יש איזה קוד לשער הדולר? האירו?

אפשר הסבר קצרצר איך אני שולף את

המידע הנ"ל (אני לא יודע xml, אבל אני יודע asp וjs ברמה סבירה...) , או שעליי ללמוד xml?

../images/Emo26.gif

<script> var oXML = new ActiveXObject("microsoft.XMLDOM"); oXML.async = false; oXML.load("http://www.bankisrael.gov.il/heb.shearim/currprev.php") var oXMLdoc = oXML.documentElement; document.write("<table border='1'>") for (i = 0; i <= oXMLdoc.childNodes.length-1; i++) { document.write("<tr>\n"); for (j = 0; j <= oXMLdoc.childNodes.item(i).childNodes.length-1; j++) document.write("<td>"+oXMLdoc.childNodes.item(i).childNodes.item(j).text+"</td>"); document.write("</tr>"); } document.write("</table>"); </script>​

שלינקה

New member
ניסיתי להשתמש בקוד שלך, אבל

על השורה שמעלה את הדף הספציפי מהשרת של בנק ישראל יש שגיאת ג'אווה סקריפט: Access is denied.

בעיה גדולה עם רזולוציה:

בדקתי את האתר שלי, ומסתבר שברזולוציה של 600X800, האתר שלי נראה כאילו הוא נוצר בגיהנום!! איך אני מתקן את המעוות? בדקתי בפאק ויחזקאל (כמדומני), אמר לעשות משהו עם אחוזים בcss, מישהו יכול להדגים לי בבקשה למה הוא התכוון? (או להציע לי דרך טובה יותר אם אפשר...).

../images/Emo123.gif חזי בבקשה../images/Emo70.gif

ובמקום לתת רוחב וגובה בפקסלים תתן את זה באחוזים. וככה זה יתאים לך לכל הרזולוציות.

../images/Emo52.gif ו../images/Emo51.gif חזי ../images/Emo13.gif

אולי אתה גם יודע איך לגרום לcss לעבוד בinnterhtml? כי ניסיתי כל דבר אפשרי! גם לייבא קובץ מבחוץ, גם להגדיר בפנים בhead, הכל!!! כנראה שאני אאלץ ללכת עם הדרך העקומה של:
<font size=3%{?} color='red'>​

yuval k

New member
למה שלא יעבוד../images/Emo35.gif

oElement.innerHTML = "<span style='color: navy; background-color: grey;'>It's nasty CSS uses American spelling :p</span>"​
אפשר גם לעשות escaping ל-" ("\) במקום שימוש ב-'. קידוד נעים

../images/Emo13.gif כנראה שלא ניסיתי |הדגש| כל

שיטה אפשרית
,תודה! חבל רק שזו שיטה זוועתית! ואני שונא אותה (אפשרימעון משתמש פעם ראשונה בcss פנימי והוא שונא את זה
).

למעלה