יש בעיות בתחנות הרכבת בחוץ?

מצב
הנושא נעול.

אנחנו הנוסעים אשר מגיעים לחנות הרכבת, ברחבי הארץ ומגלים שעורבים לנו נהגי המוניות, ומבקשות מאיתנו מחיר מוגזם העולה מהתעריף של הנסיעה במונית, וכנ"ל מסרב להפעיל מונה, מכירים את הבעיה הנ"ל. עכשיו הוקם ארגון מוניות בשם רשת מוניות ארגון המוניות בישראל. אשר יוצא בקרוב בקפיין ברדיו וכנ"ל בעיתונים, ושם ייתן לנוסעים את הבטחון שבמונית זול יותר לנסוע לכל מקום בארץ. דבר זה יכול לעזור למנוע מנהגי המוניות המשוטטים בארץ כך סתם והורסים את שמם של נהגי המוניות הטובים שעובדים ע"פ התקנות... אני מבקש אתתגובתכם גם של מנהל הפורום.....

oren*

New member
מצויין - נכוויתי מספר פעמים ואשמח

אנחנו הנוסעים אשר מגיעים לחנות הרכבת, ברחבי הארץ ומגלים שעורבים לנו נהגי המוניות, ומבקשות מאיתנו מחיר מוגזם העולה מהתעריף של הנסיעה במונית, וכנ"ל מסרב להפעיל מונה, מכירים את הבעיה הנ"ל. עכשיו הוקם ארגון מוניות בשם רשת מוניות ארגון המוניות בישראל. אשר יוצא בקרוב בקפיין ברדיו וכנ"ל בעיתונים, ושם ייתן לנוסעים את הבטחון שבמונית זול יותר לנסוע לכל מקום בארץ. דבר זה יכול לעזור למנוע מנהגי המוניות המשוטטים בארץ כך סתם והורסים את שמם של נהגי המוניות הטובים שעובדים ע"פ התקנות... אני מבקש אתתגובתכם גם של מנהל הפורום.....
לדעת שיש מי ששם את האצבע על הדופק. גם בתחנת הרכבת בחיפה וגם בתחנת הרכבת בראש העין חיכו לי נהגי מוניות, עם תעריפים "מפתים ונמוכים" שבדיעבד הסתברו לי כמאוד יקרים ולא משתלמים. כיוון שאינני מכיר את המקומות בהם לקחתי מונית, לא ידעתי מה המרחק מהתחנה ליעד ולא הייתה לי אפשרת לחשב האם הסכום הכספי הגיוני או גבוה מדי. בניו יורק למשל על גבי המוניות יש מדבקה גדולה עם המחיר הקבוע לנסיעה, הנהג יכול לעמוד על הראש ועדיין תשלם את המחיר הקבוע בחוק מבלי שאף אחד ינסה לרמות אותך. בתקווה לימים יפים יותר לתיירות בישראל, שיבנו קווי אוטובוס מיוחדים הסובבים את הערים הגדולות ויוצאים מתחנות הרכבת לכל נקודה ונקודה בעיר.

four seasons

New member
בפריס יש קו

לדעת שיש מי ששם את האצבע על הדופק. גם בתחנת הרכבת בחיפה וגם בתחנת הרכבת בראש העין חיכו לי נהגי מוניות, עם תעריפים "מפתים ונמוכים" שבדיעבד הסתברו לי כמאוד יקרים ולא משתלמים. כיוון שאינני מכיר את המקומות בהם לקחתי מונית, לא ידעתי מה המרחק מהתחנה ליעד ולא הייתה לי אפשרת לחשב האם הסכום הכספי הגיוני או גבוה מדי. בניו יורק למשל על גבי המוניות יש מדבקה גדולה עם המחיר הקבוע לנסיעה, הנהג יכול לעמוד על הראש ועדיין תשלם את המחיר הקבוע בחוק מבלי שאף אחד ינסה לרמות אותך. בתקווה לימים יפים יותר לתיירות בישראל, שיבנו קווי אוטובוס מיוחדים הסובבים את הערים הגדולות ויוצאים מתחנות הרכבת לכל נקודה ונקודה בעיר.
בפריס יש קו
סובב עיר (רגיל, לא תיירותי ואפשר לעלות עליו למי שיש חודשי חופשי) ובתדירות גבוהה,בלילה הוא פועל בתדירות נמוכה, אולם הפעילות שלו היא 24 שעות, הקו מובדל בציבעו כך שקל לזהותו.. קו כזה יכול להועיל לעיר כשביום הוא מקיף את כל העיר ובלילה מתחלף למיניבוס שמקיף את העיר או מרכז העיר כל חצי שעה. היתרונות חסכון בהוצעה מוגזמת למונית (לא תמיד זמין) ויהוה פתרון לנוער שמבלה לאחר חצות וגם יהוה להורים רגיעה מסוגיות הטרדה, או צורך לאסוף לאחר בילוי.

תגובה על כך

תגובה על כך
נכון זה קורה עכשיו הרבה בארץ, הפעלת המונה זה חובה ויש על כך תקנה להפעיל, לכן אתה זה שבוחר לך את האפשרות לומר לנהג לכבד אותך מאחר ואתה לא מקומי עליו להפעיל מונה לכל מקום ללא שום תנאי ממנו. רשת מוניות ארגון מוניות בישראל בקרוב יוציא עיתון חודשי והוא יהיה הסבר לנוסעים מה כן ומה לא הנהג או הנוסע צריך להיות מודע על הנסיעה במונית דבר שהיה צריך משרד התחבורה לעשות. בקרוב בכל תחנות הרדיו יצא קפיין לנוסע במונית במונה בלבד לפחות עד שיהיה מודעות כי הנסיעה במונית היא מהזולה בעולם......

מצב
הנושא נעול.
למעלה