יש איפה שהוא כתבה אל איזה מכונית ..

red cars

New member
יש איפה שהוא כתבה אל איזה מכונית ..

חדשה אני לא זוכר כרגע במה מדובר. אבל אמרו עליה שההגה חשמלי ויש היזון חוזר די טוב וכמובן ההגה מתקשה ככל שהמהירות עולה.

אילן די

New member
יש איפשהו כתבה כלשהי על משהו

שעשה משהו שהביא מישהו לאנשהו והוא קיבל משהו שהיה בו איזשהו משהו...

be_roo

New member
../images/Emo45.gif

ופתח על זה הודעה חדשה באיזשהו פורום שאולי מישהו הבין ממנה משהו. red cars, עוד לא קלטת את המסר?

Inoni

New member
נו באמת אילן, אתה לא יודע ?!

לי זה נשמע כמו נושא מקצועך בחיים... אודי. אני כמעט בטוח שבדגמים החדשים ההגה עובד כמו התיאור של red cars.

ran levi

New member
Inoni הותקפת ילדותיות? מה הקטע הזה?

מעכשיו בכל הודעה אתה תשחיל משהו לאאודי? ה+ הגדול ביותר של אאודי הוא בכך שהם כבר החליפו את הדגם. וזה- גדול מאוד לוולוו המיושנת שלך שהיא בת גילה של הA4 הקודמת.

Inoni

New member
מי משחיל... כך עובד ההגה באודי לא?

זה אפילו דבר טוב שאמרתי על אודי... ממה שיצא לי לקרוא באתר של אודי (הרי רציתי מאוד לקנות את הרכב הזה), ראיתי שההגה שם עובד לפי התיאור של RedCars, אז אמרתי שאולי זה אודי. וזהו... ובלי שום קשר, גם ה-S40 שונתה פנימית וחיצונית (כיול, בסיס גלגלים, איבזור ואמצעי בטיחות) לפני שנה בסך הכל בדגם של 2001.

ran levi

New member
אבל היא לא הוחלפה

הA4 עברה בדגם הקודם גם מתיחת פנים כמו של וולוו והרבה לפניה ובנוסף החליפו את הדגם לחלוטין, אז אודי בכל זאת רצה קדימה יותר

Inoni

New member
אתה צודק, היא לא הוחלפה,אז מה?

אז אודי דגם חדש יותר אבל חלש יותר (חוץ מה-3.0 שעולה 232K) ומאובזר פחות ועולה הרבה יותר. רק שיהיה לך ברור רן הנה וידוי קטן, במשך חודשים הייתי נעול על אודי וכמעט כל יום הלכתי לאתר הישראלי של אודי רק בשביל להסתכל ב-A4 ואני חולה על האוטו הזה, הבעיה היחידה שלי אתו מאז ומעולם היא המחיר המוגזם. ה-T4 מבחינתי הייתה התחלופה, רק בסוף יצא שהתחלופה יצאה חזקה בהרבה יותר (ולא רק מאפס למאה) מאובזרת יותר נוחה באותה רמה ועולה הרבה פחות, אז אני מרוצה, אבל כמו שאמרתי אודי A4 1.8T הייתה הבחירה הראשונה. ינון, אודי יקרים מידי, הרבה יותר מידי.

drugstore

New member
עזוב אותך משטויות

אם להיטפל ליצרן כלשהו (לטובה) אז רק לפיז´ו דור קודם אין מילה רעה להגיד עליהם, פרט להנדסת אנוש, איכות בניה וחומרים ועוד....
הכי חשוב שהמכוניות שלהם "מדברות" ומהנות והרי זה מה שחשוב באמת, לא??? drugstore, ששב ומדגיש שהוא היה מוכן (as if) לצאת לאורגזמה מוטורית עם איזו 106 ראלי כרגע (גם 306 GTI תספק)

ceyal

New member
מרצדס

בחלק מדגמי היוקרה החדשים - מופיע הגה FBW (ללא העמוד המסורתי) וברקסים חשמליים (לא הידראוליים) אם זה מה שהתכוונת

עתיד©

New member
שלילי חזק !!

אין נכון להיום שום רכב בעל הגה חשמלי, ו או בלמים חשמליים מה שכן יש, זה רכב שבמקום תגבור הכח ההידראולי המסורתי מקבל תגבור חשמלי, אבל עדיין המסרק מכאני, ואתה מחובר בצורה מכאנית ישירה כלל בבלמים

ceyal

New member
לא נכון להיום../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

נכון לדגמי 2003 /4 כתבה קיימת ב YNET

למעלה