יש דופק ויש דופק!!! חזרתי מבדיקה

יש דופק ויש דופק!!! חזרתי מבדיקה

והכל (טפו, טפו, טפו, חמסה, חמסה מלח מים) בסדר. רק מה, הייתי אמורה להיות בשבוע 7+3 ולפי גודל הבמבה הקטנה העוברצ'יק רק בן 6.5. הייתכן? הווסת האחרונה הייתה ב-22.4 והמחזור שלי מגיע בדיוק כל 30 יום. לא מוזר???

מזל טוב ../images/Emo151.gif

גם אצלי זה היה ככה, אני חושבת שסטייה של שבוע לכאן או לכאן היא נורמאלית. אל תדאגי.

../images/Emo151.gifמזל טוב

שיעבור בקלילות. וכן סטיה של שבוע או כמה ימים אפילו לא נחשבת אצל חלק מהרופאים

לי יש

סטיה של 3 שבועות הלכתי בשבוע 10 והייתי רק ב 7. אבל אם מהיום שבודקים הוא גודל בעקביות אין שום בעיה והסטיה שלך ממש קטנה אז באמת אין לך מה לחשוש

|מזלטוב|../images/Emo57.gif

איזה כיף לראות את זה

אכן כן

אני כאילו שבוע 8 אבל בגלל הביוץ אני משערת שאני איפשהו שבוע 6 + בדיוק כמוך. היה לי ביוץ ביום ה - 33
רק מחר נראה איפה אני עומדת

כל עוד ההבדל קטן משבוע

אז זה לא משמעותי. וזה קורה הרבה אותי האולטרה סאונד החזיר 3 ימים אחורה

DL63

New member
../images/Emo6.gifמזל טוב

קודם כל המון מ ז ל - ט ו ב. גם אצלנו כשבאנו לראות דופק גילינו שגיל העובר הוא פחות ממה שציפינו. הרופאה אמרה שגילו 7+2 ולפני זה היינו בטוחים שהוא 8+2.

בדיוק כמוני!../images/Emo140.gif ומזל טוב../images/Emo65.gif

גם אצלי לפי התאריך אחרון 22/4 וגם אני בשבוע 6+ כמה ימים.. הרופא אמר שכנראה היה ביוץ מאוחר יותר.. מזל טוב!!!

mitsi miaoo

New member
מזל טוב

גם אנחנו בדקנו דופק לא מזמן, ממש לפני כמה ימים והכל טוב, העובר צעיר בשלושה ימים אבל הרופא אמר שזה לא נורא. אני בדיוק היום סיימתי 8 שבועות ומתחילה את השבוע ה- 9. אז בהצלחה לכולן!!

תמר44

New member
מזל טוב. גם אני איתכן ../images/Emo39.gif

גם אצלי תאריך אחרון של וסת 22/4 ואני בשבוע 7 +2 איזה כיף שיש כמה בנות לעבור איתן ממש יחד את הכל

רונשיהו

New member
מזל טוב! גם התאריך שלי קרוב.

תאריך אחרון של וסת היה 20/04 אבל האולטרסאונד הרופא תיקן לי ל- 22/04 כך שהיום אני בשבוע 7+3. דרך אגב בהריון הקודם הרופא תיקן לי בשמונה ימים וילדתי בידיוק בתאריך המשוער. כנראה שהביוץ היה מאוחר. אז שוב מזל טוב והריון קל לכולנו.

גם אני גם אני גם אני....

הי, גם אני איתכן. וסת אחרונה ב 21.4, גם אצלי הרופא אמר שיש אולי הבדל של חצי שבוע אבל עוד לא הזיז לי את התל"מ. אז בינתיים אני שבוע 7+5! המון מזל טוב לכולן, ושיהיה קל ומהנה

ריצקית

New member
מזל טוב...זה כל כך כיף לראות את זה

(אני ראיתי רק לפני שבועיים וחצי, והיום יש לנו עוד דייט אצל הרופא, ואין לי סבלנות לחכות)... דרך אגב- אנחנו מכירות מפורום אחר, אבל מאחר ושתינו כרגע בשמות בדויים, יהיה מעניין מאוד לגלות אח"כ (כי בכל זאת, את רוב הזמן נעביר יחד, לא?)

למעלה