יש גורי חתולים בחצר מקום עבודתי

המתעלף

New member
יש גורי חתולים בחצר מקום עבודתי

הם מסוגלים לשרוד לבד בחוץ עם אמם?

המתעלף

New member
ועוד תמונה...

אני חושב שהשכנים דואגים להם וגם בימי החול יש עובדים שנותנים להם אוכל, חלב,מים, אבל כעקרון גורים כאלה מסוגלים לשרוד בחוץ?

לדעתי יוכלו לשרוד

הם נראים בני יותר מחודש אולי אפילו יותר מחודש וחצי . סביר להניח שהם יהיו בסדר בחוץ יהיה נחמד להשאיר להם קצת מזון לחתולי רחוב ומים בצלוחית פלסטיק מדי יום . כפרה עליהם!

המתעלף

New member
תודה על העידוד! אעדכן אתכם../images/Emo140.gif

באמת שאני די המום מגילוי החתולים. תמיד אהבתי כלבים ומחתולים פשוט התעלמתי או שאולי אני קצת מפחד מהם כי יש בהם משהו יותר פיראי מכלב, כך לפחות לי ניראה... הם ממש כמו נמר קטן... אבל כשפוגשים כאלה גורים מהממים קשה להתעלם מהם ומדהימה ההתפתחות שלהם, כה מהר. כאלה קטנטנים וכבר יודעים לטפס. ממש לא להאמין! נשתמע! תודה!

ofczen

New member
נדבקת בחיידק החתולוזיס - ברוך הבא למועדון ../images/Emo13.gif

המתעלף

New member
תודה! חיסונים לחתולי רחוב+קוריוז?|

אבל מי דואג לטיפול הרפואי, חיסון, של חתולי הרחוב? ואיך הם שורדים בגשם וכשקר? אגב, קוריוז קטן: אני לא מכיר כל כך חתולים ורק זכור לי מהילדות שלא מתעסקים עם אמא חתולה כשיש לה גורים... כשנולדו הגורים האלה בחצר, סיפרו לי על כך העובדים ובמשך הזמן דאגו להם למחסה במעין מחסן קטן בחצר עם גג פח. כשהם כבר מעט גדלו, עדין ישנו בקופסת קרטון במחסן, ביקשתי להציץ לראות אותם אבל שאלתי האם אמא חתולה נמצאת שם כי אני מפחד ממנה כשהיא קנאית לגורים. אמרו לי אל תדאג! היא לא נמצאת שם. אז הלכתי לשם והזזתי איזה דיקט שהסתיר וראיתי 4 גורים קטנים מהממים בקרטון. אז מההתלהבות הוצאתי את הסלולארי מהכיס בכדי לצלם אותם ובעוד אני שקוע בצילום, פתאום אני קולט שאמא שלהם החתולה עומדת על הגגון ממש סנטימטרים מעל הראש שלי... כמעט חטפתי דום לב מהפחד וברחתי עם דפיקות לב ממש לתוך מקום עבודתי וסגרתי את הדלת... מצחיק אתכם? לדעתכם לא היה לי ממה לפחד?

belli80

New member
../images/Emo13.gif קרוב לוודאי שהיה...

אם יש משהו שצריך לדאוג ממנו - זה נקבה שמגינה על גוריה. זה נכון לגבי כל יונק, ובוודאי לגבי הטורפים שבהם. חתולה שתרגיש שמאיימים על הגורים עושה הערכת מצב ומחליטה אם לתקוף או לא. קרוב לוודאי שילדים קטנים מותקפים יותר- כי האמא מרגישה שיש לה יותר סיכוי נגדם. (גם לי היו מספר מפגשים תוקפניים במיוחד עם חתולות מניקות..
) אבל לא פעם ולא פעמיים ישנם אנשים בוגרים שחושבים ש"מצאו" גור ולכן מרימים אותו או מתקרבים אליו - והם לא מותקפים כי האמא מבינה שכנראה שתפסיד במאבק.. אבל - גם זה לא תמיד נכון... חתול שמרגיש שדוחקים אותו לפינה - יתקוף, ולא משנה את מי. והרי הראיות מהשעה האחרונה: מרגו, גוש מדושן של פינוקים ונישוקים עשתה לי את זה
אחרי שניסיתי לנחם אותה כשהתחבאה בפינה אחרי טיפול פירעוש היום... כך שתמיד, בכל כלל ישנם גם יוצאים מהכלל... אבל כל הכבוד על הדאגה והאימוץ! אנשים טובים אתם...

המתעלף

New member
וואי! די מפחיד! את יכולה להסביר יותר?../images/Emo239.gif

וואי, מה עשתה לך? את יכולה להסביר יותר על תוקפנות חתולים? האם יש מצב שסתם ככה ללא סיבה, סתם חתול יתנפל על בנאדם? אולי הגזמתי או שהם מסוגלים ממש להתנפל על בנאדם? מה? הוא יכול פתאום סתם כך להתנפל לבנאדם על הפנים? נשמע ממש מפחיד!!! הרי זה לא חתול בר (קרקאל) שידוע שהוא מסוכן ביותר! אולי תסברי את אזני? בכל אופן ניראה לי שהגורים החמודים האלה (אגב האמא שלהם גם ניראית חתולה מדהימה,בצבע לבן שחור) מטופלים ואני מקווה שישרדו! תודה!

belli80

New member
כמו כל אישה מוכה - גם אני יכולה להגיד

שזה הגיע לי!
מה שקרה הוא שהגיע הזמן לטפל בשתי הקטנות טיפול נגד פרעושים. זה טיפול שעושים בבית, בעזרת אמפולות של חומר הדברה. בעוד שחצי, דוגמנית הבית, מקפידה להישאר דוממה כמו בר רפאלי על הספורט אילוסטרייטד בשתי השניות שזה לוקח לטפטף את האמפולה, מרגו נמלטת מפני העיניין כמו האריסון פורד ב"הנמלט"... אחרי שאיגפנו אותה, חסמנו לה את הדרך לחדר השינה, כיוונו אותה ואז ריתקנו אותה ושמנו את החומר (ואנחנו שני אנשים די גדולים...) היא ברחה ברטינות ובפרצוף זועף אל הפינה שמאחרי המחשב. פה היתה הטעות שלי - ניגשתי אליה כדי לנחם אותה ולנסות ללטף, אבל לא התחשבתי בזה שהיא לכודה עם הגב לקיר. ובלי להסס - היא תקפה לי את היד המושטת לליטוף... לזכותה ייאמר שהיא באמת באמת חתולה עם אופי מדהים - היא קונדסונית לא קטנה, ואני חושדת שיש לה אפילו חוש הומור די מפותח. היא קשורה אליי מאוד (באה לישון רק איתי, ונכנסה לדיכאון כשהייתי מאושפזת בשנה שעברה) ומעולם לא עושה מה שאסור. אבל הפעם באמת שהבאתי את זה על עצמי. היא הגנה על עצמה, ואני העמדתי אותה בסיטואציה בלתי אפשרית... (אגב, עכשיו היא כבר באה בחינחונים ומתחככת ומבקשת פינוקים...
) כך שלגבי תוקפנות - אף יונק לא תוקף סתם. הם עושים את זה או כדי לאכול (ואנחנו לא מועמדים טובים לזה) או כדי להתגונן. חשוב תמיד לשמור לחתול פתח מילוט ולא לדחוק אותו לפינה! לא להתקרב לגורים יונקים כשיש אמא בסביבה, לא לגרום להם מצוקה פיזית או להכאיב להם, וכמובן - לא לכפות עליהם את רצוננו - אם בא להם אז בא להם, ואם ביום שלישי לא בא להם - זה פשוט משהו שאנחנו צריכים לקבל, ולא להתעלם ממחאות ויללות מצוקה כשמציקים להם. כמובן שגם אצל חתולים - לכל פרט יש את רמת התוקפנות שלו, וזה תלוי גם במין החתול/ה, גם במצב ההורמונלי בתלות בעונות השנה, גם במצב הרעב שלהם וגם בסיטואציה שבה הם נמצאים - אם הם מרגישים בטוחים או לא... ספר איך אתם מטפלים בהם - אולי תוכל לקבל המלצות...

Geek God

New member
כותרת מ-א-ו-ד לא משעשעת!

ומאוד לא לעניין. וחוץ מזה, יחסית למשחקים של המופרעת שלי, יצאת בזול
(אבל זה רק בגלל שאף פעם לא יכולתי להביא את עצמי לנשוך אותה...)

belli80

New member
כמובן שלא התכוונתי לפגוע באף אחד

ואם השתמע אחרת ממה שכתבתי - עם כולכם הסליחה! פשוט, כשהראיתי לבעלי (האהוב, המקסים והמושלם בשבילי) את מה שמרגו עשתה לי הוא שאל מה קרה, ואני עניתי "לא, זה באשמתי... זה הגיע לי..." אז הוא אמר לי שזה נשמע כמו... אתם יודעים.. באמת שהכתיבה נעשתה בטון מבודח ובשום אופן לא התכוונתי לשום דבר פרט לכך!!! שוב סליחה אם פגעתי בטעות במישהו. ולגבי הפציעות - יש לי עוד המון סימנים על הגוף, אבל הכי מרשימה זו צלקת על הירך- שמפאת צניעות לא אעלה תמונה שלה- שחטפתי ממנה אחרי שלא הצלחתי להתאפק, והתעטשתי כשהיא נמנמה לי על הרגליים...

sos660

New member
../images/Emo2.gif

גם אני משתמשת במילים האלה.... לפני כשנה עברתי עקירה טראומתית של שן בינה שכללה שבירה יזומה של עצם הלסת. בבוקר למחרת הייתי צריכה להסיע את הילדות לבית הספר (אחד התפקידים הראשיים שלי במשפחה הוא להיות "נהגת מונית" של הילדות). בזמן שנכנסתי למכונית, ניגשה אלי שכנה ושאלה אותי מה קרה לי (מה קרה? חצי פרצוף שלי נראה כמו כדורגל בצבע אדום - כחול). בשיא הטבעיות אמרתי לה שבעלי הרביץ לי בלילה..... ואז היא התחילה לצחוק ואמרה לי שרוב הסיכויים שאם מישהו מרביץ לשני אצלנו בבית - זו כנראה אני שמרביצה לו... בקיצור, אני חושבת שאפשר לצחוק גם על פרות קדושות.... יום טוב

למעלה