יש!! ההורים שלי עיקלו שאני מעשן

• פותח הנושא DrEx
  • פורסם בתאריך

DrEx

New member
יש!! ההורים שלי עיקלו שאני מעשן

הם קונים לי קופסאת סיגריות אחת ליומיים.. מה שמצחיק זה שעכשיו שהם קונים לי אני מעשן פחות :) אחח איזה כיף.... פסח שמח וכשר לכל חבריי הפורום :)

DrEx

New member
אין לזה נזק ישיר על הבריאות..

חוץ מזה, אף אחד לא מת מיזה

../images/Emo31.gifאז זהו, שאתה מהזה טועה!!!

1. יש לזה נזק ישיר על הבריאות גם שלך וגם של הסובבים אותך. 2. הרבה אנשים מתו מזה. יעל

א1ט1

New member
מי אמר לך את השטויות האלה?

דוד שלי כמעט מת מזה

סיגריות

עדיף למות מוקדם מאשר לחיות בלי, כרגע. ולפחות אני יודעת שכשהמצב יהיה באמת גרוע אני אמו מהסיגריות קודם

אילנית03

New member
צר לי לאכזב אותך חמוד

הסיגריות פוגעות מאוד וההורים שלך עושים רע בזה שהם קונים לך סיגריות אמא שלי לפני 8 שנים הגיעה לבית חולים אחרי ארוע נשימתי והרופא אמר לך שהוא לא מוכן לטפל בה כל עוד היא מעשנת כי זו הסיבה העיקרית לארוע. אז אני מקווה בשבילך שתחכים ותזרוק את הסיגריות ובכסף שעולות הסיגריות תאסוף אותו ותקנה לעצמך דיסק או משהו אחר נחמד

DrEx

New member
:( אממ שתיי ההורים שלי מעשנים

אז בקשר לקניית חבילות אין להם מה לעשות... ואה.. ביגלל שכל המשפחה שלי מעשנת אז זה ניראה לי טבעי לעשן :( ולא ידעתי שאפשר לקרואת מזה משהו :(..

אילנית03

New member
מקווה שתוכל ללמוד מטעותו של אחר

ואולי אפילו להסביר להוריך שיהיה לך יום טוב והמון בריאות

שמע.. אתה יכול לעשן

לא אני ולא לאף אחד יש זכות מוספקת לעצור אותך אבל באמת, מי שמעשן צריך להיות מודע לסכנות של העישון כנ"ל מי ששותה אלכוהול וכנ"ל מי שמעשן סמים ואפילו מישהו שנוהג בכביש אתה צריך להיות מודע לסכנות-אח"כ תחליט בעצמך אם אתה רוצה להמשיך בזה. אצלי-גם ההורים השלימו עם זה,למרות שהם לא מעשנים בכלל הם כן קונים לי מידי פעם סגריות בכל זאת אני כן מתכננת להפסיק לעשן-דווקא לא מהסיבות הבריאותיות יותר מהסיבה שמי שמעשן הוא כמו עמוד עשן כזה ואני יודעת את זה כי היה איזה יום שלא עשנתי והרחתי (אפילו מרחוק יחסית!) את כל אלו שכן עשנו. תהיה מודע גם לזה, העשן מסריח וכל מי שלא מעשן מריח אותו, העשן נדבק אפילו לבגדים , כך שאם בא לך לא להיות מסריח זה דורש יותר עבודה מרק לשים בושם! לי יש שלב שאני צריכה לעבור לפני שאפסיק לעשן.. בכל זאת אני לא רוצה להיות מהאנשים האלו עם הקול הכבד(שיש מצב שכבר יש לי
) הדר.

למעלה