יש דרך השקיע במדד המניות של יון מהארץ

מצב
הנושא נעול.

גורוinvest

New member

אם משהו מכיר תעודת סל או קרן נאמנות שמשקיעה במדדי יון

deltot

New member
בארץ אני לא מכיר... אבל יש בחו"ל...

בארץ אני לא מכיר... אבל יש בחו"ל...
אם אתה רוצה קרן ETF בחו"ל, תגיד לי ואמצא לך :) כמדומני יש של חברת iShares. גילוי נאות הכותב הינו עובד של חברת תכלית בית השקעות בע"מ, הכותב אינו בעל רישיון יועץ השקעות על פי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ"ה-1995. תכלית בית השקעות הינה חברה העוסקת בייעוץ השקעות ובניהול תיקי השקעות, והמחזיקה ב-20% מקבוצת תכלית תעודות סל, העוסקת בהנפקה לציבור של תעודות סל, תעודות התחייבות ומוצרי מדדים נוספים. תכלית בית השקעות בע"מ, הדירקטורים שלה, עובדיה ומנהליה, כמו גם חברות קשורות לה עשויים למכור ו/או לקנות ו/או להחזיק בניירות ערך ו/או הנכסים הפיננסיים הנזכרים בהודעותיו של הכותב הנ"ל עבור עצמם ו/או עבור לקוחותיהם. אין לראות באמור בהודעותיו של הכותב הנ"ל משום הצעה ו/או המלצה לביצוע פעולות ו/או ייעוץ השקעות ו/או שיווק השקעות ו/או ייעוץ מכל סוג שהוא לרכישה ו/או מכירה ו/או החזקה של ניירות ערך ו/או נכס פיננסי המתוארים בהן או של ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים אחרים כלשהם או המלצה להשקעה באפיקים ספציפיים כלשהם. המידע המוצג הינו לידיעה בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ מקצועי המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם, וכל העושה שימוש בו, עושה זאת על דעת עצמו ועל אחריותו בלבד.

גורוinvest

New member
רק אתמול שאלתי איך נכנסים וכבר יש חבלת סיוע

חבילת הסייועה ליוון צריכה כבר מחר להקפיץ את הבורסה שם אני מחפש דרך להשקיע ביוון בלי לפתוח חשבון מטח ולהתחיל להשקיע במדינה זרה זה נראה לי מסובך מדי אני לא ממש יודע מה צריך לעשות כדאי להשקיע ישירות בבורסה זרה ומה ההבטים של העיניין

deltot

New member
אני לא מכיר כלי השקעה דרך הבורסה הישראלית

חבילת הסייועה ליוון צריכה כבר מחר להקפיץ את הבורסה שם אני מחפש דרך להשקיע ביוון בלי לפתוח חשבון מטח ולהתחיל להשקיע במדינה זרה זה נראה לי מסובך מדי אני לא ממש יודע מה צריך לעשות כדאי להשקיע ישירות בבורסה זרה ומה ההבטים של העיניין
אני לא מכיר כלי השקעה דרך הבורסה הישראלית

מצב
הנושא נעול.
למעלה