ישששששששששששש

שאאאאיה

New member
ישששששששששששש../images/Emo6.gif

סוף סוף הצלחתי להכנס דרך הסיסמא שליייייייייייי ואני יכולה לכתוב פהההההההההההה!!!!!! מההין עכשיו אני יסתדר בכוחות עצמי..חעעע אהלן אהלן תמרים תמרים!

מהיי ן

New member
חחחחח יופי כבר לא היה לי..

כוח כל יום להכנס בשמך ולרשום דברים חיחחי חחחחחחחח אהלן אהלן תמרים תמרים חחחחח איזה צחקים היה אתמול בלונע ח כמה צחקתי

שאאאאיה

New member
חחחחחח מהיין

מה את משחקת אותה ...מי ישמע סך הכל נכנסת במקומי פעמיים חחחחחחחחחחחחח יווו והיה מצחיקקקקקקקק תרקדי תרקדי מהיין חחחחחחח

מהיי ן

New member
חחחחח רק להחליף שם משתמש

לוחק למחשב שלי שנה אז פעמיים זה גם הרבה אה...... ולהקריא לך מסרים פרטיים את זה את לא אומרת ששעה לוקח לי להבין איך נכנסים חחחחחחחחחחח ריקודים ריקודים

שאאאאיה

New member
חחחחחחחחחחח

אבל זה היה רק פעמיים חחחחחחחחחחחח לא כל יוםםםם חחחח יא נסחפת חחחחחח כולי לא מבינעעע!

מהיי ן

New member
מה יש פה להבין?

קודם כל פעמיים זה גם הרבה וזהו... ואתלא תגידי לי מה הרבה ומה לא

שאאאאיה

New member
אני כהה!

חחחחחחחחח ננע בננעעעעעע דווקא מהיין זה הרבה .. הנה אני אומרת לך!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

מהיי ן

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח נו את רואה בסופו של דבר אמרת לי שזה כן הרבה חיחיחיחיח את רואה שזה הרבה אהלן אהלן תמרים תמרים

שאאאאיה

New member
יווו יוו מהיין התבלבלתי!!!!1

לאא רוצההההההההההההה בטעות אמרתי שזה הרבה זה מעטטטטטטטטטטטטטטט!!!!!!!!!!!!!!!! חחח דווקא!!!!!!!! חחחחחחחחחחחח

מהיי ן

New member
חחחחחחחחחחחחח

לא אכפת לי כבר מה את אומרת כל עוד הודת פעם אחת זה מספיק ו... אל תצעקי עלייי אהלן אהלן תמרים תמרים

חחח אהלן אהלן שאאאיה

מה המצב?? חחחחחחחחחחח סליחה על אתמול בלונע שדיברתי איתך בפה מלא.. חחחחחחחחח לא מנומס מצידי.. אבל תתחשבי בי הייתי מסטולה טילים.. /:

שאאאאיה

New member
טוטעעעעעעע

חחח ואני שעה...מי. מי? מי. מי. מי? מי. מי. מי? חחחחחח לא הבנתי מה אמרת חחחחחעעעעע

שאאאאאאאיהההה

תבואי שבוע הבא.. נעשה שוב היכרות, הפעם אני מבטיחה לא לאכול פרור אפילו.. חחחחחחחחחחחחחחחח אבל ראיתי אותך גם פעם.. שדיברת עם אן.. :) זכרתי אותךךךךך

שאאאאיה

New member
טוטעעעעעעעעעעעעע

חחח יאווו איזה פאאןן טוטע זכרה אותייי...:) חחחחחחחחסבבע שבוע הבא עושים היכרות מחדש! מעעעעככשיוווו ..חחחח

שאאאאיה

New member
אווווךךךךךך

שוב התבלבלתי אמרת בלי טיפקס חחחחח אני כולי עמה לא שמה לב למה שאני רושמת חחחח

שאאאאיה

New member
חחחח לא נורא

יותר טוב את לא אמורה להבין..חחחחחחח ומי צועק??????!!!!!!!!! חחחחח במילא אסור! חח

למעלה