יששש סופש

יששש סופש../images/Emo13.gif../images/Emo66.gif

שיר השבוע של נועמיקו:
שיר השבוע של אומן אחר:
אומן שבועי
חוויה טובה שעברתם השבוע:
חוויה אחת פחות טובה:
מאכל שבועי:
יום שבועי:
שיחת טלפון\אסאמאס שבועי:
בן אדם שעשה לכם את השבוע:
ציטוט:
ציון לשבוע מ1-10
תוכניות לשבוע הבא:
תמונה:

עדיש16

New member
שבוע טוב שיהיה

שיר השבוע של נועמיקו: כניראה שיר השבוע של אומן אחר: מלאך- מרסדס בנד אומן שבועי: מרסדס בנד חוויה טובה שעברתם השבוע: ראיתי הצגות של מגמת תאטרון שבכיתה שלי, והם היו פשוט מדהימים! חוויה אחת פחות טובה: נפצעתי היום3 פעמים- אני כישרונית מאכל שבועי: פשטידה שהכנתי יום שבועי: המממ.... אני לא ממש זוכרת מה היה השבוע ><, אז נהמר על שני. הייתי אומרת חמישי בגלל הבגרויות בתאטרון, אבל גם למדתי להיסטוריה >< שיחת טלפון\\אסאמאס שבועי: למדתי אתמול להיסטוריה, ואז חברה שלי שלחה לי אסמס על זה שהיא נזכרה במים ששתינו מבחן קודם בהיסטוריה- מבחן קודם למדתי איתה, ואז היא הביאה איזה מים שאמורים להרגיע ( מים עם סמים קיצור), וזה אשכרה הרגיע אותי, כי שתיתי איזה 3 כוסות >< בן אדם שעשה לכם את השבוע: נמנמנמנמנמ, ניראה לי אתי P: ציטוט: "אל תצעקי עלי!" - למרות שלא תבינו ציון לשבוע מ1-10: 9 תוכניות לשבוע הבא: פגישת צוות ליד, כנס ליד, הופעה של יוני בלוך, תגבורים בהיסטוריה, ת"א תמונה: הפאלפון המהמם שלי- המקשים עיצבנו אותי כי הם בקושי עבדו, והחלטתי לצבוע את המסך

בר דותן

New member
היי :p שבוע טוב :)

תגידי מה הקשר בין המקשים למסך ? שיהיה לך שבוע מדהים ..

עדיש16

New member
חחח אין קשר

המקשים עיצבנו אותי כי הם בקושי עבדו, אז הוצאתי, והתחשק לי לצבוע את המסך, הפאלפון הזה גם ככה משעמם

עדיש16

New member
תשמע,אני כבר יותר מדי זמן עם הפאלפון הזה

ולא באמת אכפת לי להישאר איתו עוד, פשוט המקשים חירפנו אותי, וזה גם ככה פאלפון מעפאן אז לא אכפת לי לעשות לו דברים (והייתי אומרת אותו דבר גם לפני חצי שנה). תשמע, אני גם מסוגלת לזרוק אותו מהמדרגות, ולא יקרה לו כלום (האח הקטן מאוד שלי עשה את זה, והפלאפון עדיין חי
)

עדיש16

New member
אבא אמר שבפסח הוא יקנה לי פלאפון

עכשיו, השאלה היא איזה, כי אני לא באמת מבינה בדברים האלה

בר דותן

New member
אוקי אז אל

תתפשרי על פחות מ ... iPhone או nexos one או כל טלפון אחר עם מערכת הפעלה של google- androied יש את הזולים יותר : נוקיה E72 , נוקיה E66 סוני W995 סוני W902 סמסונג GALAXY וכאלה .. הטלפונים הטובים .. יש את סוני SATIO וכאלה :) לא להיתפשר על פחות מהטוב ביותר :)

פלדלמן

New member
התמזרחתי :-\

שיר השבוע של נועמיקו: סתם שיר השבוע של אומן אחר: משה פרץ - רוצה לדעת אומן שבועי: רייכל חוויה טובה שעברתם השבוע: עבודה חוויה אחת פחות טובה: נשברה לי ציפורן
לחזור ב4 בבוקר במוצ"ש במקום ב12
מאכל שבועי: פתיתים עם קטשופ צ'ילי
יום שבועי: חמישי שיחת טלפון\אסאמאס שבועי:
בן אדם שעשה לכם את השבוע: צונאמי שלי ציטוט:
ציון לשבוע מ1-10: 6 תוכניות לשבוע הבא: עבודה תמונה:

בר דותן

New member
לא לא לא לא .. את לא רצינית מה ניסגר ?

פרץ ? משה פרץ אבי פרץ קובי פרץ אלי פרץ ושיאראל? אין הגעלת לזה ??

פלדלמן

New member
אחרי 21 וחצי שנים לוד הגיעה גם אליי....

ומאיפה המשפט הזה שכולם חוזרים עליו כל הזמן?????

HadarV3

New member
היי:) קצת נעלמתי חחח.. היסתדרתם בלעדיי???

שיר השבוע של נועמיקו:אם הייתי שיר השבוע של אומן אחר: מתעורר- עברי אומן שבועי: עברי חוויה טובה שעברתם השבוע: צחוקים מטורפים אתמול:) חוויה אחת פחות טובה:
מאכל שבועי: פיצה:) יום שבועי:חמישי שיחת טלפון\אסאמאס שבועי:אתמול בבוקר מידיד בן אדם שעשה לכם את השבוע:
ציטוט:
ציון לשבוע מ1-10 : 7 תוכניות לשבוע הבא:מועד ב' במתמטיקה:( תמונה:

למעלה