יש בת"א ספסלים לא ראויים לישיבת אדם

נאגי אסגוס

Well-known member
במקומות שוקקים בעיר יש ספסלים שמתבלים מהר, גם בגלל פראיות המבקרים (פקינג ברברים, בשפת הרחוב), וגם בגלל שהעץ נאכל ע"י חרקים איומים שגם עושים חררה לקורבן שהתיישב.
זה לא אכפת לעירייה כי ימשיכו יבוא אנשים בכל מקרה ? קשה להעלות את זה על הדעת, אז ודאי שזה "במשימות לטיפול" שבתכנון ורק עוד לא הגיעו לזה.

איציק5111

Well-known member
במקומות שוקקים בעיר יש ספסלים שמתבלים מהר, גם בגלל פראיות המבקרים (פקינג ברברים, בשפת הרחוב), וגם בגלל שהעץ נאכל ע"י חרקים איומים שגם עושים חררה לקורבן שהתיישב.
זה לא אכפת לעירייה כי ימשיכו יבוא אנשים בכל מקרה ? קשה להעלות את זה על הדעת, אז ודאי שזה "במשימות לטיפול" שבתכנון ורק עוד לא הגיעו לזה.
כמו ברמת גן יש לכם גפ ראש עיר נפל....

אצלנו הוא בכלל גרוע,הייתי מתחלף איתכם

ai27

Well-known member
ניסית לפנות לעירייה?
נסה להיות מדוייק, לפנות למנהלת הרובע הנכון, ולהגיד להם שמדובר בריהוט רחוב לא תקין

נאגי אסגוס

Well-known member
ניסית לפנות לעירייה?
נסה להיות מדוייק, לפנות למנהלת הרובע הנכון, ולהגיד להם שמדובר בריהוט רחוב לא תקין
לא רוצה להסתבך עם העירייה, יש להם 10 סוגי פקחים שונים להקיז נשמות אולי יותר. ודאי הם מודעים למפגעים, ודאי עוד תושבים מודעים, קשה לי להאמין שרק אני הקשיש היחיד שצריך לשבת מידי פעם והיחיד שמסתכן בישיבה על ספסל עם חוליות חסרות או שנופל ללוע של החרקים הטורפים. מספיקה הקריאה הזאת ליקום, ובעזרת השם הכל יהיה בסדר.

ai27

Well-known member
לא רוצה להסתבך עם העירייה, יש להם 10 סוגי פקחים שונים להקיז נשמות אולי יותר. ודאי הם מודעים למפגעים, ודאי עוד תושבים מודעים, קשה לי להאמין שרק אני הקשיש היחיד שצריך לשבת מידי פעם והיחיד שמסתכן בישיבה על ספסל עם חוליות חסרות או שנופל ללוע של החרקים הטורפים. מספיקה הקריאה הזאת ליקום, ובעזרת השם הכל יהיה בסדר.
יש להם הרבה פקחים שמטרתם לגבות מיסים וקנסות שונים,
לגבי מפגעים הם מסתמכים על תלונות התושבים.

אם אתה חושש ויש לך תלונה ספיציפית - שים פה תמונה וכתובת (של הספסל הבעייתי - לא שלך).
אוכל לשלוח אותה לאחותי שהיא תושבת תל-אביב (קרוב לכיכר המדינה) ותשמח לעזור.

נערך לאחרונה ב:

jackie111

Well-known member
יש לי בעיה בבאר שבע.
אין כמעט ספסלים.

jackie111

Well-known member
העירה לא אוהבת ספסלים. הם כל הזמן מדללים אותם. אנשים יושבים שם ועושים רעש ולכלוך. אולי גם חסרי בית ישנים עליהם.
כדי למנוע מחסרי בית לשון על ספסל רחוב
אפשר לשים מחסום באמצע הספסל (כמו שיש
בדרך כלל מימין ומשמאל) אפשר גם לבנות
שני ספסלים עם רווח של חצי מטר בינהם.

ai27

Well-known member
כדי למנוע מחסרי בית לשון על ספסל רחוב
אפשר לשים מחסום באמצע הספסל (כמו שיש
בדרך כלל מימין ומשמאל) אפשר גם לבנות
שני ספסלים עם רווח של חצי מטר בינהם.
אפשר גם לארגן להם מקום יותר נוח

למעלה