יש! האח הגדול! איזה אושר!!!

GK_FF

New member
יש! האח הגדול! איזה אושר!!! ../images/Emo9.gif

איזה כיף שזה מתחיל! סוף סוף! אני רק מקווה שהתלהבותי לא תרד בסוף הפרק היום, כוונתי, שלא אתאכזב מהמתמודדים החדשים.
ייי!

GK_FF

New member
אז...

אני מאוד מרוצה מהליהוק בנתיים, דמויות מעניינות עם פוטנציאל..

lollapalooza

New member
מדוע אתה מיתמם, מדוע...

לא ניהלנו פה מספיק שיחות על התכנית הזו, שדי הבהירו שחלקנו חושבים שהיא זבל?

GK_FF

New member
לא זכור לי שאתה השתתפת בשיחות..?

lolapalooza, אני כל כך לא חושב שהתכנית זבל, שלא משנה כמה אנשים יגידו את זה תמיד כשאראה מישהו חדש אנסה להבין מה סיבותיו לטענה.

AeroTom

New member
לא, אבל אני מסכים עם כל מה שהדס כתבה שם.

ואני לא ממש חדש, אני מסתובב פה בפורום כבר כמה שנים...

GK_FF

New member
"מישהו חדש" = שאת טענתו עוד לא שמעתי...

והנה אתה מודה שלא השתתפת בשיחות שעברו. ידוע לי שאתה לא "חדש" בתפוז ובפורומים של הסרטים. הדס כתבה הרבה דברים, חבל שלא תפרט בעצמך, אבל אוקיי.

AeroTom

New member
אתה יודע שהייתי בכיף מפרט בעצמי ומרחיב.

בנושא הזה אני פשוט לא רואה סיבה לחזור על דברים שאנשים אמרו, שזה בדיוק מה שאני הייתי כותב, רק אולי בניסוח מעט שונה. בגלל זה גם לא השתתפתי בדיונים דאז. הדעה שלי נורא דומה לדברים (הרבים והמפורטים) שהדס כתבה. אפשר ללכת לחיפוש המתקדם ולמצוא את השרשורים שהיו פה על זה. לפעמים מישהו אחר עושה בשבילך את העבודה וכותב בדיוק מה שאתה חושב, ככה שאפשר לנוח קצת ופשוט להצטרף ולהסכים. זה קורה פה לפעמים גם עם דעות על סרטים וכדומה. גם אני תמיד מעדיף לשמוע דעה מורחבת ומפורטת והיה מרגיז אולי מישהו שתמיד היה רק מגיב במשפט אחד או מצטרף לאחרים. תסכים איתי אבל שאני לא ממש כזה...(?) אז לפעמים אפשר לוותר על לחזור על אותן מילים שאחרים כבר ניסחו לפניך.

GK_FF

New member
טוב..

האמת שפשוט הרגשתי שנתתי נגד טיעוניה של הדס טיעונים די חזקים ובסופו של דבר הראיות (שלי ושלה) על התוכנית הסתברו להיות מאוד אישיים ואינדיווידואלים לכן נשמע לי קצת מתחמק פשוט להצמד לצידה אבל אוקיי..... :)

GK_FF

New member
כמו שאמרתי..

דעתך הייתה מאוד אישית\אינדיווידואלית..

lollapalooza

New member
לטענתך.

אבל היא דווקא לא. יש המון אנשים שחושבים כמוני, היום אפילו קראתי איזה שהוא מאמר שטען את מה שאני טוענת בקשר לתכנית הזו. ככה שממש לא מפתיע שתומר ואני חושבים דומה בעניין הזה.

AeroTom

New member
למה שארצה להתחמק?

אין לי בעיות להביע כאן את דעתי על כל דבר שהוא. התשובה שלי בנושא הספציפי נמצאת בתגובה הקודמת.

GK_FF

New member
אני לא יודע למה..

אולי סתם מתוך חוסר עניין.. אוקיי.. :)

למעלה