יש אוטובוסים בלילה בת"א?

מצב
הנושא נעול.

dw2322

New member
יש אוטובוסים בלילה בת"א?

יש אוטובוסים בלילה בת"א?
האם ישנם קווי אוטובוס בת"א הפעילים גם בלילה, ספציפית שעוברים גם לאורך כביש חיפה? (אבל אשמח לשמוע גם על קוים אחרים) אם אינני טועה בעבר קו 90 פעל גם בלילות, אולם לפי אתר דן ראיתי כי הקו האחרון יוצא ב 24:30. האם ישנם קוים נוספים? לצורך העניין נגדיר לילה כאחרי שעה 23:00 (ידוע לי כי 18 ו-24 פעילים עד מעט אחרי חצות).

dw2322

New member
כולל אגד כמובן

יש אוטובוסים בלילה בת"א?
האם ישנם קווי אוטובוס בת"א הפעילים גם בלילה, ספציפית שעוברים גם לאורך כביש חיפה? (אבל אשמח לשמוע גם על קוים אחרים) אם אינני טועה בעבר קו 90 פעל גם בלילות, אולם לפי אתר דן ראיתי כי הקו האחרון יוצא ב 24:30. האם ישנם קוים נוספים? לצורך העניין נגדיר לילה כאחרי שעה 23:00 (ידוע לי כי 18 ו-24 פעילים עד מעט אחרי חצות).
כולל אגד כמובן
ה 601 פעיל גם כן עד חצות, לא?

Carl Freeborne

New member
אוטובוסים בלילה

כולל אגד כמובן
ה 601 פעיל גם כן עד חצות, לא?
אוטובוסים בלילה
601 נגמר נדמה לי ממש לפני חצות או בחצות..... ואין אוטובוסים בין השעות אחת ל רבע לחמש בתל אביב..... יש את המוניות שירות של חברת "מוניות השרון" שנוסעות לנתניה לאורך דרך נמיר במסלול קו 601 והן נגמרות לקראת אחת, למרות שלפעמים גם יש מוניות בודדות בהמשך הלילה.

איליה.

New member
מה עם מוניות המרכז?

אוטובוסים בלילה
601 נגמר נדמה לי ממש לפני חצות או בחצות..... ואין אוטובוסים בין השעות אחת ל רבע לחמש בתל אביב..... יש את המוניות שירות של חברת "מוניות השרון" שנוסעות לנתניה לאורך דרך נמיר במסלול קו 601 והן נגמרות לקראת אחת, למרות שלפעמים גם יש מוניות בודדות בהמשך הלילה.
מה עם מוניות המרכז?
יש מוניות שירות לחיפה כל היום בשבת. בלילה אין?

Carl Freeborne

New member
מוניות המרכז

מה עם מוניות המרכז?
יש מוניות שירות לחיפה כל היום בשבת. בלילה אין?
מוניות המרכז
מוניות המרכז נוסעות תמיד באיילון ולא בדרך נמיר ככה שאינן רלוונטיות. אגב הן בד"כ נפסקות עד אחת בלילה, ומתחדשות בסביבות ארבע בבוקר.... ביום שישי נגמר השירות הבין עירוני עד 20:00 בד"כ. אבל בכל מקרה מוניות המרכז לא נוסעות בתוך ת"א אלא יורדות מהתמח"ת ישר לאילון...

מצב
הנושא נעול.
למעלה