שאני רואה אנשים אחרים מגלים במקרה ש'יש ספרים של ביולוגיה בספריית מכלול שבטכניון להשאלה'. זה מעצבן כזה שצריך לברר ולהיות ממש מרוכז כל הזמן כדי לדעת את כל הפרטים ולא "להדפק". וזו רק דוגמא אחת. ובנוגע למעונות, שיבצו אותי בעזה, כמובן. לא קיבלתי בקסל בעיקר בגלל שהגשתי בקשה ממש מאוחר(התקבלתי בסמוך לתחילת הלימודים). הבחורה במשרד המעונות אומרת שיש לי "מספר נקודות גבוה(?!)", ושאני אגיש בקשה למעבר מיד אחרי שאני אכנס לעזה. לא כל כך מפריע לגור בטכניון, אבל ממה ששמעתי על עזה, כנראה שזה הולכת להיות סוג של טירונות:)) מקסימום אקבל בקסל או במעונות יותר 'ידידותיים לסביבה' בשנה הבאה...

MAN e

New member
מצטער לשמוע...

ששנה א' לא מתכוונים להצביע. למרות שאתם לא מכירים אותנו. בדיוק בשביל זה אראל ואני (עם השותף שלי אלדור) ניכנס ביום שני ונציג את עצמנו, כדי שתוכלו להכיר אותנו ולשמוע על מה כל אחד מתכוון לשים דגש. מאוד חשוב לי שתצביעו, כך שכשאחד מאיתנו ייבחר - נדע שהפקולטה עומדת מאחוריו ולא שהוא נבחר על ידי אחוז נמוך מהסטודנטים. בקשר לוועד - מכל שנה נבחרים 2-3 סטודנטים לוועד, כשבעל מספר הקולות הגבוה ביותר מהם יהיה נציג השנה (אין הבדל כמעט בינו לשאר חברי הוועד). ליו"ר-סיו"ר מצביעים בפתק נפרד, כשהם נבחרים ע"י כל הפקולטה. הבעיה של האדישות בהצבעה היא לא בעיה פקולטית, אלא בעיה שיש למדינה שלנו כדמוקרטיה. הגיע הזמן שאנשים יתחילו לגבש דיעה ולפעול לפיה...ולא להיזכר באמצע תקופת מבחנים להתלונן על אחד מבעלי התפקידים באגודה - כשהם לא טרחו לבוא להצביע. לתשומת ליבך ושאר חברי שנה א' החברים גם בפורום הזה, מני

NesiZ 19

New member
אתה מתפרץ לדלת פתוחה../images/Emo13.gif

האדישות הזאת הובילה אותנו לממשלה מקרטעת ומלחמה כושלת. מפחיד אותי מה הולך להיות פה ב3 שנים הקרובות. בכל אופן, זה די תמוה לערוך בחירות שבוע וחצי אחרי תחילת הלימודים. אמנם אנחנו רק כשישית מהסטודנטים בפקולטה(מוזר שהמועמדים ליו"ר הם רק משנה ב' וג', אבל לא משנה), אבל כמו שאמרת-האדישות וחוסר הידע שלנו עוד עלולה להתנקם בנו בעתיד.

MAN e

New member
../images/Emo13.gif

צריך שמישהו יחזיק את הפקולטה, לא?
אי אפשר להשאיר את הפקולטה הרבה זמן בלי "הורים". בטכניון למעלה אכן בוחרים רק אחרי תקופה יותר ארוכה את היו"ר והסיו"ר, אבל לאור העובדה שיש אלפי סטודנטים שם, רובם המוחלט לא היה מכיר את היו"ר והסיו"ר גם אחרי תואר שלם - זה לא משנה הרבה מה הוותק שלך. לגבי ההצבעה לוועד - צודק במאת האחוזים, אין לי מה להוסיף בנידון. צריך לחשוב על אלטרנטיבה אחרת לשנים הבאות... אתם רק כשישית מהסטודנטים, אבל קח בחשבון שהשנים הקליניות עסוקות מכדי להטריח את עצמם ולבוא להצביע (אם הם בבתי חולים מחוץ לעיר לדוגמא, למרות שבשביל זה יש הצבעה טלפונית), ככה שהפוטנציאל הצבעה אצלכם הרבה יותר גבוה. שנים ב' ו-ג' די מחולקות (לדעתי) בין המתמודדים, ככה שאתם והשנים הקליניות תהיו אלה שיטו את כפות המאזניים לכאן או לכאן... לגבי המועמדים - השנים הפרה-קליניות הן שנים יחסית פחות עמוסות, ככה שאתה יכול להחזיק את עצמך עם ציונים סבירים בלימודים תוך כדי עבודה באגודה.

כמו שמני אמר

הבחירות חייבות להיות עכשיו, אחרת מועמדים משנה ג' לא יוכלו להגיש מועמדות - בשנה ד' מתחיל הקורס האינטגרטיבי עם נוכחות חובה, וקשה להמשיך לשחק ביו"ק במשך כמה חודשים טובים. חוץ מזה היושב ראש שלנו שונה משל אס"ט, ויותר עממי כמו שמני אמר. כל הסטודנטים מכירים אותו ופונים אליו עם הבעיות שלו. תיווכח לדעת ששנה א'-ג' וד' עד פסח הם הפקולטה, ואחרי השנים מתנדפות ואתה רואה אותם רק ביום הפקולטה. מני שוב אני מצטער על מה שאמרתי עליך, לא כזה משנה לי מי יהיה היו"ר כי איני מתכוון למלות שום תפקיד באגודה השנה ואחרי הגיליון הבא אני בחוץ. אני פשוט רוצה עבור הרכזים, ואפילו עבור האנשים שסובלים מחוזקו של המזגן, שיבחר יו"ר מוכשר יותר מהקודם.

MAN e

New member
לא יודע כמה אני מוכשר...

אבל אני מבטיח לך שאני אתן את המקסימום, בהכל. אחרי הכל, אף אחד לא יודע באמת לאן הוא נכנס עד שהוא לא שם... אני רק יודע שבמידה ואני אבחר, אתה ושאר הסטודנטים תדעו שעושים את המקסימום בשבילכם, גם אם זה לא יצליח תמיד. (וזאת לא תעמולה, בשביל זה יש לי את יום שני
).

מה שנכון נכון

אני מצטער שאמרתי את מה שאמרתי, הגזמתי. אני בטוח שאם תבחר תצליח בתפקידך. אבל מה שעשית לאראל לא היה יפה...

MAN e

New member
../images/Emo45.gif

מקבל את ההתנצלות...ידעתי שאתה לא באמת כזה. ושתדע - אני מרגיש ממש רע על מה שקרה, לא התכוונתי שזה יקרה ככה. אבל הברירה השניה היתה שאני ואראל נרוץ יחד ואז הכל היה מתפוצץ די מהר כמו שאני מכיר את שנינו...העדפתי לפוצץ את זה כשעוד היה אפשר, לטובתנו ולטובת הפקולטה. זה הרע במיטבו כמו שאומרים. מקווה שגם אראל יבין את זה וייסלח לי מתישהו...

Musi© Gi®l

New member
הוא אמר שהמו"ר לא הספיק

אבל עצם הזימון !!!! הציונים הרבה יותר נמוכים אפילו משלי!

למעלה