יש אלוהים אין אלוהים? יש חיה כזאת?

מאוהבת16

New member
וואי שאלה מעניינת!

לדעתי אין! אני פשוט לא מאמינה ב"ייצור" אלוהים... אם היה אלוהים הכל היה נראה אחרת.. המצב הבטחוני, הכלכלי, המדיני... ואני לא מאמינה במה שהדתים אומרים "שאם כל עם ישאראלך היה שומר ת´שבת אז המצב הי ה נראה הרבה יותר טוב!" לא מסכימה!

דבר ראשון!

ה´ הוא לא חיה! דבר שני ,בתור בן אדם מאמין אני לא רוצה להתערב בשרשור הזה כי אין לי כח לריב. "איש איש באמונתו יחיה"

עו מר 5

New member
חחחחחחחח

הצחקתם לי את המטריה, עלק אלוהים, עלק. אנשים בכלל לא יודעים אם אלוהים הוא זכר הוא נקבה וקובעים שיש אלוהים, איפה הוא היה ב-1939? איפה הוא עכשיו כשהמצב שלהו חרא? עזבו אין לי כוח להשקיע בשטות הזו מחשבה...

מאוהבת16

New member
אז אם ככה..יש לי עוד שאלה שקשורה...

אם לא אלוהים ברא אותנו...מאיפה אנחנו נחתנו? כולכם מאמינים שאנחנו גלגול של הקופים?

דעתי בעניין../images/Emo26.gif

בתור אחת שגדלה בחינוך דתי מגן טרום-חובה..(עד היום אני לא מבינה למה) אני חייבת להגיד שאני מאמינה באלוהים! מאמינה...למרות שקרו לי הרבה דברים שהיו יכולים לגרום לי לא להאמין.. אני בחרתי וגידלו אותי להאמין.. ובאמת הכל אצלי לא כל כך נורא... החיים שלי בסיידר.. יש לי גג על הראש ואוכל לאכול.. 2 הורים ושלוש אחים - שיהיו בריאים יש לי ת´חברות הטובות שלי והכל.. אז זהו אני מאמינה ואני לא חושבת שזה נושא לויכוח או משהו...פשוט שאלו לדעתנו וכל אחד ענה לפי דעתו

מאמינה אבל לא בדיוק באלוהים

אני מאמינה שיש איזה כח שמה למעלה שיותר גדול מאיתנו אבל אני לא מאמינה בהגדרה אלוהים כמישהו שמחליט לטוב או לרע. אני מאמינה בכח הגורל או איך שתקראו לזה שפשוט מסובב את העולם. אני מאמינה בריבוע באבולוציה וכל זה אני כזאתי שדורשת לכל דבר הוכחות והאבולוציה נראית לי הגיונית לגמרי אבל הבעיה שלא לכל דבר יש בעולם הוכחה. חייב להיות שמה למעלה משהו כי חיים זה דבר קסום ולמרות כל ההסברים של המדע אין הסבר איך נוצרים חיים (לא הגוף של האדם או החיה אלא הנשמה עצמה)

נננננדדדדדדדבבבבבבבבבבבבבבבב

יש אלוהים או אין אלוהים?! לא יודעת. אני מאמינה במשהו גדול שיצר ואחראי לכל העולם הזה, אני רק לא יודעת בידיוק מה הוא.

ש ק ד ב ת

New member
לא..ואם כן..אז הוא אכזרי ביותר

וחסר לב.. "אלמלא האל מלא רחמים היו הרחמים בעולם ולא רק בו !"...יהודה עמיחי

למה מה רע לך ?

אני לא מתווכחת אם יש אלוהים או לא... פשוט מעניין אותי מה רע לך...

למעלה