יש אלוהים ! איך לא חשבו על זה קודם

nunimon

New member
יש אלוהים ! איך לא חשבו על זה קודם

מזל טוב
לרגל השקת הפורום החדש.. מי יתן ויהיה מלא ושוקק, בדיוק כמו הספורט עצמו.. בדיוק לפני כמה שבועות חיפשתי פורום, אבל לא חשבתי על לפתוח אחד... יישר כוח
אורי בן 25 מתל אביב.

nunimon

New member
ובאותה הזדמנות שאלה..

יש לי רשיון מ-97... הותיקים בטח זוכרים את המסלול שהיה בנתניה ליד הרכבת, בסמוך לכביש המהיר חיפה - ת"א . בזמנו עשו שם קורס נהיגה, בסיסי ומתקדם - על מנת לעלות על הדו מנועי שהיה באותה תקופה. מאז אני מתאמן פה ושם ולאחרונה חזרתי לאימונים שבועיים בין פתח תקווה, הרצליה רחובות... השאלה - אם אני רוצה להתחיל להתחרות - האם נדרש שוב לעשות קורס? או שיכירו בקורס הישן..? אם אני ממש אהפוך את הדירה, אני אמצא אפילו רשיון שהנפיקו לנו בזמנו...
יום טוב לכולם..

nunimon

New member
ושאלה אחרונה ../images/Emo9.gif

מה המדיניות במסלולים אם אני קונה קארט משלי..? לגבי אחסנה? נהיגה? עלויות...? ומירוץ? שוב תודה.

BaZbAzOn

New member
תודה, על המחמאות../images/Emo70.gif + תשובות

גם אני, כמוך, זוכר את המסלול בנתניה, קראו לו "ספורטקארטינג", לצערי יצא לי ללוות בני משפחה ולא ליסוע בו... אחח, היסטוריה... תשובות: א. לגבי הקורס, אני מאמין שאם תציין שעשית קורס ותפגין ביצועים מרשימים (זמנים טובים) לא תדרש לעשות אותו שוב. ב. לגבי קארט, אם מדובר על 2 פעימות, העלות משתנה בין חדש למשומש- בעוד שהראשון עולה בין 10-25 אלף ש"ח, השני יכול לעלות אפילו החל מ- 5000. כל אלו שציינת (אחסנה, תחזוקה...) מהווים את העלות החודשית, שבהנחה שיש ליגה פעילה תהיה כ- 1000-1500 ש"ח (אחח, יקר
)

nunimon

New member
../images/Emo45.gif תודה אבל..

את המחירים אני יודע... השאלה- מהי עלות אחסנת קארט במסלול? אם אני עולה למסלול עם קארט שלי - אני משלם כסף? אותו כנ"ל לגבי המירוץ...? בין אם אני עולה עם קארט שלי או לא.. ואם אני אקנה , אני לא יודע אם אקנה 2 פעימות בשלב הזה...

tomerol

New member
תשובות

טוב תראה, אם אתה מתכנן לנהוג ב4 פעימות אז אינך יכול לקנות קארט משלך ולהשתמש בו. בכל ליגות ה-4 פעימות משתמשים בקארטים שהמסלול מספק. אם תקנה קארט משלך (2 פעימות) לא תוכל לעלות איתו על שום מסלול חוץ משפיצרינג (מסלול פתוח בצומת ירקונים בפ"ת) שזה יעלה לך 40 ש"ח לשעה. לגבי תחרויות עם 2 פעימות לפי מה שאמרו לי פעם מירוץ עלה יותר מ-200 ש"ח אפילו 300(!) מקווה שעניתי לך על משהו. תומר.

למעלה