יש בי אהבה

יש בי אהבה ../images/Emo23.gif

משייט לי במכונית באותה שעה מיוחדת של היום כשממערב בקצה האופק השמש מאירה באורות הכתומים ורודים משרה אווירת נינוחות על ההשתרכות הנוראית בפקקים מקשיב לשיר ו ....... "בין האפל לנסתר בעולמנו המר אומרים שיש עוד תקווה קוראים לזה אהבה ומחכים לבואה. בין האתמול לעתיד בין האוצר לתחתית אומרים שיש עוד תקווה קוראים לזה אהבה ומחכים לבואה. בין הבלבול לאסון תדעי שיש פיתרון קוראים לזה אהבה. בין הזיוף לאמת בין כל מה שחי ומת ישנה אהבה. יש בי אהבה והיא תתעורר ותיגע יש בי אהבה והיא תנצח. בין השפיות לשינה בין הילדות לזקנה אומרים שיש עוד תקווה ןמחכים לבואה. בין האתמול לעתיד ...... מילים ולחן ארקדי דוכין שירה אריק איינשטיין יש בי אהבה והיא תנצח ????? רוצה להאמין שכן אולי מעין סוג של מוטו בחיים הנסחף

שילה1

New member
בוקר טוב נסחפוש../images/Emo24.gif../images/Emo51.gifוכולם

עם שיר כזה..עשית לי את היום!!

"כבר עבר די זמן "

"כתבתי למישהי מכתב,מכתב אבוד בלי כתובת על השולחן נותרה פתקה של אהבה. כתבתי לה "אני אוהב אותך ,אוהב עד מוות, אני אוהב אותך עד האהבה." תשב,תשב,ניסע להופעה שנית נשכח מאיפה באנו. חושב חושב ,מסע כזה בעננים ודאי יועיל גם לנו. אנחנו כמו שירים מתנהלים בקצב ראיתי אנשים בוכים בעצב, דיברתי כבר אלפי מילים ברצף, אז מה רציתי להגיד בעצם? שכבר עבר די זמן, הזמן האמיתי כבר לא מוביל אותי לשום מקום. אני חושב על הורי,שעשו אותי אני חושב על ילדי שעשיתי עד היום. כן עבר די זמן ...." חלק משיר של ארצי וחלק מהחיים שלי ואולי של כולנו. הנסחף

magy

New member
../images/Emo3.gif

אם תזדקק לכל המילים........שרוק לי........ יש אתר ובו כל המילים והאלבומים של שלמה ארצי............ לדורותיו......

נסחפוש, למות מהרומנטיקה שלך...

ואהבה קולהזמן קולהזמן... ואף פ´ם לא דאייט!!! (

magy

New member
איזה גאון שלח לי מסר

מקווה שיצליח לי פה....העתקתי את היצירה שלו......... אז גם לכולם..........

שילה1

New member
נסחפוש..איך שאתה יודע לגעת...../images/Emo3.gif

בכל הנימים..ועוד במילים!!

למעלה