יששש סופש

כמה זמן חיכיתי לסופ"ש הזה

שיר השבוע של נועמיקו: סיפור אהבה שיר השבוע של אומן אחר: כל האלבום של איתי פרל ודנה ברגר - אני פשוט לא מסוגלת לבחור רק שיר אחד אומן שבועי: איתי פרל ודנה ברגר חוויה טובה שעברתם השבוע: אין, היה שבוע די רגיל ומשעמם חוויה אחת פחות טובה: יום סיורים מאכל שבועי: פיצה יום שבועי: חמישי שיחת טלפון\אסאמאס שבועי: כל השיחות עם מיטל - מישהי שהייתה איתי בקורס ועם שיר..... בן אדם שעשה לכם את השבוע: אין ציטוט: אין ציון לשבוע מ1-10: 3-4 וגם זה בקושי תוכניות לשבוע הבא: הופעה של אוהד חיטמן ביום חמישי תמונה:
אין לי כוח לחפש תמונה

המחצללת

New member
'רוצה לעצור את הרגש הזה זה גדול עליייייייי'

שיר השבוע של נועמיקו: דמעות יבשות, אם הייתי
שיר השבוע של אומן אחר: ביום שמש יפה- עברי, איש יקר-עברי, בורח-שיקלר, המכתב-אביב, לילה-אביב, הנה באתי הביתה- איתי ודנה, מפנה מקום-ברי
אומן שבועי נועמיקו ועברי
חוויה טובה שעברתם השבוע: טיול שנתי אחרון, שיאצו, לראיין את חיים בוזגלו, שופינג ב-H&M , קאזה דה ברזיל, ישיבת צוות סמילנסקי
חוויה אחת פחות טובה: בגרות מעייפת. חוסר מצב רוח.
מאכל שבועי: כל הבשרים בקאזה דה ברזיללללל
יום שבועי: חמישי
שיחת טלפון\אסאמאס שבועי: ה-טלפון. ווואי בחיים לא התרגשתי ולא שמחתי מטלפון אחד. נשבעת שזה כל כך גרם לי להיות גאה בעצמי
בן אדם שעשה לכם את השבוע: לידן, סאפייה
ציטוט: 'לעצור את הרגש הזה זה גדול עליי'
ציון לשבוע מ1-10: 8
תוכניות לשבוע הבא: עוד כמה שעות הופעה של אביב, לנסוע למיתר ולת"א, חזרות אינטנסיביות בתיאטרון, עבודה
תמונה: מתוך הטיול שנתי :)

בר דותן

New member
התחלתי לדמין עוד סופור אהבה.

שיר השבוע של נועמיקו: סיפור אהבה-כמובן שיר השבוע של אומן אחר:בורח- נועם פנחסוב .. אין אומן אחר ! אומן שבועי,: נועם ! חוויה טובה שעברתם השבוע: יצא לדבר הרבה עם מישהי מדהימה . חוויה אחת פחות טובה:עבודה! מאכל שבועי:אין יום שבועי:אין שיחת טלפון\אסאמאס שבועי:יובל בן אדם שעשה לכם את השבוע:יובל ציטוט:התחלתי לדמיין עוד סיפור אהבה,כתבתי תפקידים הכל היה בעלילה ציון לשבוע מ1-10: 5 תוכניות לשבוע הבא: עבודה? תמונה:אין

'הרגשתי קצת לבד ונעלמתי'

שיר השבוע של נועמיקו: 'מקום' בגרסא מהחנוכת בית
שיר השבוע של אומן אחר: 'ואולי'- עברי לידר 'מספיק בן אדם' מוניקה סקס 'עיר קטנה' יהודית רביץ\יהלי סובול,'שיר עצוב' אביב גפן. אומן שבועיאביב,נועם. חוויה טובה שעברתם השבוע: השבוע עבר יחסית מהר, עם שרי כמובן בתל אביב
,הופעה של אביב עם קרן ואליעד... ,אתמול בהופעה של נועם עם אליעד והחנוכת בית לאחר
חוויה אחת פחות טובה:שאני עדיין חולה,אנשים מעצבנים. מאכל שבועי: הסלט עם שרי. יום שבועי:שישי ושלישי. שיחת טלפון\אסאמאס שבועי:השיחות עם דנה מהבסיס, עם הילי אתמול.. ואסאמאס מיוחד שקיבלתי שלא נדבר עליו פה
בן אדם שעשה לכם את השבוע:שרי,אליעד,נועמיקו,קרן,ליהי,יפית,המפקד שלי ניסים
ציטוט'סובול יהלי בת ימי' חחח ציון לשבוע מ 1-107 תוכניות לשבוע הבא:להפגש עם ענברי,עם קרן,צחוקים בבסיס, ואז ה ד מ מ ה לכמעט שבועיים!!!!!! תמונה:אני וליהי

למעלה