ישששששש לי יומלדת מחרר!

oryan49

New member
ישששששש לי יומלדת מחרר!

הי לכולם.. מחר ה4.9 יש לי יומולללללדת! אני משרשרת היום כי מחר אני לא יהיהה.. חחחח *סליחה שפתחתי שירשור חדש : (

שולצקי

New member
עאעאעא אוריייייני ?!

מזזזזזזזזזזל טוווווווווווווובבבבבב 3333> שיאו יאו את ייילדה מדהימה ואני שמחה שהכרנוD: יווםולדדדדדדת שמייייייייח מאמי
אוהבתך (L)

oryan49

New member
חיחיחי.. מלאמלא תודה : )

חחחחחח תודהה יפשלי 3> גמאני מזה שמחה שהכרנו.. חח : )

OoO gali OoO

New member
אורינוש ?!??!?

אעאעא חייימשלי ?! 3 >> את הכי מדהיימה בעולם ! איןאין אני חולעליך באמת , אני ככ שמחחה שאנחנו חברות ! אנני רוצה להגיד לך שאני פה תמיד תמיד תמיד לצידך , ובאמת אני מתכוונת לזה ! עם את מתקשרת עלי ב3 או ארבע בלילה אנני יענה לך , באמת באמת , את כול כך עזרת לי , באמת את תמכת בי כול כך המון שאת לא מבינה , את ממש ממש עזרת לי ברגעים הקשים , ! אתת ילדה פשוט מיוחדת , את יללדה שכול הזמן מחייכת והלוואי הלוואי שהחיוך הזה לעוווווווווווווווווווווווולם לא יירד לך מהפנים ! החחיוך הכובש שלך ! (מזכיר משו?) תחייכי ותשמחי תמיד , ואני יודעת שאת גם עכשיו ככה , אבל תזכרי את זה שהחיים הם חיים טובים , ותמממממממיד צריך לחייך לחיים ! וגם עם קשה , תמיד תמיד יהיה טוב בסוף , כי עם לא טוב ? אז לא סוף . תאמיניי לי אני כותבת תברכה הזאת ואני נזכררת שהיינו בגן , בכיתה א' ב' ג' .. היינו כול כך קטנות , אנלא רוצה להשמע כמו סבתא זקנה וזה , אבל ווווווווואי כממה גדללנו ! את זוכרת בגן ? היינו עוושים מסיבה כזאת והייתה עוגה ואת המשחק עכבר וחתול ? שהיינו צריכים לתפוס ? חח וועכשיו את חוגגת ביים ! אנני פשוט עכשיו ישלי נוסלגיה , באמת .. קצת סטיתי מהנושא, אבלל אני שוב אגיד לך שכול אבל כול אבל כול מה שתרצי יתגשם , שתמממממממיד תיהי מאושרת , אני חושבת שמספיק חפרתי לך על זה , וברייייייאות כי מה זה שווה כול זה בללי בריאות ? עוושר אולי גם , אבל זה הכי הכי פחוות חשוב !אולי קצת בעצם
המוהמון חבריים שזה מאודמאוד חשווב , אההבה כמוווווובן !
ררק שתדעי אני באמת מתכוונת להכוללל באמת , אנני באתי לפתוח לך שירשור ואני ראיתי שפתחת .. אבל שוב אני מתכוונת להכולללללללללל הכול בלי יוצא מהכלל אני כותבת וכתובת וולא ממפסיקה ,יש לי עוד כול כך הרבה לוומר , באממת את אחת החברות הכי טובות וננאמנות שהיו לי ! את גם יודעת לשמור סוודות , שזה דבר מאוד מאוד מאוד מאוד חשוב ולא לכולם ייש את התכונה הזו .. באמת , זה תכונה נדירה , תקשיבי תשממרי עליה ! וזהו אני באמת חפרתי לך , אני אמשיך לרשום לך , אבל לא פה . אני מקווה שתקראי עד הסוף , ותתביני שאת הכיי יפה בעולם ! אוהבתךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך !
גלו שלך ( :

oryan49

New member
חולעעלייך חיימממממשלי!!

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח הררגת אותי עם הקטע שהיינו חוגגגים בחתול ועכבר ועכשיו בים.. חחחחחחחחח חימששלי כל מה שאמרתת כנ"ל אלייך! אוהבת אותך מלאמלאמלאאאא!!

למעלה