יש דוחות לאורכית

מצב
הנושא נעול.

themist

New member
יש דוחות לאורכית

יש דוחות לאורכית
פרשנות בבקשה

dw2322

New member
יש הפסקת מסחר

והמניה עדין יורדת
הם עברו את התחזיות ??
יש הפסקת מסחר
עם Q1 אין בעיה. עשו שזה יפה מאד (כפול מ eci, חחח). מה שבתכל'ס יקבע את ההתייחסות לנייר זו הפיסקה הבאה: Outlook and Guidance In its year-end financial conference call earlier this week, KDDI discussed plans for its fiscal year that commenced April 1, 2006 and indicated its planned rate of metro expansion, which is lower than expected. We are revising guidance as follows: for the year ending December 31, 2006, we expect revenues to be in the range of $80.0 million to $100.0 million, net income to be in the range of $11.5 million to $20.0 million and net income per diluted share to be in the range of $0.68 to $1.20.

dw2322

New member
עשו 5.8M

יש הפסקת מסחר
עם Q1 אין בעיה. עשו שזה יפה מאד (כפול מ eci, חחח). מה שבתכל'ס יקבע את ההתייחסות לנייר זו הפיסקה הבאה: Outlook and Guidance In its year-end financial conference call earlier this week, KDDI discussed plans for its fiscal year that commenced April 1, 2006 and indicated its planned rate of metro expansion, which is lower than expected. We are revising guidance as follows: for the year ending December 31, 2006, we expect revenues to be in the range of $80.0 million to $100.0 million, net income to be in the range of $11.5 million to $20.0 million and net income per diluted share to be in the range of $0.68 to $1.20.
עשו 5.8M

dw2322

New member
בתיאורטי היא יורדת

ואיך רואים שהיא ירדה עוד שלוש אחוז
עמ"י עש"ו למרות שהופסק המחסר ?
בתיאורטי היא יורדת
ואני חושש בשבילך שהיא תרד קצת יותר מ 3%. נראה לי שעוד מעט הווליום שלה שם יאפיל על ה 30M שהיה אתמול (13M עד ההפסקה).

dw2322

New member
יורדת 21%, ווליום 20M כרגע

בתיאורטי היא יורדת
ואני חושש בשבילך שהיא תרד קצת יותר מ 3%. נראה לי שעוד מעט הווליום שלה שם יאפיל על ה 30M שהיה אתמול (13M עד ההפסקה).

themist

New member
היא יורדת יותר מדי

היא יורדת יותר מדי
מחזיק, לדעתי היא יודרת יותר מדי. אורכית אומנם הורידה תחזיות אבל היא אומרת שהמוצרים שלה בבדיקות סופיות אצל שישה לקוחות. בהנחה ורק שניים יקנו זה עדין יהיה טוב. אני יודע שלא הולכים נגד המגמה אבל שוקל לחזק רק כדי לאזן את השער הממוצע

לא מחזקים פוזיציה מפסידה.

היא יורדת יותר מדי
מחזיק, לדעתי היא יודרת יותר מדי. אורכית אומנם הורידה תחזיות אבל היא אומרת שהמוצרים שלה בבדיקות סופיות אצל שישה לקוחות. בהנחה ורק שניים יקנו זה עדין יהיה טוב. אני יודע שלא הולכים נגד המגמה אבל שוקל לחזק רק כדי לאזן את השער הממוצע
לא מחזקים פוזיציה מפסידה.

dw2322

New member
מתי תציע להתכסות?

למה לכסות שורט כשהמניה יורדת 20%?
מתי תציע להתכסות?
מי שציפה לדוח גרוע (ואני מניח שהיו כאלה, בהמשך אפשר יהיה לראות דוח שורט לחודש אפריל) מכר בשורט קודם לכן ויכול להתכסות עכשיו ולהרוויח 20% בניחותה. כאשר הצפי יהיה טוב יהיה קשה להתכסות, בלי שהמחיר יעלה משמעותית. עושים את זה בביוטק כל הזמן.

yair24

Member
אהה צודק...

מתי תציע להתכסות?
מי שציפה לדוח גרוע (ואני מניח שהיו כאלה, בהמשך אפשר יהיה לראות דוח שורט לחודש אפריל) מכר בשורט קודם לכן ויכול להתכסות עכשיו ולהרוויח 20% בניחותה. כאשר הצפי יהיה טוב יהיה קשה להתכסות, בלי שהמחיר יעלה משמעותית. עושים את זה בביוטק כל הזמן.
אהה צודק...

dw2322

New member
זה יכול להיות טרייד מעניין לטווח

אהה צודק...
זה יכול להיות טרייד מעניין לטווח
הבינוני (שנה?). לא צריך למהר במיוחד ואני מעדיף לתת לכל האקשן להרגע, זה בטח ייקח כמה ימים, אבל לאחר מכן היא יכולה להיות השקעה מעניינת. המכפיל רווח קדימה הוא 15. במהלך מאי אנסה לקרוא עליה חומר. אני יודע ששלומי כהן מגלובס מאד מחבב אותה-אפשר לסרוק אחורה את הכתבות שלו ולהתחיל להכיר אותה יותר טוב.

קרלטון

New member
כמו שאתה רואה פה DW

כיסוי שורט?
אני מאמין שמי שהעריך שהדוח יאכזב פתח עליה שורט ועכשיו מתכסה, ומכאן הקונים
כמו שאתה רואה פה DW
הקונים הם לא רק אלה שמתכסים, אלא גם אלה שממצעים שערים מסיבה גרועה יותר או גרועה פחות

dw2322

New member
מקבל ../images/Emo45.gif

היא יורדת יותר מדי
מקבל

הירידה של היום (בתוספת הירידה של התקופה האחרונה) מתבססת על הצפי הרשמי שהוצג ע"י החברה היום (באזור הדולר למניה EPS). אני יכול רק לחזור על ההסבר: כאשר לחברה יש לקוח אחד אפשר לצפות לתנודתיות גבוהה מאד, באורכית כמו באלספק (שגם היא בשקט יכולה לחטוף 20% למטה כמו אורכית שחטפה היום אם היא תודיע הודעה לא טובה). אם מאידך אורכית כן תצליח להשיג לקוחות נוספים אזי כמו 20% הירידה המכאיבה שלה היום תגיע גם עלייה מתוקה לא פחות. היא עשתה את זה לא פעם בעבר. אם מודעים לתנודתיות הגבוהה אז אין בעיה. מי שחושב שזה בנה"פ יקבל התקף לב.

יהושע 50

New member
themist, כנס

היא יורדת יותר מדי
themist, כנס
מיצוע מחירים היא דרך בטוחה לפשיטת רגל

קרלטון

New member
השער הממוצע לא אמור לעניין אותך

היא יורדת יותר מדי
השער הממוצע לא אמור לעניין אותך
כמה הפסדת או הרווחת בשקלים זה מה שצריך לעניין

מצב
הנושא נעול.
למעלה